Roks Company OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12980133
OÜ Tallinn Registreeritud 19.01.2016
Võrdle
Roks Company OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12980133, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 7 534 € ja töötajaid .
Käive
7 534 €
↑ 82,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 632 €
↑ 231,7% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43
Käive · 2026 III kv 7 534 €
parem kui 22% ettevõtetel
tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
Müügitulu · 2025 28 830 €
parem kui 44% ettevõtetel
tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
Puhasrentaablus · 2025 23,5 %
parem kui 81% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 7 534 € · +82,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2023 IV kv
Ettevõte: 12 543 €
Tegevusala mediaan: 23 403 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 036 €
Tegevusala mediaan: 16 922 € 2024 II kv
Ettevõte: 7 561 €
Tegevusala mediaan: 18 660 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 15 100 €
Tegevusala mediaan: 21 547 € 2024 IV kv
Ettevõte: 9 455 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 8 903 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € 2025 II kv
Ettevõte: 15 561 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 6 994 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € 2025 IV kv
Ettevõte: 2 131 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 5 177 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € 2026 II kv
Ettevõte: 4 139 €
Tegevusala mediaan: 20 462 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 7 534 €
Tegevusala mediaan: 23 017 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2024 IV kv
Ettevõte: 9 455 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € 2025 I kv
Ettevõte: 8 903 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 15 561 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € 2025 III kv
Ettevõte: 6 994 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 2 131 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € 2026 I kv
Ettevõte: 5 177 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 4 139 €
Tegevusala mediaan: 20 462 € 2026 III kv
Ettevõte: 7 534 €
Tegevusala mediaan: 23 017 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2024 I kv: 807 € · −5,6% võrreldes 2023 IV kv · tegevusala mediaan 1 105 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 IV kv
Ettevõte: 855 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 807 €
Tegevusala mediaan: 1 105 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 141 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 178 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 177 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 194 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 250 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 270 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 202 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 197 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 0 500 1 000 1 500 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 178 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 177 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 194 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 250 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 270 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 202 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 197 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2024 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 IV kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 1 632 € · +231,7% võrreldes 2026 II kv
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 084 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 743 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 785 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 606 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 623 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 195 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 341 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 879 € 2025 IV kv
Ettevõte: 429 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 085 € 2026 II kv
Ettevõte: 492 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 632 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 1 623 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 195 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 341 € 2025 III kv
Ettevõte: 879 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 429 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 085 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 492 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 632 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 28 830 € · −12,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 35 489 €
Tegevusala mediaan: 37 051 € 2019 2020
Ettevõte: 12 542 €
Tegevusala mediaan: 33 953 € 2020 2021
Ettevõte: 14 313 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2021 2022
Ettevõte: 24 384 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2022 2023
Ettevõte: 18 263 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 33 002 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2024 2025
Ettevõte: 28 830 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 35 489 €
Tegevusala mediaan: 37 051 € 2019 2020
Ettevõte: 12 542 €
Tegevusala mediaan: 33 953 € 2021
Ettevõte: 14 313 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2021 2022
Ettevõte: 24 384 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2023
Ettevõte: 18 263 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 33 002 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2025
Ettevõte: 28 830 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 6 783 € · +108,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
-20 000 -15 000 -10 000 -5 000 0 5 000 10 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -2 822 €
Tegevusala mediaan: 1 030 € 2019 2020
Ettevõte: -12 878 €
Tegevusala mediaan: 507 € 2020 2021
Ettevõte: -15 948 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2021 2022
Ettevõte: -13 534 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2022 2023
Ettevõte: 3 945 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: 3 261 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2024 2025
Ettevõte: 6 783 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 -20 000 -15 000 -10 000 -5 000 0 5 000 10 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -2 822 €
Tegevusala mediaan: 1 030 € 2019 2020
Ettevõte: -12 878 €
Tegevusala mediaan: 507 € 2021
Ettevõte: -15 948 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2021 2022
Ettevõte: -13 534 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2023
Ettevõte: 3 945 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: 3 261 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2025
Ettevõte: 6 783 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 23,5 % · +13,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
-150 -100 -50 0 50 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -8,0 %
Tegevusala mediaan: 5,3 % 2019 2020
Ettevõte: -102,7 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2020 2021
Ettevõte: -111,4 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2021 2022
Ettevõte: -55,5 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2022 2023
Ettevõte: 21,6 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: 9,9 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2024 2025
Ettevõte: 23,5 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 -150 -100 -50 0 50 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -8,0 %
Tegevusala mediaan: 5,3 % 2019 2020
Ettevõte: -102,7 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2021
Ettevõte: -111,4 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2021 2022
Ettevõte: -55,5 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2023
Ettevõte: 21,6 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: 9,9 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2025
Ettevõte: 23,5 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 6 644 € · −61,1% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 30 960 € 2019 2020
Ettevõte: 17 357 € 2020 2021
Ettevõte: 2 484 € 2021 2022
Ettevõte: 1 014 € 2022 2023
Ettevõte: 16 444 € 2023 2024
Ettevõte: 17 065 € 2024 2025
Ettevõte: 6 644 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 30 960 € 2019 2020
Ettevõte: 17 357 € 2021
Ettevõte: 2 484 € 2021 2022
Ettevõte: 1 014 € 2023
Ettevõte: 16 444 € 2023 2024
Ettevõte: 17 065 € 2025
Ettevõte: 6 644 € 2025
Omakapital , € 2025: 5 985 € · +850,0% võrreldes 2024
-20 000 -10 000 0 10 000 20 000 30 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 29 356 € 2019 2020
Ettevõte: 16 479 € 2020 2021
Ettevõte: 530 € 2021 2022
Ettevõte: -13 004 € 2022 2023
Ettevõte: -4 059 € 2023 2024
Ettevõte: -798 € 2024 2025
Ettevõte: 5 985 € 2025 -20 000 -10 000 0 10 000 20 000 30 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 29 356 € 2019 2020
Ettevõte: 16 479 € 2021
Ettevõte: 530 € 2021 2022
Ettevõte: -13 004 € 2023
Ettevõte: -4 059 € 2023 2024
Ettevõte: -798 € 2025
Ettevõte: 5 985 € 2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2018
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
01.04.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
07.03.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
23.01.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
11.07.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
28.04.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
11.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
13.06.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
43351 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes