TL Service OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12960171 OÜ Luige alevik Registreeritud 08.12.2015
Võrdle

TL Service OÜ (OÜ), Luige alevik, registrikood 12960171, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Ehituspuusepatoodete paigaldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Müügitulu · 2024 59 039 €
    tegevusala mediaan 35 372 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 698
  • Puhasrentaablus · 2024 27,2 %
    tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 842

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 8 135 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 29 861 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 261 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 19 022 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 23 205 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 960 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 23 205 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 6 960 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 I kv: 1 134 € · +1,5% võrreldes 2024 IV kv · tegevusala mediaan 1 177 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 1 048 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 012 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 780 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 183 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 1 117 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 134 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 117 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 1 134 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 IV kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2025 IV kv: 8 € · −97,4% võrreldes 2025 III kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 839 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 694 €2024 II kv Ettevõte: 3 738 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 491 €2024 IV kv Ettevõte: 3 953 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 151 €2025 II kv Ettevõte: 121 €II·252025 III kv Ettevõte: 311 €2025 IV kv Ettevõte: 8 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 3 953 €2025 I kv Ettevõte: 6 151 €I·252025 II kv Ettevõte: 121 €2025 III kv Ettevõte: 311 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — 8 — —
2025 III kv — 311 238 —
2025 II kv — 121 143 —
2025 I kv 6 960 6 151 1 134 1
2024 IV kv 23 205 3 953 1 117 1
2024 III kv 19 022 3 491 1 183 1
2024 II kv 261 3 738 780 1
2024 I kv 29 861 1 694 1 012 1
2023 IV kv 8 135 839 1 048 1
2023 III kv 21 600 4 108 1 012 1
2023 II kv 16 024 3 972 1 079 1
2023 I kv 16 720 2 683 917 1
2022 IV kv 19 748 3 617 962 1
2022 III kv 22 282 5 172 1 062 1
2022 II kv 18 505 3 243 959 1
2022 I kv 7 274 3 978 1 040 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2024
Müügitulu, € 2024: 59 039 € · −12,8% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 35 372 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 46 980 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 38 380 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 62 270 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 66 573 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 67 740 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 59 039 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2024020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 46 980 € Tegevusala mediaan: 37 051 €2020 Ettevõte: 38 380 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 62 270 € Tegevusala mediaan: 35 073 €2022 Ettevõte: 66 573 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 67 740 € Tegevusala mediaan: 35 936 €2024 Ettevõte: 59 039 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 16 086 € · +372,8% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 432 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 26 159 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 13 144 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 13 917 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 8 802 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: 3 402 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 16 086 € Tegevusala mediaan: 432 €2024010 00020 00030 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 26 159 € Tegevusala mediaan: 1 030 €2020 Ettevõte: 13 144 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 13 917 € Tegevusala mediaan: 785 €2022 Ettevõte: 8 802 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: 3 402 € Tegevusala mediaan: 581 €2024 Ettevõte: 16 086 € Tegevusala mediaan: 432 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 27,2 % · +22,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
02040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 55,7 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 34,2 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 22,3 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 13,2 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 27,2 % Tegevusala mediaan: 3,4 %202402040602017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 55,7 % Tegevusala mediaan: 5,3 %2020 Ettevõte: 34,2 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 22,3 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2022 Ettevõte: 13,2 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 4,4 %2024 Ettevõte: 27,2 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 143 810 € · +25,0% võrreldes 2023
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 75 727 €20192020 Ettevõte: 89 254 €20202021 Ettevõte: 104 187 €20212022 Ettevõte: 112 042 €20222023 Ettevõte: 115 021 €20232024 Ettevõte: 143 810 €20240501001502017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 75 727 €2020 Ettevõte: 89 254 €20202021 Ettevõte: 104 187 €2022 Ettevõte: 112 042 €20222023 Ettevõte: 115 021 €2024 Ettevõte: 143 810 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 136 902 € · +21,2% võrreldes 2023
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 73 673 €20192020 Ettevõte: 86 816 €20202021 Ettevõte: 100 733 €20212022 Ettevõte: 109 536 €20222023 Ettevõte: 112 938 €20232024 Ettevõte: 136 902 €20240501001502017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 73 673 €2020 Ettevõte: 86 816 €20202021 Ettevõte: 100 733 €2022 Ettevõte: 109 536 €20222023 Ettevõte: 112 938 €2024 Ettevõte: 136 902 €2024
Töötajad 2024: 1 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120240,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 59 039 16 086 13 617 143 810 136 902 1
2023 67 740 3 402 13 764 115 021 112 938 1
2022 66 573 8 802 12 497 112 042 109 536 1
2021 62 270 13 917 13 077 104 187 100 733 1
2020 38 380 13 144 10 478 89 254 86 816 1
2019 46 980 26 159 8 227 75 727 73 673 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
27,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
11,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
11,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
20,82
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
59 039 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 135 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 22.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 11.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 11.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.10.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 06.12.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 4332Ehituspuusepatoodete paigaldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50020232 / 7
22.07.2025
Muutmiskanne Jõustunud
22.07.2025
PDF
Ä 50020232 / M3
11.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 14.10.2024 Puudused kõrvaldatud
13.07.2024
PDF
Ä 50020232 / 6
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50020232 / M2
20.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 20.09.2018 Puudused kõrvaldatud
29.06.2018
PDF
Ä 50020232 / 5
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50020232 / 4
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 50020232 / 3
15.03.2016
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
15.03.2016
PDF
Ä 50020232 / 2
14.03.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.03.2016
PDF
Ä 50020232
08.12.2015
Esmakanne Jõustunud
08.12.2015
PDF
Ä 50020232 / M1
07.12.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.12.2015 Puudused kõrvaldatud
08.12.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes