Lunar Invest OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12842968
OÜ Lepna alevik Registreeritud 30.04.2015
Võrdle
Lunar Invest OÜ (OÜ), Lepna alevik, registrikood 12842968, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont · EMTAK 45
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Käive , € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 6 442 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 460 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 7 683 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 507 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 167 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 805 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 8 089 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 7 366 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 246 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 7 967 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 7 642 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 7 496 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 6 442 € III·26 0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 805 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 8 089 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 7 366 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 246 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 7 967 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 7 642 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 7 496 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 6 442 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
2015 – 2024
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2024: 0 € · −100,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 33 105 €
Tegevusala mediaan: 586 € 2019 2020
Ettevõte: 26 413 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2020 2021
Ettevõte: 1 385 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2021 2022
Ettevõte: 1 830 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2022 2023
Ettevõte: 596 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2024 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 33 105 €
Tegevusala mediaan: 586 € 2020
Ettevõte: 26 413 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2020 2021
Ettevõte: 1 385 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2022
Ettevõte: 1 830 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2022 2023
Ettevõte: 596 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2024: -1 € · +96,2% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
-800 -600 -400 -200 0 200 400 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 248 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2019 2020
Ettevõte: -671 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2020 2021
Ettevõte: -154 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2021 2022
Ettevõte: -344 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2022 2023
Ettevõte: -26 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2023 2024
Ettevõte: -1 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2024 -800 -600 -400 -200 0 200 400 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 248 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2020
Ettevõte: -671 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2020 2021
Ettevõte: -154 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2022
Ettevõte: -344 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2022 2023
Ettevõte: -26 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2024
Ettevõte: -1 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2022: -18,8 % · −7,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,0 % · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-20 -15 -10 -5 0 5 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 0,7 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2019 2020
Ettevõte: -2,5 %
Tegevusala mediaan: 1,9 % 2020 2021
Ettevõte: -11,1 %
Tegevusala mediaan: 1,6 % 2021 2022
Ettevõte: -18,8 %
Tegevusala mediaan: 3,0 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: -3,1 % 2024 -20 -15 -10 -5 0 5 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 0,7 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2020
Ettevõte: -2,5 %
Tegevusala mediaan: 1,9 % 2020 2021
Ettevõte: -11,1 %
Tegevusala mediaan: 1,6 % 2022
Ettevõte: -18,8 %
Tegevusala mediaan: 3,0 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: -3,1 % 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2024: 1 517 € · −0,1% võrreldes 2023
0 1 000 2 000 3 000 2015
Ettevõte: — 2015 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 716 € 2019 2020
Ettevõte: 2 045 € 2020 2021
Ettevõte: 1 889 € 2021 2022
Ettevõte: 1 544 € 2022 2023
Ettevõte: 1 518 € 2023 2024
Ettevõte: 1 517 € 2024 0 1 000 2 000 3 000 2017
Ettevõte: — 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 716 € 2020
Ettevõte: 2 045 € 2020 2021
Ettevõte: 1 889 € 2022
Ettevõte: 1 544 € 2022 2023
Ettevõte: 1 518 € 2024
Ettevõte: 1 517 € 2024
Omakapital , € 2024: 1 517 € · −0,1% võrreldes 2023
0 1 000 2 000 3 000 2015
Ettevõte: — 2015 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 716 € 2019 2020
Ettevõte: 2 045 € 2020 2021
Ettevõte: 1 889 € 2021 2022
Ettevõte: 1 544 € 2022 2023
Ettevõte: 1 518 € 2023 2024
Ettevõte: 1 517 € 2024 0 1 000 2 000 3 000 2017
Ettevõte: — 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 716 € 2020
Ettevõte: 2 045 € 2020 2021
Ettevõte: 1 889 € 2022
Ettevõte: 1 544 € 2022 2023
Ettevõte: 1 518 € 2024
Ettevõte: 1 517 € 2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2015
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Omakapitali rentaablus (ROE)
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
15.03.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
28.11.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
25.05.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
04.02.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
21.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
24.06.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Tegevusalad (EMTAK)
45321 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes