OÜ Puma Aviation Europe

Registrisse kantud Registrikood 12789702 OÜ Tallinn Registreeritud 27.01.2015
Võrdle

OÜ Puma Aviation Europe (OÜ), Tallinn, registrikood 12789702, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorikütuse hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 6 133 233 € ja töötajaid 6.

Käive
6 133 233 €
↓ 53,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
76 438 €
↓ 28,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
83 743 €
↓ 27,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 6,1 mln €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 13 957 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 13,8 mln €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 6,5 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 6 133 233 € · −53,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 4 423 737 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 924 769 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 12 040 483 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 547 870 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 3 906 539 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 750 284 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 4 141 389 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 928 217 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 2 810 146 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 711 486 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 13 144 350 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 133 233 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 3 906 539 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 2 750 284 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 141 389 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 4 928 217 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 810 146 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 1 711 486 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 13 144 350 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 6 133 233 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 13 957 € · −15,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 6 554 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 34 491 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 13 674 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 8 908 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 9 250 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 41 170 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 17 785 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 813 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 9 917 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 45 167 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 16 447 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 13 957 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 9 250 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 41 170 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 17 785 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 9 813 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 9 917 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 45 167 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 16 447 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 13 957 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 6 · −14,3% võrreldes 2026 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 8IV·232024 I kv Ettevõte: 62024 II kv Ettevõte: 6II·242024 III kv Ettevõte: 62024 IV kv Ettevõte: 6IV·242025 I kv Ettevõte: 62025 II kv Ettevõte: 6II·252025 III kv Ettevõte: 72025 IV kv Ettevõte: 7IV·252026 I kv Ettevõte: 72026 II kv Ettevõte: 7II·262026 III kv Ettevõte: 6III·26024682024 IV kv Ettevõte: 62025 I kv Ettevõte: 6I·252025 II kv Ettevõte: 62025 III kv Ettevõte: 7III·252025 IV kv Ettevõte: 72026 I kv Ettevõte: 7I·262026 II kv Ettevõte: 72026 III kv Ettevõte: 6III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 76 438 € · −28,5% võrreldes 2026 II kv
01002003002023 IV kv Ettevõte: 50 596 €IV·232024 I kv Ettevõte: 194 906 €2024 II kv Ettevõte: 77 942 €II·242024 III kv Ettevõte: 51 086 €2024 IV kv Ettevõte: 52 776 €IV·242025 I kv Ettevõte: 230 787 €2025 II kv Ettevõte: 98 912 €II·252025 III kv Ettevõte: 63 014 €2025 IV kv Ettevõte: 64 066 €IV·252026 I kv Ettevõte: 288 605 €2026 II kv Ettevõte: 106 902 €II·262026 III kv Ettevõte: 76 438 €III·2601002003002024 IV kv Ettevõte: 52 776 €2025 I kv Ettevõte: 230 787 €I·252025 II kv Ettevõte: 98 912 €2025 III kv Ettevõte: 63 014 €III·252025 IV kv Ettevõte: 64 066 €2026 I kv Ettevõte: 288 605 €I·262026 II kv Ettevõte: 106 902 €2026 III kv Ettevõte: 76 438 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 6 133 233 76 438 83 743 6
2026 II kv 13 144 350 106 902 115 128 7
2026 I kv 1 711 486 288 605 316 171 7
2025 IV kv 2 810 146 64 066 69 417 7
2025 III kv 4 928 217 63 014 68 691 7
2025 II kv 4 141 389 98 912 106 709 6
2025 I kv 2 750 284 230 787 247 020 6
2024 IV kv 3 906 539 52 776 55 497 6
2024 III kv 6 547 870 51 086 53 447 6
2024 II kv 12 040 483 77 942 82 042 6
2024 I kv 2 924 769 194 906 206 943 6
2023 IV kv 4 423 737 50 596 52 432 8
2023 III kv 5 937 679 54 276 57 290 6
2023 II kv 4 306 772 83 285 87 649 7
2023 I kv 2 176 874 197 012 210 411 7
2022 IV kv 6 821 945 — 44 113 6
2022 III kv 5 278 634 40 749 43 104 6
2022 II kv 2 761 021 37 393 39 487 6
2022 I kv 1 393 463 109 899 116 550 6
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
4 652 €
Käive töötaja kohta kvartalis
1 022 206 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 13 753 991 € · −38,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 285 253 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 3 174 642 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 5 692 042 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 13 584 070 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 13 137 562 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 22 390 299 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 13 753 991 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 285 253 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 3 174 642 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 5 692 042 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 13 584 070 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 13 137 562 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 22 390 299 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 13 753 991 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 897 171 € · +79,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 177 366 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 212 978 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 103 669 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 284 009 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 249 840 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 499 622 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 897 171 € Tegevusala mediaan: 127 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 177 366 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 212 978 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 103 669 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 284 009 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 249 840 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 499 622 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 897 171 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 6,5 % · +4,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 6,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 6,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 2 711 633 € · +26,3% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 358 723 €20192020 Ettevõte: 350 916 €20202021 Ettevõte: 662 660 €20212022 Ettevõte: 1 150 874 €20222023 Ettevõte: 1 850 200 €20232024 Ettevõte: 2 146 913 €20242025 Ettevõte: 2 711 633 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 358 723 €20192020 Ettevõte: 350 916 €2021 Ettevõte: 662 660 €20212022 Ettevõte: 1 150 874 €2023 Ettevõte: 1 850 200 €20232024 Ettevõte: 2 146 913 €2025 Ettevõte: 2 711 633 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 2 118 264 € · +49,2% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 193 012 €20192020 Ettevõte: 197 656 €20202021 Ettevõte: 322 402 €20212022 Ettevõte: 622 740 €20222023 Ettevõte: 845 580 €20232024 Ettevõte: 1 419 922 €20242025 Ettevõte: 2 118 264 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 193 012 €20192020 Ettevõte: 197 656 €2021 Ettevõte: 322 402 €20212022 Ettevõte: 622 740 €2023 Ettevõte: 845 580 €20232024 Ettevõte: 1 419 922 €2025 Ettevõte: 2 118 264 €2025
Töötajad 2025: 7 · +16,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22025024682018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 13 753 991 897 171 1 275 657 2 711 633 2 118 264 7
2024 22 390 299 499 622 1 057 032 2 146 913 1 419 922 6
2023 13 137 562 249 840 950 691 1 850 200 845 580 7
2022 13 584 070 284 009 833 393 1 150 874 622 740 5
2021 5 692 042 103 669 436 619 662 660 322 402 5
2020 3 174 642 212 978 224 019 350 916 197 656 3
2019 4 285 253 177 366 106 469 358 723 193 012 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
6,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
42,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
33,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
78,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
21,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,57
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
1 964 856 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
15 186 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 04.02.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 10.03.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 15.04.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 22.03.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 19.05.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Puma Energy Supply & Trading Pte Ltd
    Juriidiline isik · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46812Mootorikütuse hulgimüük Põhitegevus
  • 52269Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50001541 / 13
10.06.2025
Muutmiskanne Jõustunud
10.06.2025
PDF
Ä 50001541 / M5
05.06.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus Puudused kõrvaldatud
10.06.2025
PDF
Ä 50001541 / 12
09.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
09.01.2025
PDF
Ä 50001541 / 11
29.11.2024
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
04.01.2025
PDF
Ä 50001541 / M4
15.08.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.09.2024 Jõustunud
22.09.2024
PDF
Ä 50001541 / M3
06.08.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.08.2024 Jõustunud
24.08.2024
PDF
Ä 50001541 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50001541 / 9
15.09.2020
Muutmiskanne Jõustunud
15.09.2020
PDF
Ä 50001541 / M2
31.08.2020
Korraldav määrus 10.09.2020 Jõustunud
31.08.2020
PDF
Ä 50001541 / 8
26.06.2020
Muutmiskanne Jõustunud
26.06.2020
PDF
Ä 50001541 / 7
18.12.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.12.2018
PDF
Ä 50001541 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 50001541 / 5
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 50001541 / 4
09.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2017
PDF
Ä 50001541 / 3
18.04.2016
Muutmiskanne Jõustunud
18.04.2016
PDF
Ä 50001541 / 2
13.02.2015
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2015
PDF
Ä 50001541 / M1
10.02.2015
Korraldav määrus 25.02.2015 Puudused kõrvaldatud
13.02.2015
PDF
Ä 50001541
27.01.2015
Esmakanne Jõustunud
27.01.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes