OÜ Veerenni Café & Bistro

Registrisse kantud Registrikood 12885665 OÜ Tallinn Registreeritud 28.07.2015
Võrdle

OÜ Veerenni Café & Bistro (OÜ), Tallinn, registrikood 12885665, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Restoranide ja kohvikute tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 126 379 € ja töötajaid 8.

Käive
126 379 €
↑ 4,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
24 923 €
↑ 14,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
12 352 €
↑ 5,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
8
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Käive · 2026 III kv 126 379 €
    tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 544 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 187
  • Müügitulu · 2025 530 046 €
    tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
  • Puhasrentaablus · 2025 1,6 %
    tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 126 379 € · +4,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 134 833 € Tegevusala mediaan: 41 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 173 862 € Tegevusala mediaan: 37 389 €2024 II kv Ettevõte: 129 656 € Tegevusala mediaan: 39 668 €II·242024 III kv Ettevõte: 127 175 € Tegevusala mediaan: 51 448 €2024 IV kv Ettevõte: 128 356 € Tegevusala mediaan: 38 873 €IV·242025 I kv Ettevõte: 161 354 € Tegevusala mediaan: 37 353 €2025 II kv Ettevõte: 106 113 € Tegevusala mediaan: 40 204 €II·252025 III kv Ettevõte: 137 203 € Tegevusala mediaan: 49 958 €2025 IV kv Ettevõte: 133 663 € Tegevusala mediaan: 37 365 €IV·252026 I kv Ettevõte: 138 096 € Tegevusala mediaan: 34 060 €2026 II kv Ettevõte: 121 258 € Tegevusala mediaan: 36 738 €II·262026 III kv Ettevõte: 126 379 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 128 356 € Tegevusala mediaan: 38 873 €2025 I kv Ettevõte: 161 354 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 106 113 € Tegevusala mediaan: 40 204 €2025 III kv Ettevõte: 137 203 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 133 663 € Tegevusala mediaan: 37 365 €2026 I kv Ettevõte: 138 096 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 121 258 € Tegevusala mediaan: 36 738 €2026 III kv Ettevõte: 126 379 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 544 € · +5,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 355 € Tegevusala mediaan: 965 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 657 € Tegevusala mediaan: 960 €2024 II kv Ettevõte: 1 617 € Tegevusala mediaan: 931 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 630 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2024 IV kv Ettevõte: 1 262 € Tegevusala mediaan: 1 050 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 526 € Tegevusala mediaan: 1 069 €2025 II kv Ettevõte: 1 738 € Tegevusala mediaan: 1 032 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 529 € Tegevusala mediaan: 1 190 €2025 IV kv Ettevõte: 1 590 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 675 € Tegevusala mediaan: 1 087 €2026 II kv Ettevõte: 1 471 € Tegevusala mediaan: 1 028 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 544 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 262 € Tegevusala mediaan: 1 050 €2025 I kv Ettevõte: 1 526 € Tegevusala mediaan: 1 069 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 738 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 III kv Ettevõte: 1 529 € Tegevusala mediaan: 1 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 590 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 675 € Tegevusala mediaan: 1 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 471 € Tegevusala mediaan: 1 028 €2026 III kv Ettevõte: 1 544 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 8 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02468102023 IV kv Ettevõte: 9IV·232024 I kv Ettevõte: 72024 II kv Ettevõte: 7II·242024 III kv Ettevõte: 72024 IV kv Ettevõte: 9IV·242025 I kv Ettevõte: 92025 II kv Ettevõte: 8II·252025 III kv Ettevõte: 82025 IV kv Ettevõte: 8IV·252026 I kv Ettevõte: 72026 II kv Ettevõte: 8II·262026 III kv Ettevõte: 8III·2602468102024 IV kv Ettevõte: 92025 I kv Ettevõte: 9I·252025 II kv Ettevõte: 82025 III kv Ettevõte: 8III·252025 IV kv Ettevõte: 82026 I kv Ettevõte: 7I·262026 II kv Ettevõte: 82026 III kv Ettevõte: 8III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 24 923 € · +14,7% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 17 080 €IV·232024 I kv Ettevõte: 23 214 €2024 II kv Ettevõte: 17 518 €II·242024 III kv Ettevõte: 16 865 €2024 IV kv Ettevõte: 18 152 €IV·242025 I kv Ettevõte: 26 366 €2025 II kv Ettevõte: 18 163 €II·252025 III kv Ettevõte: 22 852 €2025 IV kv Ettevõte: 23 639 €IV·252026 I kv Ettevõte: 18 324 €2026 II kv Ettevõte: 21 733 €II·262026 III kv Ettevõte: 24 923 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 18 152 €2025 I kv Ettevõte: 26 366 €I·252025 II kv Ettevõte: 18 163 €2025 III kv Ettevõte: 22 852 €III·252025 IV kv Ettevõte: 23 639 €2026 I kv Ettevõte: 18 324 €I·262026 II kv Ettevõte: 21 733 €2026 III kv Ettevõte: 24 923 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 126 379 24 923 12 352 8
2026 II kv 121 258 21 733 11 765 8
2026 I kv 138 096 18 324 11 723 7
2025 IV kv 133 663 23 639 12 722 8
2025 III kv 137 203 22 852 12 235 8
2025 II kv 106 113 18 163 13 900 8
2025 I kv 161 354 26 366 13 737 9
2024 IV kv 128 356 18 152 11 355 9
2024 III kv 127 175 16 865 11 411 7
2024 II kv 129 656 17 518 11 320 7
2024 I kv 173 862 23 214 11 596 7
2023 IV kv 134 833 17 080 12 191 9
2023 III kv 129 631 16 657 12 719 9
2023 II kv 151 528 19 037 11 929 10
2023 I kv 178 017 17 423 11 372 9
2022 IV kv 148 944 17 544 10 882 8
2022 III kv 142 663 17 212 10 035 8
2022 II kv 140 460 14 849 9 572 6
2022 I kv 113 018 12 298 9 676 9
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
515 €
Käive töötaja kohta kvartalis
15 797 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 530 046 € · −4,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
02004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 688 105 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 319 088 € Tegevusala mediaan: 39 939 €20202021 Ettevõte: 307 833 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 564 539 € Tegevusala mediaan: 49 263 €20222023 Ettevõte: 584 196 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 555 724 € Tegevusala mediaan: 46 351 €20242025 Ettevõte: 530 046 € Tegevusala mediaan: 47 451 €202502004006008002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 688 105 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 319 088 € Tegevusala mediaan: 39 939 €2021 Ettevõte: 307 833 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 564 539 € Tegevusala mediaan: 49 263 €2023 Ettevõte: 584 196 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 555 724 € Tegevusala mediaan: 46 351 €2025 Ettevõte: 530 046 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 8 531 € · +170 720,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 575 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: -14 979 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -2 020 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 4 626 € Tegevusala mediaan: 216 €20222023 Ettevõte: -4 557 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: -5 € Tegevusala mediaan: 146 €20242025 Ettevõte: 8 531 € Tegevusala mediaan: 68 €2025-15 000-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 575 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: -14 979 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -2 020 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 4 626 € Tegevusala mediaan: 216 €2023 Ettevõte: -4 557 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: -5 € Tegevusala mediaan: 146 €2025 Ettevõte: 8 531 € Tegevusala mediaan: 68 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,6 % · +1,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
-6-4-20242016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: -4,7 % Tegevusala mediaan: 0,8 %20202021 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20222023 Ettevõte: -0,8 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20242025 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025-6-4-20242018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: -4,7 % Tegevusala mediaan: 0,8 %2021 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 2,2 %2023 Ettevõte: -0,8 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 64 476 € · +45,8% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 67 920 €20192020 Ettevõte: 28 781 €20202021 Ettevõte: 37 921 €20212022 Ettevõte: 63 584 €20222023 Ettevõte: 52 881 €20232024 Ettevõte: 44 214 €20242025 Ettevõte: 64 476 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 67 920 €20192020 Ettevõte: 28 781 €2021 Ettevõte: 37 921 €20212022 Ettevõte: 63 584 €2023 Ettevõte: 52 881 €20232024 Ettevõte: 44 214 €2025 Ettevõte: 64 476 €2025
Omakapital, € 2025: 11 177 € · +322,4% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 19 582 €20192020 Ettevõte: 4 603 €20202021 Ettevõte: 2 582 €20212022 Ettevõte: 7 208 €20222023 Ettevõte: 2 651 €20232024 Ettevõte: 2 646 €20242025 Ettevõte: 11 177 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 19 582 €20192020 Ettevõte: 4 603 €2021 Ettevõte: 2 582 €20212022 Ettevõte: 7 208 €2023 Ettevõte: 2 651 €20232024 Ettevõte: 2 646 €2025 Ettevõte: 11 177 €2025
Töötajad 2025: 9 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 3202502468102018 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 530 046 8 531 141 369 64 476 11 177 9
2024 555 724 -5 131 507 44 214 2 646 9
2023 584 196 -4 557 137 155 52 881 2 651 9
2022 564 539 4 626 113 074 63 584 7 208 8
2021 307 833 -2 020 87 192 37 921 2 582 7
2020 319 088 -14 979 106 141 28 781 4 603 7
2019 688 105 4 575 130 715 67 920 19 582 10
2018 — — — — — 9
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
76,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
13,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
17,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
82,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,19
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
58 894 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 309 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 06.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 15.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 56111Restoranide ja kohvikute tegevus Põhitegevus
  • 56211Toitlustamine üritustel
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50011635 / 5
05.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
05.06.2024
PDF
Ä 50011635 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50011635 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50011635 / 2
10.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
10.12.2017
PDF
Ä 50011635
28.07.2015
Esmakanne Jõustunud
28.07.2015
PDF
Ä 50011635 / M1
20.07.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.08.2015 Puudused kõrvaldatud
21.07.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes