Metiks OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12904712 OÜ Võru linn Registreeritud 01.09.2015
Võrdle

Metiks OÜ (OÜ), Võru linn, registrikood 12904712, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 024 € ja töötajaid 2.

Käive
3 024 €
↓ 62,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 414 €
↑ 40,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
4 099 €
↑ 91,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 3 024 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 050 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2024 138 555 €
    tegevusala mediaan 37 693 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 372
  • Puhasrentaablus · 2024 -12,2 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 756

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 3 024 € · −62,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 182 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 580 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 10 421 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 8 000 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 7 989 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 024 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 182 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 580 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 421 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 8 000 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 989 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 3 024 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 050 € · +91,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 4 899 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 830 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 2 560 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 927 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 1 211 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 011 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 2 104 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 047 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 2 304 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 150 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 1 072 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 050 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 1 211 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 2 011 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 104 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 3 047 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 304 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 5 150 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 072 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 2 050 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 414 € · +40,1% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 4 449 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 318 €2024 II kv Ettevõte: 4 614 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 773 €2024 IV kv Ettevõte: 3 264 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 361 €2025 II kv Ettevõte: 5 558 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 435 €2025 IV kv Ettevõte: 6 692 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 359 €2026 II kv Ettevõte: 2 437 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 414 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 3 264 €2025 I kv Ettevõte: 5 361 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 558 €2025 III kv Ettevõte: 5 435 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 692 €2026 I kv Ettevõte: 4 359 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 437 €2026 III kv Ettevõte: 3 414 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 3 024 3 414 4 099 2
2026 II kv 7 989 2 437 2 143 2
2026 I kv 8 000 4 359 5 150 1
2025 IV kv 10 421 6 692 6 911 3
2025 III kv — 5 435 6 093 2
2025 II kv — 5 558 6 312 3
2025 I kv 580 5 361 6 032 3
2024 IV kv 182 3 264 3 632 3
2024 III kv — 3 773 3 853 2
2024 II kv — 4 614 5 119 2
2024 I kv — 3 318 3 659 2
2023 IV kv — 4 449 4 899 1
2023 III kv — 3 989 4 386 2
2023 II kv — 3 896 4 303 2
2023 I kv — 3 911 4 302 2
2022 IV kv 342 6 189 6 808 1
2022 III kv — 4 750 5 263 3
2022 II kv — 5 153 5 656 3
2022 I kv — 3 860 4 221 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
683 €
Käive töötaja kohta kvartalis
1 512 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 138 555 € · +21,5% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 37 693 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 141 074 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 122 182 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 125 099 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 161 590 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 114 016 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 138 555 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20240501001502002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 141 074 € Tegevusala mediaan: 38 887 €2020 Ettevõte: 122 182 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 125 099 € Tegevusala mediaan: 38 300 €2022 Ettevõte: 161 590 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 114 016 € Tegevusala mediaan: 37 270 €2024 Ettevõte: 138 555 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -16 891 € · −227,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 108 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -6 792 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -502 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 1 800 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 9 484 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 13 269 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: -16 891 € Tegevusala mediaan: 108 €2024-20 000-10 000010 00020 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -6 792 € Tegevusala mediaan: 643 €2020 Ettevõte: -502 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 1 800 € Tegevusala mediaan: 315 €2022 Ettevõte: 9 484 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 13 269 € Tegevusala mediaan: 253 €2024 Ettevõte: -16 891 € Tegevusala mediaan: 108 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -12,2 % · −23,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
-15-10-50510152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: -12,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2024-15-10-50510152017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 4,5 %2020 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 3,8 %2022 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2024 Ettevõte: -12,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 74 678 € · −21,8% võrreldes 2023
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 71 678 €20192020 Ettevõte: 81 124 €20202021 Ettevõte: 86 537 €20212022 Ettevõte: 92 915 €20222023 Ettevõte: 95 553 €20232024 Ettevõte: 74 678 €2024020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 71 678 €2020 Ettevõte: 81 124 €20202021 Ettevõte: 86 537 €2022 Ettevõte: 92 915 €20222023 Ettevõte: 95 553 €2024 Ettevõte: 74 678 €2024
Omakapital, € 2024: 62 284 € · −21,3% võrreldes 2023
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 55 124 €20192020 Ettevõte: 54 622 €20202021 Ettevõte: 56 422 €20212022 Ettevõte: 65 906 €20222023 Ettevõte: 79 175 €20232024 Ettevõte: 62 284 €2024020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 55 124 €2020 Ettevõte: 54 622 €20202021 Ettevõte: 56 422 €2022 Ettevõte: 65 906 €20222023 Ettevõte: 79 175 €2024 Ettevõte: 62 284 €2024
Töötajad 2024: 2 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22024012342017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 138 555 -16 891 54 005 74 678 62 284 2
2023 114 016 13 269 60 148 95 553 79 175 2
2022 161 590 9 484 75 490 92 915 65 906 3
2021 125 099 1 800 67 267 86 537 56 422 2
2020 122 182 -502 72 513 81 124 54 622 2
2019 141 074 -6 792 67 114 71 678 55 124 2
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-12,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-27,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-22,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
83,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
16,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,51
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
69 278 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 250 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 23.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 04.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 17.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 24.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50014178 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50014178 / 5
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50014178 / 4
10.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
10.12.2017
PDF
Ä 50014178 / 3
08.10.2015
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
08.10.2015
PDF
Ä 50014178 / 2
07.10.2015
Muutmiskanne Jõustunud
07.10.2015
PDF
Ä 50014178
01.09.2015
Esmakanne Jõustunud
01.09.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes