Vesta Kapital OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12942598 OÜ Tallinn Registreeritud 06.11.2015
Võrdle

Vesta Kapital OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12942598, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Arvutialased konsultatsioonid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 6 600 € ja töötajaid .

Käive
6 600 €
↓ 77,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 584 €
↓ 77,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused · EMTAK 62

  • Käive · 2026 III kv 6 600 €
    tegevusala mediaan 19 078 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 345
  • Müügitulu · 2025 32 880 €
    tegevusala mediaan 14 309 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 336
  • Puhasrentaablus · 2025 153,8 %
    tegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 943

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 6 600 € · −77,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 19 078 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 17 560 € Tegevusala mediaan: 20 666 €IV·232024 I kv Ettevõte: 19 430 € Tegevusala mediaan: 20 684 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 460 €II·242024 III kv Ettevõte: 17 800 € Tegevusala mediaan: 19 818 €2024 IV kv Ettevõte: 17 800 € Tegevusala mediaan: 20 482 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 692 €2025 II kv Ettevõte: 19 100 € Tegevusala mediaan: 21 060 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 327 €2025 IV kv Ettevõte: 13 780 € Tegevusala mediaan: 21 191 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 665 €2026 II kv Ettevõte: 28 830 € Tegevusala mediaan: 20 000 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 600 € Tegevusala mediaan: 19 078 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 17 800 € Tegevusala mediaan: 20 482 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 692 €I·252025 II kv Ettevõte: 19 100 € Tegevusala mediaan: 21 060 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 13 780 € Tegevusala mediaan: 21 191 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 665 €I·262026 II kv Ettevõte: 28 830 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2026 III kv Ettevõte: 6 600 € Tegevusala mediaan: 19 078 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 584 € · −77,1% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 3 512 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 886 €2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 3 916 €2024 IV kv Ettevõte: 3 916 €IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 4 202 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 3 307 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 6 919 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 584 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 3 916 €2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 4 202 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 3 307 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 6 919 €2026 III kv Ettevõte: 1 584 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 6 600 1 584 — —
2026 II kv 28 830 6 919 — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv 13 780 3 307 — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv 19 100 4 202 — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv 17 800 3 916 — —
2024 III kv 17 800 3 916 — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv 19 430 3 886 — —
2023 IV kv 17 560 3 512 — —
2023 III kv 19 180 3 836 — —
2023 II kv 42 060 8 412 — —
2023 I kv 34 510 6 902 — —
2022 IV kv 29 620 5 924 — —
2022 III kv 19 366 3 873 — —
2022 II kv 39 730 7 946 — —
2022 I kv 12 930 2 586 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 32 880 € · −7,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 309 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 39 940 € Tegevusala mediaan: 11 130 €20192020 Ettevõte: 164 710 € Tegevusala mediaan: 11 075 €20202021 Ettevõte: 54 780 € Tegevusala mediaan: 13 105 €20212022 Ettevõte: 123 226 € Tegevusala mediaan: 15 007 €20222023 Ettevõte: 98 230 € Tegevusala mediaan: 15 500 €20232024 Ettevõte: 35 600 € Tegevusala mediaan: 13 785 €20242025 Ettevõte: 32 880 € Tegevusala mediaan: 14 309 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 39 940 € Tegevusala mediaan: 11 130 €20192020 Ettevõte: 164 710 € Tegevusala mediaan: 11 075 €2021 Ettevõte: 54 780 € Tegevusala mediaan: 13 105 €20212022 Ettevõte: 123 226 € Tegevusala mediaan: 15 007 €2023 Ettevõte: 98 230 € Tegevusala mediaan: 15 500 €20232024 Ettevõte: 35 600 € Tegevusala mediaan: 13 785 €2025 Ettevõte: 32 880 € Tegevusala mediaan: 14 309 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 50 570 € · −10,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 106 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 39 943 € Tegevusala mediaan: 618 €20192020 Ettevõte: 211 945 € Tegevusala mediaan: 617 €20202021 Ettevõte: 61 296 € Tegevusala mediaan: 829 €20212022 Ettevõte: 123 272 € Tegevusala mediaan: 300 €20222023 Ettevõte: 100 202 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: 56 285 € Tegevusala mediaan: 249 €20242025 Ettevõte: 50 570 € Tegevusala mediaan: 106 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 39 943 € Tegevusala mediaan: 618 €20192020 Ettevõte: 211 945 € Tegevusala mediaan: 617 €2021 Ettevõte: 61 296 € Tegevusala mediaan: 829 €20212022 Ettevõte: 123 272 € Tegevusala mediaan: 300 €2023 Ettevõte: 100 202 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: 56 285 € Tegevusala mediaan: 249 €2025 Ettevõte: 50 570 € Tegevusala mediaan: 106 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 153,8 % · −4,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,1 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 21,0 %20192020 Ettevõte: 128,7 % Tegevusala mediaan: 22,4 %20202021 Ettevõte: 111,9 % Tegevusala mediaan: 23,6 %20212022 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 19,1 %20222023 Ettevõte: 102,0 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20232024 Ettevõte: 158,1 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20242025 Ettevõte: 153,8 % Tegevusala mediaan: 15,1 %20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 21,0 %20192020 Ettevõte: 128,7 % Tegevusala mediaan: 22,4 %2021 Ettevõte: 111,9 % Tegevusala mediaan: 23,6 %20212022 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 19,1 %2023 Ettevõte: 102,0 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20232024 Ettevõte: 158,1 % Tegevusala mediaan: 16,3 %2025 Ettevõte: 153,8 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 732 962 € · +7,4% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 437 392 €20192020 Ettevõte: 347 423 €20202021 Ettevõte: 405 219 €20212022 Ettevõte: 532 807 €20222023 Ettevõte: 629 993 €20232024 Ettevõte: 682 392 €20242025 Ettevõte: 732 962 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 437 392 €20192020 Ettevõte: 347 423 €2021 Ettevõte: 405 219 €20212022 Ettevõte: 532 807 €2023 Ettevõte: 629 993 €20232024 Ettevõte: 682 392 €2025 Ettevõte: 732 962 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 732 962 € · +7,4% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 129 392 €20192020 Ettevõte: 341 337 €20202021 Ettevõte: 402 633 €20212022 Ettevõte: 525 905 €20222023 Ettevõte: 626 107 €20232024 Ettevõte: 682 392 €20242025 Ettevõte: 732 962 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 129 392 €20192020 Ettevõte: 341 337 €2021 Ettevõte: 402 633 €20212022 Ettevõte: 525 905 €2023 Ettevõte: 626 107 €20232024 Ettevõte: 682 392 €2025 Ettevõte: 732 962 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 32 880 50 570 732 962 732 962 0
2024 35 600 56 285 682 392 682 392 0
2023 98 230 100 202 629 993 626 107 0
2022 123 226 123 272 532 807 525 905 0
2021 54 780 61 296 405 219 402 633 0
2020 164 710 211 945 347 423 341 337 0
2019 39 940 39 943 437 392 129 392 0
2018 — — — — 0
2017 — — — — 0
2016 — — — — 0
2015 — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
153,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
6,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 05.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 11.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 62201Arvutialased konsultatsioonid Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50018366 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50018366 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50018366 / 2
10.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
10.12.2017
PDF
Ä 50018366
06.11.2015
Esmakanne Jõustunud
06.11.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes