OÜ Sartoria

Registrisse kantud Registrikood 12801610 OÜ Pärnu linn Registreeritud 17.02.2015
Võrdle

OÜ Sartoria (OÜ), Pärnu linn, registrikood 12801610, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Pealisrõivaste tootmine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 14 989 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
271 €
↓ 68,2% võrreldes: 2025 IV kv
Tööjõumaksud
298 €
↓ 68,6% võrreldes: 2025 IV kv
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Rõivatootmine · EMTAK 14

  • Müügitulu · 2025 14 989 €
    tegevusala mediaan 6 431 € · ettevõtteid tegevusalal: 830
  • Puhasrentaablus · 2025 1,7 %
    tegevusala mediaan 2,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 577

Maksud ja käive

2023 II kv – 2026 I kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 III kv: 886 € · −0,9% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 1 076 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 II kv Ettevõte: 794 € Tegevusala mediaan: 806 €II·232023 III kv Ettevõte: 884 € Tegevusala mediaan: 840 €2023 IV kv Ettevõte: 749 € Tegevusala mediaan: 806 €IV·232024 I kv Ettevõte: 768 € Tegevusala mediaan: 858 €2024 II kv Ettevõte: 770 € Tegevusala mediaan: 919 €II·242024 III kv Ettevõte: 803 € Tegevusala mediaan: 906 €2024 IV kv Ettevõte: 778 € Tegevusala mediaan: 963 €IV·242025 I kv Ettevõte: 910 € Tegevusala mediaan: 999 €2025 II kv Ettevõte: 894 € Tegevusala mediaan: 973 €II·252025 III kv Ettevõte: 886 € Tegevusala mediaan: 1 076 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 042 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 034 €I·2602505007501 0001 2502024 II kv Ettevõte: 770 € Tegevusala mediaan: 919 €2024 III kv Ettevõte: 803 € Tegevusala mediaan: 906 €III·242024 IV kv Ettevõte: 778 € Tegevusala mediaan: 963 €2025 I kv Ettevõte: 910 € Tegevusala mediaan: 999 €I·252025 II kv Ettevõte: 894 € Tegevusala mediaan: 973 €2025 III kv Ettevõte: 886 € Tegevusala mediaan: 1 076 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 042 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 034 €I·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 II kv Ettevõte: 1II·232023 III kv Ettevõte: 12023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —I·260,00,20,40,60,81,02024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·26
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 271 € · −68,2% võrreldes 2025 IV kv
02004006008001 0002023 II kv Ettevõte: 712 €II·232023 III kv Ettevõte: 785 €2023 IV kv Ettevõte: 680 €IV·232024 I kv Ettevõte: 720 €2024 II kv Ettevõte: 718 €II·242024 III kv Ettevõte: 744 €2024 IV kv Ettevõte: 718 €IV·242025 I kv Ettevõte: 832 €2025 II kv Ettevõte: 825 €II·252025 III kv Ettevõte: 825 €2025 IV kv Ettevõte: 852 €IV·252026 I kv Ettevõte: 271 €I·2602004006008001 0002024 II kv Ettevõte: 718 €2024 III kv Ettevõte: 744 €III·242024 IV kv Ettevõte: 718 €2025 I kv Ettevõte: 832 €I·252025 II kv Ettevõte: 825 €2025 III kv Ettevõte: 825 €III·252025 IV kv Ettevõte: 852 €2026 I kv Ettevõte: 271 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 271 298 —
2025 IV kv — 852 948 —
2025 III kv — 825 886 1
2025 II kv — 825 894 1
2025 I kv — 832 910 1
2024 IV kv — 718 778 1
2024 III kv — 744 803 1
2024 II kv — 718 770 1
2024 I kv — 720 768 1
2023 IV kv — 680 749 1
2023 III kv — 785 884 1
2023 II kv — 712 794 1
2023 I kv — 739 832 1
2022 IV kv — 926 1 021 1
2022 III kv — 911 998 2
2022 II kv — 726 812 1
2022 I kv — 698 781 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 14 989 € · +17,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 6 431 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 13 395 € Tegevusala mediaan: 9 064 €20192020 Ettevõte: 12 678 € Tegevusala mediaan: 7 226 €20202021 Ettevõte: 15 717 € Tegevusala mediaan: 6 938 €20212022 Ettevõte: 14 763 € Tegevusala mediaan: 7 238 €20222023 Ettevõte: 14 644 € Tegevusala mediaan: 6 372 €20232024 Ettevõte: 12 793 € Tegevusala mediaan: 5 941 €20242025 Ettevõte: 14 989 € Tegevusala mediaan: 6 431 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 13 395 € Tegevusala mediaan: 9 064 €20192020 Ettevõte: 12 678 € Tegevusala mediaan: 7 226 €2021 Ettevõte: 15 717 € Tegevusala mediaan: 6 938 €20212022 Ettevõte: 14 763 € Tegevusala mediaan: 7 238 €2023 Ettevõte: 14 644 € Tegevusala mediaan: 6 372 €20232024 Ettevõte: 12 793 € Tegevusala mediaan: 5 941 €2025 Ettevõte: 14 989 € Tegevusala mediaan: 6 431 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 258 € · +122,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 729 € Tegevusala mediaan: 118 €20192020 Ettevõte: -1 497 € Tegevusala mediaan: 44 €20202021 Ettevõte: 1 149 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: -1 811 € Tegevusala mediaan: 37 €20222023 Ettevõte: 299 € Tegevusala mediaan: 10 €20232024 Ettevõte: -1 134 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 258 € Tegevusala mediaan: 2 €2025-2 000-1 00001 0002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 729 € Tegevusala mediaan: 118 €20192020 Ettevõte: -1 497 € Tegevusala mediaan: 44 €2021 Ettevõte: 1 149 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: -1 811 € Tegevusala mediaan: 37 €2023 Ettevõte: 299 € Tegevusala mediaan: 10 €20232024 Ettevõte: -1 134 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 258 € Tegevusala mediaan: 2 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,7 % · +10,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,5 % · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
-20-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 12,9 % Tegevusala mediaan: 3,2 %20192020 Ettevõte: -11,8 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20202021 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 3,2 %20212022 Ettevõte: -12,3 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20222023 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -8,9 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 2,5 %2025-20-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 12,9 % Tegevusala mediaan: 3,2 %20192020 Ettevõte: -11,8 % Tegevusala mediaan: 3,1 %2021 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 3,2 %20212022 Ettevõte: -12,3 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2023 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -8,9 % Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 2,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 621 € · −55,9% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 241 €20192020 Ettevõte: 2 804 €20202021 Ettevõte: 4 066 €20212022 Ettevõte: 2 499 €20222023 Ettevõte: 1 739 €20232024 Ettevõte: 1 409 €20242025 Ettevõte: 621 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 241 €20192020 Ettevõte: 2 804 €2021 Ettevõte: 4 066 €20212022 Ettevõte: 2 499 €2023 Ettevõte: 1 739 €20232024 Ettevõte: 1 409 €2025 Ettevõte: 621 €2025
Omakapital, € 2025: -1 786 € · +12,6% võrreldes 2024
-3 000-2 000-1 00001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 949 €20192020 Ettevõte: -548 €20202021 Ettevõte: 601 €20212022 Ettevõte: -1 210 €20222023 Ettevõte: -910 €20232024 Ettevõte: -2 044 €20242025 Ettevõte: -1 786 €2025-3 000-2 000-1 00001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 949 €20192020 Ettevõte: -548 €2021 Ettevõte: 601 €20212022 Ettevõte: -1 210 €2023 Ettevõte: -910 €20232024 Ettevõte: -2 044 €2025 Ettevõte: -1 786 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 14 989 258 9 245 621 -1 786 1
2024 12 793 -1 134 8 811 1 409 -2 044 1
2023 14 644 299 9 467 1 739 -910 1
2022 14 763 -1 811 11 402 2 499 -1 210 1
2021 15 717 1 149 9 474 4 066 601 1
2020 12 678 -1 497 9 634 2 804 -548 1
2019 13 395 1 729 9 634 4 241 949 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
41,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-287,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
387,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,21
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
14 989 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
770 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 14211Pealisrõivaste tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50002832 / 7
01.07.2026
Muutmiskanne Jõustunud
01.07.2026
PDF
Ä 50002832 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50002832 / 5
18.09.2019
Muutmiskanne Jõustunud
18.09.2019
PDF
Ä 50002832 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50002832 / 3
20.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
20.12.2017
PDF
Ä 50002832 / 2
09.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2017
PDF
Ä 50002832
17.02.2015
Esmakanne Jõustunud
17.02.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes