OÜ Fysioruum

Registrisse kantud Registrikood 12785414 OÜ Tallinn Registreeritud 20.01.2015
Võrdle

OÜ Fysioruum (OÜ), Tallinn, registrikood 12785414, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Taastusravi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 50 866 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 190 €
↓ 82,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 307 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 307 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 50 866 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 42,9 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 307 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 362 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 995 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 1 803 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 028 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 1 516 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 576 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 1 653 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 364 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 1 653 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 423 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 1 307 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 307 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 516 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 1 576 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 653 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 1 364 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 653 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 1 423 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 307 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 1 307 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 190 € · −82,6% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 2 284 €IV·232024 I kv Ettevõte: 902 €2024 II kv Ettevõte: 4 992 €II·242024 III kv Ettevõte: 932 €2024 IV kv Ettevõte: 1 413 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 472 €2025 II kv Ettevõte: 7 186 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 279 €2025 IV kv Ettevõte: 1 545 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 309 €2026 II kv Ettevõte: 6 831 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 190 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 1 413 €2025 I kv Ettevõte: 1 472 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 186 €2025 III kv Ettevõte: 1 279 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 545 €2026 I kv Ettevõte: 1 309 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 831 €2026 III kv Ettevõte: 1 190 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 190 1 307 1
2026 II kv — 6 831 1 307 1
2026 I kv — 1 309 1 423 1
2025 IV kv — 1 545 1 653 1
2025 III kv — 1 279 1 364 1
2025 II kv — 7 186 1 653 1
2025 I kv — 1 472 1 576 1
2024 IV kv — 1 413 1 516 1
2024 III kv — 932 1 028 1
2024 II kv — 4 992 1 803 1
2024 I kv — 902 995 1
2023 IV kv — 2 284 1 362 1
2023 III kv — 841 928 1
2023 II kv — 841 928 1
2023 I kv — 950 1 035 1
2022 IV kv — 1 168 1 250 1
2022 III kv — 5 103 1 517 1
2022 II kv — 868 950 —
2022 I kv — 855 938 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
436 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 50 866 € · +7,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 13 945 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 19 595 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 29 073 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 28 980 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 39 860 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 47 205 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 50 866 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 13 945 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 19 595 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 29 073 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 28 980 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 39 860 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 47 205 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 50 866 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 21 834 € · +1,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 267 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 10 419 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 13 844 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 4 613 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 16 501 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 21 488 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 21 834 € Tegevusala mediaan: 1 071 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10 267 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 10 419 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 13 844 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 4 613 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 16 501 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 21 488 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 21 834 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 42,9 % · −2,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0204060802016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 73,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 53,2 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 47,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 41,4 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 45,5 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 42,9 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20250204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 73,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 53,2 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 47,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 41,4 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 45,5 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 42,9 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 28 419 € · +5,7% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 15 321 €20192020 Ettevõte: 16 107 €20202021 Ettevõte: 21 016 €20212022 Ettevõte: 11 360 €20222023 Ettevõte: 21 926 €20232024 Ettevõte: 26 896 €20242025 Ettevõte: 28 419 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 15 321 €20192020 Ettevõte: 16 107 €2021 Ettevõte: 21 016 €20212022 Ettevõte: 11 360 €2023 Ettevõte: 21 926 €20232024 Ettevõte: 26 896 €2025 Ettevõte: 28 419 €2025
Omakapital, € 2025: 26 384 € · +7,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 15 152 €20192020 Ettevõte: 15 571 €20202021 Ettevõte: 19 649 €20212022 Ettevõte: 9 762 €20222023 Ettevõte: 20 063 €20232024 Ettevõte: 24 550 €20242025 Ettevõte: 26 384 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 15 152 €20192020 Ettevõte: 15 571 €2021 Ettevõte: 19 649 €20212022 Ettevõte: 9 762 €2023 Ettevõte: 20 063 €20232024 Ettevõte: 24 550 €2025 Ettevõte: 26 384 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 50 866 21 834 12 640 28 419 26 384 1
2024 47 205 21 488 11 995 26 896 24 550 1
2023 39 860 16 501 10 684 21 926 20 063 1
2022 28 980 4 613 10 082 11 360 9 762 1
2021 29 073 13 844 3 041 21 016 19 649 0
2020 19 595 10 419 0 16 107 15 571 0
2019 13 945 10 267 0 15 321 15 152 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
42,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
82,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
76,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
92,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
7,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
13,97
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
50 866 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 053 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 28.01.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 23.02.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 06.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 23.01.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.01.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86951Taastusravi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50001070 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50001070 / 9
02.05.2022
Muutmiskanne Jõustunud
02.05.2022
PDF
Ä 50001070 / 8
21.12.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
21.12.2020
PDF
Ä 50001070 / 7
15.11.2019
Muutmiskanne Jõustunud
15.11.2019
PDF
Ä 50001070 / 6
21.10.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
21.10.2019
PDF
Ä 50001070 / 5
05.04.2018
Muutmiskanne Jõustunud
05.04.2018
PDF
Ä 50001070 / 4
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50001070 / 3
09.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2017
PDF
Ä 50001070 / 2
13.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
13.01.2016
PDF
Ä 50001070
20.01.2015
Esmakanne Jõustunud
20.01.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes