Tähe Haldus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12814222 OÜ Tartu linn Registreeritud 11.03.2015
Võrdle

Tähe Haldus OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 12814222, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 94 489 € ja töötajaid .

Käive
94 489 €
↓ 4,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
19 415 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 94 489 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Müügitulu · 2025 165 284 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 -150,5 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 94 489 € · −4,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 42 265 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 43 878 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 40 817 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 42 175 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 42 569 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 44 151 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 39 399 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 37 038 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 41 434 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 79 600 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 99 249 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 94 489 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 42 569 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 44 151 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 39 399 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 37 038 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 41 434 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 79 600 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 99 249 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 94 489 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 19 415 €
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 8 016 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 300 €2024 II kv Ettevõte: 5 583 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 627 €2024 IV kv Ettevõte: 6 481 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 543 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 19 415 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 6 481 €2025 I kv Ettevõte: 1 543 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 19 415 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 94 489 19 415 — —
2026 II kv 99 249 — — —
2026 I kv 79 600 — — —
2025 IV kv 41 434 — — —
2025 III kv 37 038 — — —
2025 II kv 39 399 — — —
2025 I kv 44 151 1 543 — —
2024 IV kv 42 569 6 481 — —
2024 III kv 42 175 3 627 — —
2024 II kv 40 817 5 583 — —
2024 I kv 43 878 5 300 — —
2023 IV kv 42 265 8 016 — —
2023 III kv 40 726 7 016 — —
2023 II kv 42 228 5 599 — —
2023 I kv 45 378 5 839 — —
2022 IV kv 42 585 7 097 — —
2022 III kv 43 070 1 817 — —
2022 II kv 40 385 1 011 — —
2022 I kv 42 047 5 548 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 165 284 € · −2,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 147 202 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 148 362 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 155 760 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 167 950 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 169 967 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 169 558 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 165 284 € Tegevusala mediaan: 13 620 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 147 202 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 148 362 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 155 760 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 167 950 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 169 967 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 169 558 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 165 284 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -248 769 € · −453,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-300-200-10001002002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 177 942 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 160 653 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -26 760 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 82 303 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 164 172 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -44 913 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: -248 769 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-300-200-10001002002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 177 942 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 160 653 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -26 760 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 82 303 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 164 172 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -44 913 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: -248 769 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -150,5 % · −124,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-200-10001002002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 120,9 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 108,3 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -17,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 49,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 96,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -26,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: -150,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-200-10001002002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 120,9 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 108,3 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -17,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 49,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 96,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -26,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: -150,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 3 486 019 € · +85,3% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 647 798 €20192020 Ettevõte: 1 742 524 €20202021 Ettevõte: 1 795 218 €20212022 Ettevõte: 1 827 612 €20222023 Ettevõte: 1 962 583 €20232024 Ettevõte: 1 881 198 €20242025 Ettevõte: 3 486 019 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 647 798 €20192020 Ettevõte: 1 742 524 €2021 Ettevõte: 1 795 218 €20212022 Ettevõte: 1 827 612 €2023 Ettevõte: 1 962 583 €20232024 Ettevõte: 1 881 198 €2025 Ettevõte: 3 486 019 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 632 092 € · −28,2% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 545 406 €20192020 Ettevõte: 706 059 €20202021 Ettevõte: 679 299 €20212022 Ettevõte: 761 602 €20222023 Ettevõte: 925 774 €20232024 Ettevõte: 880 861 €20242025 Ettevõte: 632 092 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 545 406 €20192020 Ettevõte: 706 059 €2021 Ettevõte: 679 299 €20212022 Ettevõte: 761 602 €2023 Ettevõte: 925 774 €20232024 Ettevõte: 880 861 €2025 Ettevõte: 632 092 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 165 284 -248 769 — 3 486 019 632 092 0
2024 169 558 -44 913 — 1 881 198 880 861 0
2023 169 967 164 172 — 1 962 583 925 774 0
2022 167 950 82 303 — 1 827 612 761 602 0
2021 155 760 -26 760 — 1 795 218 679 299 0
2020 148 362 160 653 0 1 742 524 706 059 0
2019 147 202 177 942 0 1 647 798 545 406 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-150,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-39,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-7,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
18,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
81,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,23
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 19.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50004238 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50004238 / 5
06.12.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2018
PDF
Ä 50004238 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50004238 / 3
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 50004238 / 2
09.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2017
PDF
Ä 50004238
11.03.2015
Esmakanne Jõustunud
11.03.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes