JEWELLERY REHHOVSKI OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12912315, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kellade ja ehete parandus ning hooldus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 35 891 € ja töötajaid 0.
Käive
—
Riiklikud maksud
1 024 €
↓ 3,8%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 068 €
↓ 3,4%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 068 € · −3,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 41% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 024 € · −3,8% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
1 024
1 068
1
2026 II kv
—
1 064
1 106
1
2026 I kv
—
1 288
1 172
1
2025 IV kv
—
1 292
1 182
1
2025 III kv
—
1 128
1 182
1
2025 II kv
—
1 128
1 182
1
2025 I kv
—
1 295
1 185
1
2024 IV kv
—
1 220
1 165
1
2024 III kv
—
876
912
1
2024 II kv
—
843
761
1
2024 I kv
—
437
455
1
2023 IV kv
—
936
877
1
2023 III kv
—
1 111
1 165
1
2023 II kv
—
748
785
1
2023 I kv
—
910
848
1
2022 IV kv
—
1 656
1 624
1
2022 III kv
—
2 123
2 214
1
2022 II kv
—
1 243
1 297
1
2022 I kv
—
1 418
1 377
1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
356 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 35 891 € · −4,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: 3 589 € · −44,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: 10,0 % · −7,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, tuh € 2025: 72 751 € · −32,7% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 32 772 € · +12,3% võrreldes 2024Töötajad2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
35 891
3 589
15 301
72 751
32 772
0
2024
37 739
6 470
12 140
108 063
29 183
1
2023
38 668
6 171
12 134
110 300
22 713
1
2022
38 861
-2 744
17 355
112 081
17 871
1
2021
37 979
1 600
16 497
109 334
20 615
1
2020
36 775
12 270
10 082
33 720
19 015
1
2019
37 217
3 747
10 058
39 349
6 745
1
2018
—
—
—
—
—
1
2017
—
—
—
—
—
1
2016
—
—
—
—
—
1
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.