OÜ Demeriina

Registrisse kantud Registrikood 12792420 OÜ Viljandi linn Registreeritud 02.02.2015
Võrdle

OÜ Demeriina (OÜ), Viljandi linn, registrikood 12792420, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Müügitulu · 2025 24 681 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 -27,8 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 17 313 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 15 652 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 16 698 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 16 931 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 16 548 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 14 737 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 14 963 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 16 548 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 14 737 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 14 963 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 I kv: 3 723 € · −20,1% võrreldes 2024 IV kv · tegevusala mediaan 1 099 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 4 320 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 737 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 1 868 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 417 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 4 658 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 723 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 658 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 3 723 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 IV kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2025 III kv: 3 428 € · −40,8% võrreldes 2025 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 6 837 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 201 €2024 II kv Ettevõte: 6 536 €II·242024 III kv Ettevõte: 7 613 €2024 IV kv Ettevõte: 7 402 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 081 €2025 II kv Ettevõte: 5 793 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 428 €2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 7 402 €2025 I kv Ettevõte: 6 081 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 793 €2025 III kv Ettevõte: 3 428 €III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — 3 428 3 822 —
2025 II kv 14 963 5 793 3 406 —
2025 I kv 14 737 6 081 3 723 1
2024 IV kv 16 548 7 402 4 658 1
2024 III kv 16 931 7 613 4 833 2
2024 II kv 16 698 6 536 3 735 2
2024 I kv 15 652 6 201 3 737 1
2023 IV kv 17 313 6 837 4 320 1
2023 III kv 18 236 7 455 4 688 2
2023 II kv 17 427 5 972 3 339 2
2023 I kv 16 599 6 037 3 610 1
2022 IV kv 17 997 7 689 5 254 1
2022 III kv 18 651 7 563 4 550 2
2022 II kv 16 352 5 644 3 267 1
2022 I kv 13 368 5 019 3 172 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 24 681 € · −62,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 64 049 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 45 755 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 52 321 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 66 912 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 69 460 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 65 530 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 24 681 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 64 049 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 45 755 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 52 321 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 66 912 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 69 460 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 65 530 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 24 681 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -6 871 € · −101,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 12% tegevusala ettevõtetel
-7 500-5 000-2 50002 5005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 842 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 818 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 880 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 1 489 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 1 160 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -3 416 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -6 871 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-7 500-5 000-2 50002 5005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 842 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 818 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 880 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 1 489 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 1 160 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -3 416 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -6 871 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -27,8 % · −22,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-30-20-100102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7,6 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -5,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: -27,8 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-30-20-100102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7,6 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -5,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: -27,8 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 403 € · −97,1% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 18 865 €20192020 Ettevõte: 14 967 €20202021 Ettevõte: 14 876 €20212022 Ettevõte: 15 792 €20222023 Ettevõte: 17 636 €20232024 Ettevõte: 14 119 €20242025 Ettevõte: 403 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 18 865 €20192020 Ettevõte: 14 967 €2021 Ettevõte: 14 876 €20212022 Ettevõte: 15 792 €2023 Ettevõte: 17 636 €20232024 Ettevõte: 14 119 €2025 Ettevõte: 403 €2025
Omakapital, € 2025: 403 € · −94,5% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 12 343 €20192020 Ettevõte: 7 161 €20202021 Ettevõte: 8 041 €20212022 Ettevõte: 9 530 €20222023 Ettevõte: 10 690 €20232024 Ettevõte: 7 274 €20242025 Ettevõte: 403 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 12 343 €20192020 Ettevõte: 7 161 €2021 Ettevõte: 8 041 €20212022 Ettevõte: 9 530 €2023 Ettevõte: 10 690 €20232024 Ettevõte: 7 274 €2025 Ettevõte: 403 €2025
Töötajad 2025: 4 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
0123452016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025012342018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 24 681 -6 871 27 637 403 403 4
2024 65 530 -3 416 59 458 14 119 7 274 4
2023 69 460 1 160 57 186 17 636 10 690 4
2022 66 912 1 489 54 277 15 792 9 530 4
2021 52 321 880 46 875 14 876 8 041 4
2020 45 755 818 47 677 14 967 7 161 4
2019 64 049 4 842 47 567 18 865 12 343 4
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 5
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-27,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-1 705,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-1 705,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad
Müügitulu töötaja kohta
6 170 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
576 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 07.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 24.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 21.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 11.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47911Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50001829 / 7
24.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
24.04.2024
PDF
Ä 50001829 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50001829 / 5
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 50001829 / 4
09.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2017
PDF
Ä 50001829 / 3
30.06.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2017
PDF
Ä 50001829 / 2
09.02.2015
Muutmiskanne Jõustunud
09.02.2015
PDF
Ä 50001829
02.02.2015
Esmakanne Jõustunud
02.02.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes