Jaanimäe Põllumajanduslik Tulundusühistu
Likvideerimisel Registrikood 12954644
Tulundusühistu Navi küla Registreeritud 27.11.2015
Võrdle
Jaanimäe Põllumajanduslik Tulundusühistu (Tulundusühistu), Navi küla, registrikood 12954644, staatus: likvideerimisel. Põhitegevusala: Saagikoristusjärgsed tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2023 IV kv
Ettevõte: 23 320 €
Tegevusala mediaan: 15 926 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 286 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 284 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 15 000 €
Tegevusala mediaan: 14 188 € 2024 IV kv
Ettevõte: 52 020 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 098 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 23 263 €
Tegevusala mediaan: 9 867 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 2024 IV kv
Ettevõte: 52 020 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 098 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € 2026 I kv
Ettevõte: 23 263 €
Tegevusala mediaan: 9 867 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 I kv: 110 €
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2023 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: 23 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 407 € 2024 IV kv
Ettevõte: 11 444 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 43 € 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 110 € 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2024 IV kv
Ettevõte: 11 444 € 2025 I kv
Ettevõte: 43 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € 2026 I kv
Ettevõte: 110 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 99 350 €
Tegevusala mediaan: 12 025 € 2019 2020
Ettevõte: 32 205 €
Tegevusala mediaan: 9 558 € 2020 2021
Ettevõte: 110 935 €
Tegevusala mediaan: 9 481 € 2021 2022
Ettevõte: 137 523 €
Tegevusala mediaan: 11 120 € 2022 2023
Ettevõte: 40 767 €
Tegevusala mediaan: 9 287 € 2023 2024
Ettevõte: 67 020 €
Tegevusala mediaan: 9 086 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 955 € 2025 0 50 100 150 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 99 350 €
Tegevusala mediaan: 12 025 € 2019 2020
Ettevõte: 32 205 €
Tegevusala mediaan: 9 558 € 2021
Ettevõte: 110 935 €
Tegevusala mediaan: 9 481 € 2021 2022
Ettevõte: 137 523 €
Tegevusala mediaan: 11 120 € 2023
Ettevõte: 40 767 €
Tegevusala mediaan: 9 287 € 2023 2024
Ettevõte: 67 020 €
Tegevusala mediaan: 9 086 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 955 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 31 464 € · +48,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
-80 000 -60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -15 933 €
Tegevusala mediaan: 2 132 € 2019 2020
Ettevõte: -19 708 €
Tegevusala mediaan: 1 457 € 2020 2021
Ettevõte: 11 843 €
Tegevusala mediaan: 1 638 € 2021 2022
Ettevõte: -2 618 €
Tegevusala mediaan: 1 703 € 2022 2023
Ettevõte: -62 393 €
Tegevusala mediaan: 125 € 2023 2024
Ettevõte: 21 189 €
Tegevusala mediaan: 190 € 2024 2025
Ettevõte: 31 464 €
Tegevusala mediaan: 392 € 2025 -80 000 -60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -15 933 €
Tegevusala mediaan: 2 132 € 2019 2020
Ettevõte: -19 708 €
Tegevusala mediaan: 1 457 € 2021
Ettevõte: 11 843 €
Tegevusala mediaan: 1 638 € 2021 2022
Ettevõte: -2 618 €
Tegevusala mediaan: 1 703 € 2023
Ettevõte: -62 393 €
Tegevusala mediaan: 125 € 2023 2024
Ettevõte: 21 189 €
Tegevusala mediaan: 190 € 2025
Ettevõte: 31 464 €
Tegevusala mediaan: 392 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: 31,6 % · +184,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,1 % · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
-200 -150 -100 -50 0 50 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -16,0 %
Tegevusala mediaan: 17,0 % 2019 2020
Ettevõte: -61,2 %
Tegevusala mediaan: 17,4 % 2020 2021
Ettevõte: 10,7 %
Tegevusala mediaan: 18,5 % 2021 2022
Ettevõte: -1,9 %
Tegevusala mediaan: 20,8 % 2022 2023
Ettevõte: -153,0 %
Tegevusala mediaan: 6,7 % 2023 2024
Ettevõte: 31,6 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 10,0 % 2025 -200 -150 -100 -50 0 50 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -16,0 %
Tegevusala mediaan: 17,0 % 2019 2020
Ettevõte: -61,2 %
Tegevusala mediaan: 17,4 % 2021
Ettevõte: 10,7 %
Tegevusala mediaan: 18,5 % 2021 2022
Ettevõte: -1,9 %
Tegevusala mediaan: 20,8 % 2023
Ettevõte: -153,0 %
Tegevusala mediaan: 6,7 % 2023 2024
Ettevõte: 31,6 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 10,0 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 3 500 € · −99,3% võrreldes 2024
0 200 400 600 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 522 680 € 2019 2020
Ettevõte: 502 971 € 2020 2021
Ettevõte: 535 067 € 2021 2022
Ettevõte: 519 141 € 2022 2023
Ettevõte: 449 803 € 2023 2024
Ettevõte: 470 993 € 2024 2025
Ettevõte: 3 500 € 2025 0 200 400 600 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 522 680 € 2019 2020
Ettevõte: 502 971 € 2021
Ettevõte: 535 067 € 2021 2022
Ettevõte: 519 141 € 2023
Ettevõte: 449 803 € 2023 2024
Ettevõte: 470 993 € 2025
Ettevõte: 3 500 € 2025
Omakapital , € 2025: 3 438 € · +112,3% võrreldes 2024
-60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 23 661 € 2019 2020
Ettevõte: 3 952 € 2020 2021
Ettevõte: 15 795 € 2021 2022
Ettevõte: 13 177 € 2022 2023
Ettevõte: -49 216 € 2023 2024
Ettevõte: -28 026 € 2024 2025
Ettevõte: 3 438 € 2025 -60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 23 661 € 2019 2020
Ettevõte: 3 952 € 2021
Ettevõte: 15 795 € 2021 2022
Ettevõte: 13 177 € 2023
Ettevõte: -49 216 € 2023 2024
Ettevõte: -28 026 € 2025
Ettevõte: 3 438 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 3 5 8 10 13 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 10
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0 3 5 8 10 13 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 10
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
29.05.2025
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
10.06.2024
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
12.06.2023
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
28.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
05.07.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
23.10.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
01631 Saagikoristusjärgsed tegevused
Põhitegevus
Muudatuste ajalugu
Mis
Väärtus
Periood
Staatus
Likvideerimisel
28.08.2026 – praegu
Staatus
Registrisse kantud
27.11.2015 – praegu
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes