Külm ja Kliima Teostus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12805720 OÜ Tallinn Registreeritud 25.02.2015
Võrdle

Külm ja Kliima Teostus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12805720, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 460 790 € ja töötajaid 6.

Käive
460 790 €
↑ 49,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
56 921 €
↓ 12,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
18 747 €
↓ 0,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus · EMTAK 33

  • Käive · 2026 III kv 460 790 €
    tegevusala mediaan 21 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 050
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 125 €
    tegevusala mediaan 1 557 € · ettevõtteid tegevusalal: 808
  • Müügitulu · 2025 1,3 mln €
    tegevusala mediaan 44 022 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 447
  • Puhasrentaablus · 2025 2,2 %
    tegevusala mediaan 5,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 225

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 460 790 € · +49,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 21 365 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 311 181 € Tegevusala mediaan: 22 416 €IV·232024 I kv Ettevõte: 214 712 € Tegevusala mediaan: 20 934 €2024 II kv Ettevõte: 246 654 € Tegevusala mediaan: 21 577 €II·242024 III kv Ettevõte: 104 856 € Tegevusala mediaan: 22 930 €2024 IV kv Ettevõte: 445 687 € Tegevusala mediaan: 21 473 €IV·242025 I kv Ettevõte: 419 990 € Tegevusala mediaan: 19 468 €2025 II kv Ettevõte: 168 194 € Tegevusala mediaan: 21 694 €II·252025 III kv Ettevõte: 207 918 € Tegevusala mediaan: 22 270 €2025 IV kv Ettevõte: 376 619 € Tegevusala mediaan: 22 998 €IV·252026 I kv Ettevõte: 286 339 € Tegevusala mediaan: 20 214 €2026 II kv Ettevõte: 308 067 € Tegevusala mediaan: 22 903 €II·262026 III kv Ettevõte: 460 790 € Tegevusala mediaan: 21 365 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 445 687 € Tegevusala mediaan: 21 473 €2025 I kv Ettevõte: 419 990 € Tegevusala mediaan: 19 468 €I·252025 II kv Ettevõte: 168 194 € Tegevusala mediaan: 21 694 €2025 III kv Ettevõte: 207 918 € Tegevusala mediaan: 22 270 €III·252025 IV kv Ettevõte: 376 619 € Tegevusala mediaan: 22 998 €2026 I kv Ettevõte: 286 339 € Tegevusala mediaan: 20 214 €I·262026 II kv Ettevõte: 308 067 € Tegevusala mediaan: 22 903 €2026 III kv Ettevõte: 460 790 € Tegevusala mediaan: 21 365 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 125 € · −0,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 557 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 3 179 € Tegevusala mediaan: 1 353 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 955 € Tegevusala mediaan: 1 432 €2024 II kv Ettevõte: 2 843 € Tegevusala mediaan: 1 415 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 475 € Tegevusala mediaan: 1 452 €2024 IV kv Ettevõte: 3 171 € Tegevusala mediaan: 1 508 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 066 € Tegevusala mediaan: 1 497 €2025 II kv Ettevõte: 3 665 € Tegevusala mediaan: 1 514 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 269 € Tegevusala mediaan: 1 524 €2025 IV kv Ettevõte: 3 256 € Tegevusala mediaan: 1 541 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 148 € Tegevusala mediaan: 1 485 €2026 II kv Ettevõte: 3 150 € Tegevusala mediaan: 1 458 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 125 € Tegevusala mediaan: 1 557 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 3 171 € Tegevusala mediaan: 1 508 €2025 I kv Ettevõte: 3 066 € Tegevusala mediaan: 1 497 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 665 € Tegevusala mediaan: 1 514 €2025 III kv Ettevõte: 3 269 € Tegevusala mediaan: 1 524 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 256 € Tegevusala mediaan: 1 541 €2026 I kv Ettevõte: 3 148 € Tegevusala mediaan: 1 485 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 150 € Tegevusala mediaan: 1 458 €2026 III kv Ettevõte: 3 125 € Tegevusala mediaan: 1 557 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 6 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 8IV·232024 I kv Ettevõte: 82024 II kv Ettevõte: 8II·242024 III kv Ettevõte: 72024 IV kv Ettevõte: 7IV·242025 I kv Ettevõte: 72025 II kv Ettevõte: 6II·252025 III kv Ettevõte: 62025 IV kv Ettevõte: 6IV·252026 I kv Ettevõte: 62026 II kv Ettevõte: 6II·262026 III kv Ettevõte: 6III·26024682024 IV kv Ettevõte: 72025 I kv Ettevõte: 7I·252025 II kv Ettevõte: 62025 III kv Ettevõte: 6III·252025 IV kv Ettevõte: 62026 I kv Ettevõte: 6I·262026 II kv Ettevõte: 62026 III kv Ettevõte: 6III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 56 921 € · −12,5% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 60 837 €IV·232024 I kv Ettevõte: 40 185 €2024 II kv Ettevõte: 45 272 €II·242024 III kv Ettevõte: 34 405 €2024 IV kv Ettevõte: 68 094 €IV·242025 I kv Ettevõte: 74 914 €2025 II kv Ettevõte: 43 930 €II·252025 III kv Ettevõte: 42 530 €2025 IV kv Ettevõte: 84 614 €IV·252026 I kv Ettevõte: 66 735 €2026 II kv Ettevõte: 65 037 €II·262026 III kv Ettevõte: 56 921 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 68 094 €2025 I kv Ettevõte: 74 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 43 930 €2025 III kv Ettevõte: 42 530 €III·252025 IV kv Ettevõte: 84 614 €2026 I kv Ettevõte: 66 735 €I·262026 II kv Ettevõte: 65 037 €2026 III kv Ettevõte: 56 921 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 460 790 56 921 18 747 6
2026 II kv 308 067 65 037 18 901 6
2026 I kv 286 339 66 735 18 887 6
2025 IV kv 376 619 84 614 19 536 6
2025 III kv 207 918 42 530 19 611 6
2025 II kv 168 194 43 930 21 989 6
2025 I kv 419 990 74 914 21 464 7
2024 IV kv 445 687 68 094 22 198 7
2024 III kv 104 856 34 405 24 323 7
2024 II kv 246 654 45 272 22 745 8
2024 I kv 214 712 40 185 23 638 8
2023 IV kv 311 181 60 837 25 430 8
2023 III kv 178 625 27 717 21 271 8
2023 II kv 607 988 80 494 17 976 8
2023 I kv 271 388 32 715 13 622 7
2022 IV kv 333 520 68 178 15 598 7
2022 III kv 257 474 37 863 17 100 8
2022 II kv 488 146 74 255 16 118 8
2022 I kv 294 251 44 240 18 342 7
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 042 €
Käive töötaja kohta kvartalis
76 798 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 297 595 € · +33,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 44 022 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 153 190 € Tegevusala mediaan: 41 237 €20192020 Ettevõte: 670 810 € Tegevusala mediaan: 36 334 €20202021 Ettevõte: 1 206 071 € Tegevusala mediaan: 39 000 €20212022 Ettevõte: 1 072 192 € Tegevusala mediaan: 39 989 €20222023 Ettevõte: 1 171 579 € Tegevusala mediaan: 42 511 €20232024 Ettevõte: 970 110 € Tegevusala mediaan: 40 902 €20242025 Ettevõte: 1 297 595 € Tegevusala mediaan: 44 022 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 153 190 € Tegevusala mediaan: 41 237 €20192020 Ettevõte: 670 810 € Tegevusala mediaan: 36 334 €2021 Ettevõte: 1 206 071 € Tegevusala mediaan: 39 000 €20212022 Ettevõte: 1 072 192 € Tegevusala mediaan: 39 989 €2023 Ettevõte: 1 171 579 € Tegevusala mediaan: 42 511 €20232024 Ettevõte: 970 110 € Tegevusala mediaan: 40 902 €2025 Ettevõte: 1 297 595 € Tegevusala mediaan: 44 022 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 28 797 € · +85,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 205 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 175 958 € Tegevusala mediaan: 1 682 €20192020 Ettevõte: 21 157 € Tegevusala mediaan: 1 177 €20202021 Ettevõte: 81 533 € Tegevusala mediaan: 1 463 €20212022 Ettevõte: 59 168 € Tegevusala mediaan: 1 359 €20222023 Ettevõte: 53 912 € Tegevusala mediaan: 1 743 €20232024 Ettevõte: 15 530 € Tegevusala mediaan: 847 €20242025 Ettevõte: 28 797 € Tegevusala mediaan: 1 205 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 175 958 € Tegevusala mediaan: 1 682 €20192020 Ettevõte: 21 157 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2021 Ettevõte: 81 533 € Tegevusala mediaan: 1 463 €20212022 Ettevõte: 59 168 € Tegevusala mediaan: 1 359 €2023 Ettevõte: 53 912 € Tegevusala mediaan: 1 743 €20232024 Ettevõte: 15 530 € Tegevusala mediaan: 847 €2025 Ettevõte: 28 797 € Tegevusala mediaan: 1 205 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,2 % · +0,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,4 % · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20192020 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20202021 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 5,8 %20212022 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20222023 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20232024 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 4,3 %20242025 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2025051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20192020 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 6,0 %2021 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 5,8 %20212022 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2023 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20232024 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 4,3 %2025 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 440 068 € · +5,6% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 448 083 €20192020 Ettevõte: 429 570 €20202021 Ettevõte: 571 313 €20212022 Ettevõte: 450 092 €20222023 Ettevõte: 480 587 €20232024 Ettevõte: 416 707 €20242025 Ettevõte: 440 068 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 448 083 €20192020 Ettevõte: 429 570 €2021 Ettevõte: 571 313 €20212022 Ettevõte: 450 092 €2023 Ettevõte: 480 587 €20232024 Ettevõte: 416 707 €2025 Ettevõte: 440 068 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 258 828 € · −10,1% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 311 974 €20192020 Ettevõte: 278 798 €20202021 Ettevõte: 343 664 €20212022 Ettevõte: 345 256 €20222023 Ettevõte: 342 501 €20232024 Ettevõte: 288 031 €20242025 Ettevõte: 258 828 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 311 974 €20192020 Ettevõte: 278 798 €2021 Ettevõte: 343 664 €20212022 Ettevõte: 345 256 €2023 Ettevõte: 342 501 €20232024 Ettevõte: 288 031 €2025 Ettevõte: 258 828 €2025
Töötajad 2025: 6 · −14,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 12025024682018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 297 595 28 797 189 117 440 068 258 828 6
2024 970 110 15 530 213 533 416 707 288 031 7
2023 1 171 579 53 912 199 093 480 587 342 501 8
2022 1 072 192 59 168 159 663 450 092 345 256 7
2021 1 206 071 81 533 157 401 571 313 343 664 8
2020 670 810 21 157 140 553 429 570 278 798 8
2019 1 153 190 175 958 134 641 448 083 311 974 8
2018 — — — — — 8
2017 — — — — — 9
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
11,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
58,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
41,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,47
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
216 266 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 627 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 19.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 33201Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50003292 / 7
01.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
01.04.2024
PDF
Ä 50003292 / M1
27.03.2024
Korraldav määrus 03.04.2024 Puudused kõrvaldatud
27.03.2024
PDF
Ä 50003292 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50003292 / 5
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50003292 / 4
09.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2017
PDF
Ä 50003292 / 3
13.06.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.06.2017
PDF
Ä 50003292 / 2
29.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
29.09.2016
PDF
Ä 50003292
25.02.2015
Esmakanne Jõustunud
25.02.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes