ReRe Ehitus ja metsatööd OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12968646 OÜ Registreeritud 28.12.2015
Võrdle

ReRe Ehitus ja metsatööd OÜ (OÜ), , registrikood 12968646, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. 2019. aasta aruande järgi oli müügitulu 39 298 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
39 298 €
Töötajad
0

2019 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Müügitulu · 2019 39 298 €
    tegevusala mediaan 38 887 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 347
  • Puhasrentaablus · 2019 2,6 %
    tegevusala mediaan 4,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 201

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2019
Müügitulu, € 2019: 39 298 € · tegevusala mediaan 38 887 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 39 298 € Tegevusala mediaan: 38 887 €2019010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 39 298 € Tegevusala mediaan: 38 887 €2019
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2019: 1 003 € · tegevusala mediaan 643 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 003 € Tegevusala mediaan: 643 €201902505007501 0001 2502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 003 € Tegevusala mediaan: 643 €2019
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2019: 2,6 % · tegevusala mediaan 4,5 % · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
0123452016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20190123452016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 4,5 %2019
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2019: 24 931 €
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 24 931 €201905 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 24 931 €2019
Omakapital, € 2019: 24 854 €
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 24 854 €201905 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 24 854 €2019
Töötajad 2019: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220190,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2019 39 298 1 003 295 24 931 24 854 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2019

Puhasrentaablus
2,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
4,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
291,31
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Stonfix OÜ
    Juriidiline isik · 14469025 · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50021241 / M8
25.09.2024
Aruandetrahvimäärus 26.10.2024 Jõustunud
27.10.2024
PDF
Ä 50021241 / M7
16.08.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 23.09.2024 Jõustunud
20.08.2024
PDF
Ä 50021241 / M6
02.05.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 02.06.2024 Jõustunud
03.06.2024
PDF
Ä 50021241 / M5
24.01.2024
Aruandetrahvimäärus 24.02.2024 Jõustunud
25.02.2024
PDF
Ä 50021241 / M4
27.11.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 27.12.2023 Jõustunud
27.11.2023
PDF
Ä 50021241 / 9
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50021241 / M3
29.07.2022
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 30.01.2023 Jõustunud
29.07.2022
PDF
Ä 50021241 / M2
29.04.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 29.05.2022 Jõustunud
29.04.2022
PDF
Ä 50021241 / M1
30.10.2020
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 18.11.2020 Jõustunud
18.11.2020
PDF
Ä 50021241 / 8
09.10.2020
Kandemäärus ex officio Jõustunud
09.10.2020
PDF
Ä 50021241 / 7
08.07.2020
Muutmiskanne Jõustunud
08.07.2020
PDF
Ä 50021241 / 6
26.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
26.05.2020
PDF
Ä 50021241 / 5
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50021241 / 4
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 50021241 / 3
26.10.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
26.10.2016
PDF
Ä 50021241 / 2
05.10.2016
Muutmiskanne Jõustunud
05.10.2016
PDF
Ä 50021241
28.12.2015
Esmakanne Jõustunud
28.12.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes