Vabriku Talu OÜ
Vabriku Talu OÜ (OÜ), Ummaru küla, registrikood 12894362, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu veislaste ja pühvlikasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 35 181 €parem kui 65% ettevõteteltegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
- Puhasrentaablus · 2025 -2,7 %parem kui 29% ettevõteteltegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | 23 | — | — |
| 2026 I kv | 26 090 | 6 237 | — | — |
| 2025 IV kv | — | 23 | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | — | 135 | — | — |
| 2025 I kv | — | 5 929 | — | — |
| 2024 IV kv | 27 470 | — | — | — |
| 2024 III kv | 7 711 | 64 | — | — |
| 2024 II kv | — | — | — | — |
| 2024 I kv | — | 55 | — | — |
| 2023 IV kv | — | 1 048 | — | — |
| 2023 III kv | 13 078 | — | — | — |
| 2023 II kv | — | — | — | — |
| 2023 I kv | — | — | — | — |
| 2022 IV kv | — | — | — | — |
| 2022 III kv | — | — | — | — |
| 2022 II kv | 9 039 | 1 482 | — | — |
| 2022 I kv | — | 19 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 181 | -947 | 0 | 85 116 | 33 348 | 0 |
| 2024 | 13 078 | -1 688 | 0 | 70 550 | 34 295 | 0 |
| 2023 | 9 039 | -7 327 | 0 | 72 020 | 35 985 | 0 |
| 2022 | 6 108 | -9 274 | 0 | 71 684 | 43 312 | 0 |
| 2021 | 4 244 | 9 920 | 0 | 72 783 | 52 586 | 0 |
| 2020 | 5 047 | 3 341 | 0 | 58 028 | 42 666 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.03.2024 – 28.02.2025 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.03.2023 – 29.02.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.03.2022 – 28.02.2023 | 02.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.03.2021 – 28.02.2022 | 01.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 29.02.2020 – 28.02.2021 | 10.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 28.02.2020 | 08.04.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Sergei PogodinJuhatuse liige · alates 13.08.2015
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Sergei PogodinFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Sergei Pogodinotsene osalus · alates 30.01.2019
Asutajad ja muud isikud
- Sergei PogodinAsutaja · 2 500 € · 12.08.2015
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 01421Muu veislaste ja pühvlikasvatus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50013049 / 8 01.07.2025 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 01.07.2025 |
||
| Ä 50013049 / M9 05.03.2025 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 20.03.2025 | Jõustunud 21.03.2025 |
|
| Ä 50013049 / M8 14.10.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 14.11.2024 | Jõustunud 23.11.2024 |
|
| Ä 50013049 / M7 06.09.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | Jõustunud 06.09.2024 |
||
| Ä 50013049 / M6 25.03.2024 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 09.04.2024 | Jõustunud 10.04.2024 |
|
| Ä 50013049 / M5 01.01.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 16.01.2024 | Jõustunud 17.01.2024 |
|
| Ä 50013049 / M4 26.11.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 26.12.2023 | Jõustunud 26.11.2023 |
|
| Ä 50013049 / 7 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 50013049 / 6 13.11.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.11.2022 |
||
| Ä 50013049 / M3 02.05.2022 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 01.06.2022 | Puudused kõrvaldatud 11.05.2022 |
|
| Ä 50013049 / 5 18.12.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.12.2019 |
||
| Ä 50013049 / M2 18.09.2018 |
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes | Jõustunud 18.09.2018 |
||
| Ä 50013049 / M1 15.03.2018 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 17.09.2018 | Puudused kõrvaldatud 30.01.2019 |
|
| Ä 50013049 / 4 19.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.01.2018 |
||
| Ä 50013049 / 3 20.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.12.2017 |
||
| Ä 50013049 / 2 10.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.12.2017 |
||
| Ä 50013049 13.08.2015 |
Esmakanne | Jõustunud 13.08.2015 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes