Villavennad OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12837950 OÜ Pärnu linn Registreeritud 22.04.2015
Võrdle

Villavennad OÜ (OÜ), Pärnu linn, registrikood 12837950, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud eriehitustööd. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 133 930 € ja töötajaid 4.

Käive
133 930 €
↑ 112,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
16 144 €
↑ 67,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
6 350 €
↑ 0,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 133 930 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 588 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 365 476 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 0,7 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 133 930 € · +112,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
01002003002023 IV kv Ettevõte: 226 289 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 116 684 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 55 032 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 190 730 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 262 099 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 112 201 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 95 391 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 68 983 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 166 054 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 83 962 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 63 179 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 133 930 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·2601002003002024 IV kv Ettevõte: 262 099 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 112 201 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 95 391 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 68 983 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 166 054 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 83 962 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 63 179 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 133 930 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 588 € · +0,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 906 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 100 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 1 051 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 015 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 938 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 150 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: 1 680 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 347 € Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: 1 305 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 500 € Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: 1 574 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 588 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 938 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 1 150 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 680 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 1 347 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 305 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 500 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 574 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 1 588 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02468102023 IV kv Ettevõte: 7IV·232024 I kv Ettevõte: 62024 II kv Ettevõte: 6II·242024 III kv Ettevõte: 72024 IV kv Ettevõte: 9IV·242025 I kv Ettevõte: 62025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 72026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 4III·2602468102024 IV kv Ettevõte: 92025 I kv Ettevõte: 6I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 7I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 16 144 € · +67,3% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 15 592 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 501 €2024 II kv Ettevõte: 6 639 €II·242024 III kv Ettevõte: 25 166 €2024 IV kv Ettevõte: 24 048 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 058 €2025 II kv Ettevõte: 11 046 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 816 €2025 IV kv Ettevõte: 19 410 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 286 €2026 II kv Ettevõte: 9 648 €II·262026 III kv Ettevõte: 16 144 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 24 048 €2025 I kv Ettevõte: 13 058 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 046 €2025 III kv Ettevõte: 10 816 €III·252025 IV kv Ettevõte: 19 410 €2026 I kv Ettevõte: 5 286 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 648 €2026 III kv Ettevõte: 16 144 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 133 930 16 144 6 350 4
2026 II kv 63 179 9 648 6 294 4
2026 I kv 83 962 5 286 3 498 7
2025 IV kv 166 054 19 410 5 220 4
2025 III kv 68 983 10 816 5 388 4
2025 II kv 95 391 11 046 6 720 4
2025 I kv 112 201 13 058 6 897 6
2024 IV kv 262 099 24 048 8 444 9
2024 III kv 190 730 25 166 7 108 7
2024 II kv 55 032 6 639 6 303 6
2024 I kv 116 684 6 501 6 601 6
2023 IV kv 226 289 15 592 6 345 7
2023 III kv 171 312 9 163 5 514 7
2023 II kv 99 444 9 626 4 967 6
2023 I kv 258 264 29 373 7 754 5
2022 IV kv 494 782 40 724 6 652 8
2022 III kv 227 277 9 933 6 474 6
2022 II kv 195 764 16 588 5 974 6
2022 I kv 178 881 20 821 7 544 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
529 €
Käive töötaja kohta kvartalis
33 483 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 365 476 € · −21,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 253 651 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 292 899 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 560 364 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 888 439 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 647 992 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 465 872 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 365 476 € Tegevusala mediaan: 37 328 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 253 651 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 292 899 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 560 364 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 888 439 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 647 992 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 465 872 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 365 476 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 508 € · +103,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
-100 000-50 000050 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8 355 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 4 115 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 20 394 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 20 447 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: 71 090 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: -67 022 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: 2 508 € Tegevusala mediaan: 561 €2025-100 000-50 000050 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8 355 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 4 115 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: 20 394 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 20 447 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: 71 090 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: -67 022 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: 2 508 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,7 % · +15,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
-20-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: 11,0 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -14,4 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025-20-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: 11,0 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -14,4 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 215 421 € · +9,2% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 144 707 €20192020 Ettevõte: 197 298 €20202021 Ettevõte: 212 001 €20212022 Ettevõte: 179 185 €20222023 Ettevõte: 212 554 €20232024 Ettevõte: 197 274 €20242025 Ettevõte: 215 421 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 144 707 €20192020 Ettevõte: 197 298 €2021 Ettevõte: 212 001 €20212022 Ettevõte: 179 185 €2023 Ettevõte: 212 554 €20232024 Ettevõte: 197 274 €2025 Ettevõte: 215 421 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 83 693 € · +3,1% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 32 159 €20192020 Ettevõte: 36 274 €20202021 Ettevõte: 56 668 €20212022 Ettevõte: 77 115 €20222023 Ettevõte: 148 205 €20232024 Ettevõte: 81 184 €20242025 Ettevõte: 83 693 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 32 159 €20192020 Ettevõte: 36 274 €2021 Ettevõte: 56 668 €20212022 Ettevõte: 77 115 €2023 Ettevõte: 148 205 €20232024 Ettevõte: 81 184 €2025 Ettevõte: 83 693 €2025
Töötajad 2025: 4 · −63,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
035810132016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025035810132018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 365 476 2 508 62 146 215 421 83 693 4
2024 465 872 -67 022 90 576 197 274 81 184 11
2023 647 992 71 090 76 175 212 554 148 205 8
2022 888 439 20 447 81 880 179 185 77 115 7
2021 560 364 20 394 57 334 212 001 56 668 6
2020 292 899 4 115 33 814 197 298 36 274 5
2019 253 651 8 355 29 916 144 707 32 159 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
38,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
61,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,77
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
91 369 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 295 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 31.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 06.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 24.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43999Muud eriehitustööd Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50006822 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50006822 / 6
12.09.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
12.09.2022
PDF
Ä 50006822 / 5
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50006822 / 4
20.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
20.12.2017
PDF
Ä 50006822 / 3
10.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
10.12.2017
PDF
Ä 50006822 / 2
28.07.2015
Muutmiskanne Jõustunud
28.07.2015
PDF
Ä 50006822
22.04.2015
Esmakanne Jõustunud
22.04.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes