Santera Service OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12788393
OÜ Tallinn Registreeritud 26.01.2015
Võrdle
Santera Service OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12788393, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid 1.
Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs · EMTAK 71
Müügitulu · 2025 9 399 €
parem kui 36% ettevõtetel
tegevusala mediaan 23 548 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 824
Puhasrentaablus · 2025 -114,1 %
parem kui 2% ettevõtetel
tegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 876
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 250 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2023 IV kv
Ettevõte: 1 700 €
Tegevusala mediaan: 17 217 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 31 103 €
Tegevusala mediaan: 15 638 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 15 992 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 47 620 €
Tegevusala mediaan: 16 330 € 2024 IV kv
Ettevõte: 21 765 €
Tegevusala mediaan: 17 266 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 200 €
Tegevusala mediaan: 15 215 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 16 150 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 7 199 €
Tegevusala mediaan: 16 910 € 2025 IV kv
Ettevõte: 12 €
Tegevusala mediaan: 17 310 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 15 906 € 2026 II kv
Ettevõte: 14 935 €
Tegevusala mediaan: 16 256 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 16 250 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2024 IV kv
Ettevõte: 21 765 €
Tegevusala mediaan: 17 266 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 200 €
Tegevusala mediaan: 15 215 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 16 150 € 2025 III kv
Ettevõte: 7 199 €
Tegevusala mediaan: 16 910 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 12 €
Tegevusala mediaan: 17 310 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 15 906 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 14 935 €
Tegevusala mediaan: 16 256 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 16 250 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 II kv: 0 € · tegevusala mediaan 1 758 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 648 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 639 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 671 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 350 €
Tegevusala mediaan: 1 753 € 2024 IV kv
Ettevõte: 175 €
Tegevusala mediaan: 1 750 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 324 €
Tegevusala mediaan: 1 767 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 758 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 847 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 847 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 780 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 758 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 751 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2024 IV kv
Ettevõte: 175 €
Tegevusala mediaan: 1 750 € 2025 I kv
Ettevõte: 324 €
Tegevusala mediaan: 1 767 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 758 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 847 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 847 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 780 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 758 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 751 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 II kv: 3 563 € · +2 169,4% võrreldes 2026 I kv
0 5 000 10 000 15 000 2023 IV kv
Ettevõte: 264 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 5 496 € 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: 14 011 € 2024 IV kv
Ettevõte: 3 672 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 € 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 389 € 2025 IV kv
Ettevõte: 137 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 157 € 2026 II kv
Ettevõte: 3 563 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 3 672 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: 1 389 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 137 € 2026 I kv
Ettevõte: 157 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 563 € 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 9 399 € · −90,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 23 548 € · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 167 €
Tegevusala mediaan: 23 879 € 2019 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 21 696 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 23 290 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 23 304 € 2022 2023
Ettevõte: 25 548 €
Tegevusala mediaan: 22 720 € 2023 2024
Ettevõte: 98 405 €
Tegevusala mediaan: 22 098 € 2024 2025
Ettevõte: 9 399 €
Tegevusala mediaan: 23 548 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 167 €
Tegevusala mediaan: 23 879 € 2019 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 21 696 € 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 23 290 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 23 304 € 2023
Ettevõte: 25 548 €
Tegevusala mediaan: 22 720 € 2023 2024
Ettevõte: 98 405 €
Tegevusala mediaan: 22 098 € 2025
Ettevõte: 9 399 €
Tegevusala mediaan: 23 548 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -10 720 € · −118,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 536 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-20 000 0 20 000 40 000 60 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 17 €
Tegevusala mediaan: 2 331 € 2019 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 2 183 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 2 742 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 794 € 2022 2023
Ettevõte: 12 896 €
Tegevusala mediaan: 2 165 € 2023 2024
Ettevõte: 57 354 €
Tegevusala mediaan: 1 691 € 2024 2025
Ettevõte: -10 720 €
Tegevusala mediaan: 1 536 € 2025 -20 000 0 20 000 40 000 60 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 17 €
Tegevusala mediaan: 2 331 € 2019 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 2 183 € 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 2 742 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 794 € 2023
Ettevõte: 12 896 €
Tegevusala mediaan: 2 165 € 2023 2024
Ettevõte: 57 354 €
Tegevusala mediaan: 1 691 € 2025
Ettevõte: -10 720 €
Tegevusala mediaan: 1 536 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -114,1 % · −172,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,1 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-150 -100 -50 0 50 100 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 16,3 % 2019 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 16,8 % 2020 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 19,6 % 2021 2022
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 16,6 % 2022 2023
Ettevõte: 50,5 %
Tegevusala mediaan: 17,1 % 2023 2024
Ettevõte: 58,3 %
Tegevusala mediaan: 15,3 % 2024 2025
Ettevõte: -114,1 %
Tegevusala mediaan: 15,1 % 2025 -150 -100 -50 0 50 100 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 16,3 % 2019 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 16,8 % 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 19,6 % 2021 2022
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 16,6 % 2023
Ettevõte: 50,5 %
Tegevusala mediaan: 17,1 % 2023 2024
Ettevõte: 58,3 %
Tegevusala mediaan: 15,3 % 2025
Ettevõte: -114,1 %
Tegevusala mediaan: 15,1 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 50 395 € · −17,3% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 3 002 € 2019 2020
Ettevõte: 3 002 € 2020 2021
Ettevõte: 3 002 € 2021 2022
Ettevõte: 3 002 € 2022 2023
Ettevõte: 15 898 € 2023 2024
Ettevõte: 60 931 € 2024 2025
Ettevõte: 50 395 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 3 002 € 2019 2020
Ettevõte: 3 002 € 2021
Ettevõte: 3 002 € 2021 2022
Ettevõte: 3 002 € 2023
Ettevõte: 15 898 € 2023 2024
Ettevõte: 60 931 € 2025
Ettevõte: 50 395 € 2025
Omakapital , € 2025: 49 532 € · −17,8% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 3 002 € 2019 2020
Ettevõte: 3 002 € 2020 2021
Ettevõte: 3 002 € 2021 2022
Ettevõte: 3 002 € 2022 2023
Ettevõte: 15 898 € 2023 2024
Ettevõte: 60 252 € 2024 2025
Ettevõte: 49 532 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 3 002 € 2019 2020
Ettevõte: 3 002 € 2021
Ettevõte: 3 002 € 2021 2022
Ettevõte: 3 002 € 2023
Ettevõte: 15 898 € 2023 2024
Ettevõte: 60 252 € 2025
Ettevõte: 49 532 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
06.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
28.09.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
31.08.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
31.08.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
71121 Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes