Music Franckly OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12777099 OÜ Tallinn Registreeritud 05.01.2015
Võrdle

Music Franckly OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12777099, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muusikute lavaline tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 084 €
↑ 11,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 835 €
↑ 7,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Müügitulu · 2025 57 024 €
    tegevusala mediaan 3 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 777
  • Puhasrentaablus · 2025 21,4 %
    tegevusala mediaan 6,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 416

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 11 164 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 9 000 € Tegevusala mediaan: 9 000 €IV·232024 I kv Ettevõte: 10 268 € Tegevusala mediaan: 9 650 €2024 II kv Ettevõte: 14 440 € Tegevusala mediaan: 8 357 €II·242024 III kv Ettevõte: 16 372 € Tegevusala mediaan: 10 795 €2024 IV kv Ettevõte: 21 939 € Tegevusala mediaan: 9 389 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 512 € Tegevusala mediaan: 9 320 €2025 II kv Ettevõte: 9 142 € Tegevusala mediaan: 8 080 €II·252025 III kv Ettevõte: 15 875 € Tegevusala mediaan: 10 850 €2025 IV kv Ettevõte: 1 935 € Tegevusala mediaan: 9 154 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 512 €2026 II kv Ettevõte: 11 019 € Tegevusala mediaan: 9 107 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 21 939 € Tegevusala mediaan: 9 389 €2025 I kv Ettevõte: 13 512 € Tegevusala mediaan: 9 320 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 142 € Tegevusala mediaan: 8 080 €2025 III kv Ettevõte: 15 875 € Tegevusala mediaan: 10 850 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 935 € Tegevusala mediaan: 9 154 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 512 €I·262026 II kv Ettevõte: 11 019 € Tegevusala mediaan: 9 107 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 084 € · +11,0% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 1 040 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 115 €2024 II kv Ettevõte: 1 153 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 587 €2024 IV kv Ettevõte: 2 601 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 286 €2025 II kv Ettevõte: 1 353 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 937 €2025 IV kv Ettevõte: 1 353 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 426 €2026 II kv Ettevõte: 1 877 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 084 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 601 €2025 I kv Ettevõte: 1 286 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 353 €2025 III kv Ettevõte: 2 937 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 353 €2026 I kv Ettevõte: 1 426 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 877 €2026 III kv Ettevõte: 2 084 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 2 084 1 835 —
2026 II kv 11 019 1 877 1 711 —
2026 I kv — 1 426 1 426 —
2025 IV kv 1 935 1 353 1 353 —
2025 III kv 15 875 2 937 1 353 —
2025 II kv 9 142 1 353 1 353 —
2025 I kv 13 512 1 286 1 286 —
2024 IV kv 21 939 2 601 1 153 —
2024 III kv 16 372 2 587 1 153 —
2024 II kv 14 440 1 153 1 153 —
2024 I kv 10 268 1 115 1 115 —
2023 IV kv 9 000 1 040 1 040 —
2023 III kv 14 280 2 026 1 040 —
2023 II kv 9 250 1 040 1 040 —
2023 I kv 9 000 1 003 1 003 —
2022 IV kv 9 000 929 929 —
2022 III kv 14 362 1 218 929 —
2022 II kv 21 332 4 603 929 —
2022 I kv 25 836 929 929 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 57 024 € · −5,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 365 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 34 632 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 28 623 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 38 081 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 71 030 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 42 548 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 60 100 € Tegevusala mediaan: 3 534 €20242025 Ettevõte: 57 024 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 34 632 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 28 623 € Tegevusala mediaan: 2 338 €2021 Ettevõte: 38 081 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 71 030 € Tegevusala mediaan: 2 950 €2023 Ettevõte: 42 548 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 60 100 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2025 Ettevõte: 57 024 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 12 216 € · −34,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 139 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
-60 000-40 000-20 000020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -34 956 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: -42 450 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: -6 413 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: -331 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: -17 940 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 18 753 € Tegevusala mediaan: 204 €20242025 Ettevõte: 12 216 € Tegevusala mediaan: 139 €2025-60 000-40 000-20 000020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -34 956 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: -42 450 € Tegevusala mediaan: 87 €2021 Ettevõte: -6 413 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: -331 € Tegevusala mediaan: 227 €2023 Ettevõte: -17 940 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 18 753 € Tegevusala mediaan: 204 €2025 Ettevõte: 12 216 € Tegevusala mediaan: 139 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 21,4 % · −9,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,2 % · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -100,9 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: -148,3 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: -16,8 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: -42,2 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 31,2 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20242025 Ettevõte: 21,4 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025-150-100-500502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -100,9 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: -148,3 % Tegevusala mediaan: 7,0 %2021 Ettevõte: -16,8 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 9,2 %2023 Ettevõte: -42,2 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 31,2 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2025 Ettevõte: 21,4 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 51 405 € · +37,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 998 €20192020 Ettevõte: 12 820 €20202021 Ettevõte: 6 771 €20212022 Ettevõte: 16 256 €20222023 Ettevõte: 8 527 €20232024 Ettevõte: 37 442 €20242025 Ettevõte: 51 405 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 998 €20192020 Ettevõte: 12 820 €2021 Ettevõte: 6 771 €20212022 Ettevõte: 16 256 €2023 Ettevõte: 8 527 €20232024 Ettevõte: 37 442 €2025 Ettevõte: 51 405 €2025
Omakapital, € 2025: 37 707 € · +47,9% võrreldes 2024
-10 000010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 957 €20192020 Ettevõte: 5 007 €20202021 Ettevõte: 5 009 €20212022 Ettevõte: 4 679 €20222023 Ettevõte: -3 262 €20232024 Ettevõte: 25 491 €20242025 Ettevõte: 37 707 €2025-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 957 €20192020 Ettevõte: 5 007 €2021 Ettevõte: 5 009 €20212022 Ettevõte: 4 679 €2023 Ettevõte: -3 262 €20232024 Ettevõte: 25 491 €2025 Ettevõte: 37 707 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 57 024 12 216 13 175 51 405 37 707 1
2024 60 100 18 753 11 697 37 442 25 491 1
2023 42 548 -17 940 10 532 8 527 -3 262 1
2022 71 030 -331 7 078 16 256 4 679 1
2021 38 081 -6 413 9 321 6 771 5 009 1
2020 28 623 -42 450 7 980 12 820 5 007 1
2019 34 632 -34 956 7 980 5 998 4 957 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
21,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
32,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
23,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
73,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
26,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,75
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
57 025 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 098 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 02.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 08.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 06.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.12.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 04.12.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 03.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 08.01.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Osaühingut võib kõikide majandustegevusega seotud õigustoimingute tegemisel esindada iga prokurist. Prokurist võib kinnisasja võõrandada ja koormata vaid siis, kui selline õigus on registrikaardile kantud.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90202Muusikute lavaline tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50000160 / 10
01.04.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
01.04.2026
PDF
Ä 50000160 / 9
06.08.2025
Muutmiskanne Jõustunud
06.08.2025
PDF
Ä 50000160 / M3
24.11.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 27.02.2024 Puudused kõrvaldatud
05.12.2023
PDF
Ä 50000160 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50000160 / 7
06.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
06.10.2020
PDF
Ä 50000160 / M2
11.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 11.10.2018 Puudused kõrvaldatud
19.04.2018
PDF
Ä 50000160 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 50000160 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 50000160 / 4
09.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2017
PDF
Ä 50000160 / M1
30.09.2016
Korraldav määrus 30.10.2016 Jõustunud
30.09.2016
PDF
Ä 50000160 / 3
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 50000160 / 2
12.01.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
12.01.2015
PDF
Ä 50000160
05.01.2015
Esmakanne Jõustunud
05.01.2015
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes