MELIRON EHITUS OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12918097 OÜ Tallinn Registreeritud 22.09.2015
Võrdle

MELIRON EHITUS OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12918097, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. 2021. aasta aruande järgi oli müügitulu 42 015 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2023 IV kv

2024 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Müügitulu · 2021 42 015 €
    tegevusala mediaan 38 300 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 430
  • Puhasrentaablus · 2021 3,8 %
    tegevusala mediaan 3,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 964

Maksud ja käive

2022 I kv – 2024 I kv
Käive, € 2023 I kv: 27 114 € · −57,2% võrreldes 2022 IV kv · tegevusala mediaan 22 726 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002022 I kv Ettevõte: 16 309 € Tegevusala mediaan: 23 418 €I·222022 II kv Ettevõte: 45 695 € Tegevusala mediaan: 28 822 €II·222022 III kv Ettevõte: 55 052 € Tegevusala mediaan: 30 049 €III·222022 IV kv Ettevõte: 63 405 € Tegevusala mediaan: 29 508 €IV·222023 I kv Ettevõte: 27 114 € Tegevusala mediaan: 22 726 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 24 000 €II·232023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 27 263 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 19 618 €I·24020 00040 00060 00080 0002022 II kv Ettevõte: 45 695 € Tegevusala mediaan: 28 822 €2022 III kv Ettevõte: 55 052 € Tegevusala mediaan: 30 049 €III·222022 IV kv Ettevõte: 63 405 € Tegevusala mediaan: 29 508 €2023 I kv Ettevõte: 27 114 € Tegevusala mediaan: 22 726 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 24 000 €2023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 27 263 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 26 427 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 19 618 €I·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 I kv: 462 € · −80,6% võrreldes 2022 IV kv · tegevusala mediaan 1 119 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002022 I kv Ettevõte: 402 € Tegevusala mediaan: 1 021 €I·222022 II kv Ettevõte: 954 € Tegevusala mediaan: 1 054 €II·222022 III kv Ettevõte: 1 003 € Tegevusala mediaan: 1 108 €III·222022 IV kv Ettevõte: 2 386 € Tegevusala mediaan: 1 173 €IV·222023 I kv Ettevõte: 462 € Tegevusala mediaan: 1 119 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 060 €II·232023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 118 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 097 €I·2405001 0001 5002 0002 5002022 II kv Ettevõte: 954 € Tegevusala mediaan: 1 054 €2022 III kv Ettevõte: 1 003 € Tegevusala mediaan: 1 108 €III·222022 IV kv Ettevõte: 2 386 € Tegevusala mediaan: 1 173 €2023 I kv Ettevõte: 462 € Tegevusala mediaan: 1 119 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 060 €2023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 118 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 145 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 097 €I·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 IV kv
02468102022 I kv Ettevõte: 6I·222022 II kv Ettevõte: 6II·222022 III kv Ettevõte: 9III·222022 IV kv Ettevõte: 6IV·222023 I kv Ettevõte: 3I·232023 II kv Ettevõte: 4II·232023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 1I·2402468102022 II kv Ettevõte: 62022 III kv Ettevõte: 9III·222022 IV kv Ettevõte: 62023 I kv Ettevõte: 3I·232023 II kv Ettevõte: 42023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 12024 I kv Ettevõte: 1I·24
Riiklikud maksud, € 2023 I kv: 10 703 € · −33,5% võrreldes 2022 IV kv
05 00010 00015 00020 0002022 I kv Ettevõte: 4 169 €I·222022 II kv Ettevõte: 11 866 €II·222022 III kv Ettevõte: 18 028 €III·222022 IV kv Ettevõte: 16 098 €IV·222023 I kv Ettevõte: 10 703 €I·232023 II kv Ettevõte: —II·232023 III kv Ettevõte: —III·232023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —I·2405 00010 00015 00020 0002022 II kv Ettevõte: 11 866 €2022 III kv Ettevõte: 18 028 €III·222022 IV kv Ettevõte: 16 098 €2023 I kv Ettevõte: 10 703 €I·232023 II kv Ettevõte: —2023 III kv Ettevõte: —III·232023 IV kv Ettevõte: —2024 I kv Ettevõte: —I·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 I kv — — — 1
2023 IV kv — — — 1
2023 III kv — — — 1
2023 II kv — — — 4
2023 I kv 27 114 10 703 1 386 3
2022 IV kv 63 405 16 098 14 318 6
2022 III kv 55 052 18 028 9 029 9
2022 II kv 45 695 11 866 5 721 6
2022 I kv 16 309 4 169 2 412 6

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2021
Müügitulu, € 2021: 42 015 € · tegevusala mediaan 38 300 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 317 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 42 015 € Tegevusala mediaan: 38 300 €2021010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 317 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 42 015 € Tegevusala mediaan: 38 300 €2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2021: 1 583 € · +161,0% võrreldes 2020 · tegevusala mediaan 315 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-3 000-2 000-1 00001 0002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -134 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -2 596 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 1 583 € Tegevusala mediaan: 315 €2021-3 000-2 000-1 00001 0002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -134 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -2 596 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 1 583 € Tegevusala mediaan: 315 €2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: 3,8 % · tegevusala mediaan 3,8 % · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
-15-10-5052016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -10,2 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 3,8 %2021-15-10-5052016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -10,2 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 3,8 %2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2021: 48 737 € · +6,9% võrreldes 2020
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 47 977 €20192020 Ettevõte: 45 588 €20202021 Ettevõte: 48 737 €2021010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 47 977 €20192020 Ettevõte: 45 588 €2021 Ettevõte: 48 737 €2021
Omakapital, € 2021: 46 698 € · +3,5% võrreldes 2020
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 47 711 €20192020 Ettevõte: 45 115 €20202021 Ettevõte: 46 698 €2021010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 47 711 €20192020 Ettevõte: 45 115 €2021 Ettevõte: 46 698 €2021
Töötajad 2021: 2 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220210,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2021 42 015 1 583 19 660 48 737 46 698 2
2020 0 -2 596 0 45 588 45 115 0
2019 1 317 -134 0 47 977 47 711 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2021

Puhasrentaablus
3,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
19,07
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
21 008 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
819 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 05.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 26.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 10.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50015624 / M7
19.08.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 03.09.2024 Jõustunud
04.09.2024
PDF
Ä 50015624 / 12
12.06.2024
Muutmiskanne Jõustunud
12.06.2024
PDF
Ä 50015624 / M6
11.06.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 26.06.2024 Puudused kõrvaldatud
12.06.2024
PDF
Ä 50015624 / 11
11.06.2024
Muutmiskanne Jõustunud
11.06.2024
PDF
Ä 50015624 / 10
21.05.2024
Muutmiskanne Jõustunud
21.05.2024
PDF
Ä 50015624 / 9
02.05.2024
Muutmiskanne Jõustunud
02.05.2024
PDF
Ä 50015624 / 8
02.05.2024
Muutmiskanne Jõustunud
02.05.2024
PDF
Ä 50015624 / M5
22.04.2024
Aruandetrahvimäärus 07.05.2024 Jõustunud
08.05.2024
PDF
Ä 50015624 / M4
01.03.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 31.03.2024 Jõustunud
01.03.2024
PDF
Ä 50015624 / 7
24.01.2024
Muutmiskanne Jõustunud
24.01.2024
PDF
Ä 50015624 / M3
26.11.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 29.02.2024 Jõustunud
26.11.2023
PDF
Ä 50015624 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50015624 / 5
17.01.2022
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2022
PDF
Ä 50015624 / M2
12.01.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.01.2022 Puudused kõrvaldatud
17.01.2022
PDF
Ä 50015624 / 4
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50015624 / 3
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
Ä 50015624 / 2
10.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
10.12.2017
PDF
Ä 50015624 / M1
14.07.2017
Korraldav määrus 13.08.2017 Jõustunud
14.07.2017
PDF
Ä 50015624
22.09.2015
Esmakanne Jõustunud
22.09.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes