Janika Ilustuudio OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12883074
OÜ Saue linn Registreeritud 22.07.2015
Võrdle
Janika Ilustuudio OÜ (OÜ), Saue linn, registrikood 12883074, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Ripsme- ja kulmutehnikuteenused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 5 572 € ja töötajaid 0.
2023 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96
Müügitulu · 2025 5 572 €
parem kui 44% ettevõtetel
tegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
Puhasrentaablus · 2025 -40,0 %
parem kui 2% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333
Maksud ja käive
2022 I kv – 2023 I kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2022 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 10 281 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2022 I kv
Ettevõte: 1 663 €
Tegevusala mediaan: 8 514 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 042 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 281 € III·22 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 9 569 € I·23 0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2022 I kv
Ettevõte: 1 663 €
Tegevusala mediaan: 8 514 € 2022 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 042 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 281 € 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 9 569 € I·23 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2022 I kv: 578 € · tegevusala mediaan 645 € · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 800 2022 I kv
Ettevõte: 578 €
Tegevusala mediaan: 645 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 681 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 697 € III·22 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 696 € I·23 0 200 400 600 800 2022 I kv
Ettevõte: 578 €
Tegevusala mediaan: 645 € 2022 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 681 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 697 € 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 696 € I·23 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2022 I kv: 1
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 I kv
Ettevõte: 1 I·22 2022 II kv
Ettevõte: — II·22 2022 III kv
Ettevõte: — III·22 2023 I kv
Ettevõte: — I·23 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 I kv
Ettevõte: 1 2022 II kv
Ettevõte: — II·22 2022 III kv
Ettevõte: — 2023 I kv
Ettevõte: — I·23
Riiklikud maksud , € 2023 I kv: 0 €
0 200 400 600 2022 I kv
Ettevõte: 578 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 0 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 0 € III·22 2023 I kv
Ettevõte: 0 € I·23 0 200 400 600 2022 I kv
Ettevõte: 578 € 2022 II kv
Ettevõte: 0 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 0 € 2023 I kv
Ettevõte: 0 € I·23
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 5 572 € · −20,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 8 249 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 30 490 €
Tegevusala mediaan: 6 817 € 2019 2020
Ettevõte: 46 833 €
Tegevusala mediaan: 5 869 € 2020 2021
Ettevõte: 33 618 €
Tegevusala mediaan: 6 379 € 2021 2022
Ettevõte: 2 220 €
Tegevusala mediaan: 6 970 € 2022 2023
Ettevõte: 2 881 €
Tegevusala mediaan: 7 275 € 2023 2024
Ettevõte: 7 025 €
Tegevusala mediaan: 7 630 € 2024 2025
Ettevõte: 5 572 €
Tegevusala mediaan: 8 249 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 30 490 €
Tegevusala mediaan: 6 817 € 2019 2020
Ettevõte: 46 833 €
Tegevusala mediaan: 5 869 € 2021
Ettevõte: 33 618 €
Tegevusala mediaan: 6 379 € 2021 2022
Ettevõte: 2 220 €
Tegevusala mediaan: 6 970 € 2023
Ettevõte: 2 881 €
Tegevusala mediaan: 7 275 € 2023 2024
Ettevõte: 7 025 €
Tegevusala mediaan: 7 630 € 2025
Ettevõte: 5 572 €
Tegevusala mediaan: 8 249 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -2 227 € · −255,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-20 000 -10 000 0 10 000 20 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 14 565 €
Tegevusala mediaan: 67 € 2019 2020
Ettevõte: 17 907 €
Tegevusala mediaan: 24 € 2020 2021
Ettevõte: 6 588 €
Tegevusala mediaan: 45 € 2021 2022
Ettevõte: -16 956 €
Tegevusala mediaan: 47 € 2022 2023
Ettevõte: -8 779 €
Tegevusala mediaan: 38 € 2023 2024
Ettevõte: -626 €
Tegevusala mediaan: 26 € 2024 2025
Ettevõte: -2 227 €
Tegevusala mediaan: 29 € 2025 -20 000 -10 000 0 10 000 20 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 14 565 €
Tegevusala mediaan: 67 € 2019 2020
Ettevõte: 17 907 €
Tegevusala mediaan: 24 € 2021
Ettevõte: 6 588 €
Tegevusala mediaan: 45 € 2021 2022
Ettevõte: -16 956 €
Tegevusala mediaan: 47 € 2023
Ettevõte: -8 779 €
Tegevusala mediaan: 38 € 2023 2024
Ettevõte: -626 €
Tegevusala mediaan: 26 € 2025
Ettevõte: -2 227 €
Tegevusala mediaan: 29 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -40,0 % · −31,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-800 -600 -400 -200 0 200 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 47,8 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2019 2020
Ettevõte: 38,2 %
Tegevusala mediaan: 2,4 % 2020 2021
Ettevõte: 19,6 %
Tegevusala mediaan: 2,5 % 2021 2022
Ettevõte: -763,8 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2022 2023
Ettevõte: -304,7 %
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2023 2024
Ettevõte: -8,9 %
Tegevusala mediaan: 1,6 % 2024 2025
Ettevõte: -40,0 %
Tegevusala mediaan: 1,5 % 2025 -800 -600 -400 -200 0 200 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 47,8 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2019 2020
Ettevõte: 38,2 %
Tegevusala mediaan: 2,4 % 2021
Ettevõte: 19,6 %
Tegevusala mediaan: 2,5 % 2021 2022
Ettevõte: -763,8 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2023
Ettevõte: -304,7 %
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2023 2024
Ettevõte: -8,9 %
Tegevusala mediaan: 1,6 % 2025
Ettevõte: -40,0 %
Tegevusala mediaan: 1,5 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 1 672 € · −57,2% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 20 618 € 2019 2020
Ettevõte: 38 472 € 2020 2021
Ettevõte: 30 512 € 2021 2022
Ettevõte: 13 224 € 2022 2023
Ettevõte: 4 729 € 2023 2024
Ettevõte: 3 903 € 2024 2025
Ettevõte: 1 672 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 20 618 € 2019 2020
Ettevõte: 38 472 € 2021
Ettevõte: 30 512 € 2021 2022
Ettevõte: 13 224 € 2023
Ettevõte: 4 729 € 2023 2024
Ettevõte: 3 903 € 2025
Ettevõte: 1 672 € 2025
Omakapital , € 2025: 1 643 € · −57,5% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 20 556 € 2019 2020
Ettevõte: 36 992 € 2020 2021
Ettevõte: 30 232 € 2021 2022
Ettevõte: 13 276 € 2022 2023
Ettevõte: 4 496 € 2023 2024
Ettevõte: 3 870 € 2024 2025
Ettevõte: 1 643 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 20 556 € 2019 2020
Ettevõte: 36 992 € 2021
Ettevõte: 30 232 € 2021 2022
Ettevõte: 13 276 € 2023
Ettevõte: 4 496 € 2023 2024
Ettevõte: 3 870 € 2025
Ettevõte: 1 643 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
13.05.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
29.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
21.04.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
03.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
28.03.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
01.02.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
27.01.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
96223 Ripsme- ja kulmutehnikuteenused
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes