Marlimarkuille Bikuviembo OÜ
Marlimarkuille Bikuviembo OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12965228, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2021 7 423 €parem kui 20% ettevõteteltegevusala mediaan 85 610 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 611
- Puhasrentaablus · 2021 -545,8 %parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 4,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 386
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 345 | 247 | — |
| 2026 II kv | — | 390 | 390 | — |
| 2026 I kv | — | 345 | 345 | — |
| 2025 IV kv | — | 345 | 345 | — |
| 2025 III kv | — | 345 | 345 | — |
| 2025 II kv | — | 345 | 345 | — |
| 2025 I kv | — | 113 | 345 | — |
| 2024 IV kv | — | 119 | — | — |
| 2024 III kv | — | 118 | — | — |
| 2024 II kv | — | 257 | — | — |
| 2024 I kv | — | 310 | — | — |
| 2023 IV kv | — | 876 | — | — |
| 2023 III kv | — | 663 | — | — |
| 2023 II kv | — | 1 495 | — | — |
| 2023 I kv | 2 880 | 1 828 | — | — |
| 2022 IV kv | — | 2 435 | — | — |
| 2022 III kv | 6 081 | 2 247 | 826 | — |
| 2022 II kv | — | 1 269 | — | — |
| 2022 I kv | 707 | 2 492 | 501 | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 7 423 | -40 515 | 0 | 280 087 | 2 553 | 0 |
| 2020 | 18 728 | -20 419 | 2 344 | 274 398 | 43 068 | 3 |
| 2019 | 704 050 | 11 918 | 161 876 | 254 692 | 63 487 | 12 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 12 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 4 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2021
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 26.04.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 26.04.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 29.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
Juhatuse andmed puuduvad.
Omanikud
- Fiscalinvest OÜJuriidiline isik · 17169938 · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Rando Saareperekõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 26.06.2025
Asutajad ja muud isikud
- Ara GaloyanAsutaja · 2 500 € · 15.12.2015
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 25119Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50020842 / M9 18.11.2025 |
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) | 12.12.2025 | Jõustunud 16.12.2025 |
|
| Ä 50020842 / 9 18.11.2025 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 18.11.2025 |
||
| Ä 50020842 / M8 24.10.2025 |
Korraldav määrus | 07.11.2025 | Jõustunud 24.10.2025 |
|
| Ä 50020842 / 8 25.06.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.06.2025 |
||
| Ä 50020842 / 7 16.06.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.06.2025 |
||
| Ä 50020842 / M7 06.01.2025 |
Aruandetrahvimäärus | 01.02.2025 | Jõustunud 11.02.2025 |
|
| Ä 50020842 / M6 12.11.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 30.12.2024 | Jõustunud 30.11.2024 |
|
| Ä 50020842 / M5 23.10.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 07.11.2024 | Jõustunud 08.11.2024 |
|
| Ä 50020842 / M4 14.08.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 28.09.2024 | Jõustunud 29.08.2024 |
|
| Ä 50020842 / M3 10.04.2024 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 11.05.2024 | Jõustunud 12.05.2024 |
|
| Ä 50020842 / M2 03.01.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 03.02.2024 | Jõustunud 04.02.2024 |
|
| Ä 50020842 / M1 27.11.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 27.12.2023 | Jõustunud 27.11.2023 |
|
| Ä 50020842 / 6 03.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.09.2023 |
||
| Ä 50020842 / 5 23.08.2021 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 23.08.2021 |
||
| Ä 50020842 / 4 19.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.01.2018 |
||
| Ä 50020842 / 3 20.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.12.2017 |
||
| Ä 50020842 / 2 11.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.12.2017 |
||
| Ä 50020842 17.12.2015 |
Esmakanne | Jõustunud 17.12.2015 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes