Päikese Poole OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12762809
OÜ Tallinn Registreeritud 02.12.2014
Võrdle
Päikese Poole OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12762809, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puhkekülad ja puhkelaagrid. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 39 500 € ja töötajaid 0.
Müügitulu
39 500 €
↑ 116,7% võrreldes: 2024
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024
2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister
Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55
Müügitulu · 2025 39 500 €
parem kui 75% ettevõtetel
tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
Puhasrentaablus · 2025 166,8 %
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824
Maksud ja käive
Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 39 500 € · +116,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 55 921 €
Tegevusala mediaan: 15 012 € 2019 2020
Ettevõte: 8 400 €
Tegevusala mediaan: 11 707 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 12 221 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 348 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 864 € 2023 2024
Ettevõte: 18 224 €
Tegevusala mediaan: 13 526 € 2024 2025
Ettevõte: 39 500 €
Tegevusala mediaan: 12 949 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 55 921 €
Tegevusala mediaan: 15 012 € 2019 2020
Ettevõte: 8 400 €
Tegevusala mediaan: 11 707 € 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 12 221 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 348 € 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 864 € 2023 2024
Ettevõte: 18 224 €
Tegevusala mediaan: 13 526 € 2025
Ettevõte: 39 500 €
Tegevusala mediaan: 12 949 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 65 900 € · +364,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 10 192 €
Tegevusala mediaan: 780 € 2019 2020
Ettevõte: 132 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 231 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 294 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 140 € 2023 2024
Ettevõte: 14 198 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2024 2025
Ettevõte: 65 900 €
Tegevusala mediaan: 94 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 10 192 €
Tegevusala mediaan: 780 € 2019 2020
Ettevõte: 132 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 231 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 294 € 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 140 € 2023 2024
Ettevõte: 14 198 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2025
Ettevõte: 65 900 €
Tegevusala mediaan: 94 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 166,8 % · +88,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 18,2 %
Tegevusala mediaan: 8,0 % 2019 2020
Ettevõte: 1,6 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2020 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8,0 % 2021 2022
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7,6 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2023 2024
Ettevõte: 77,9 %
Tegevusala mediaan: 5,5 % 2024 2025
Ettevõte: 166,8 %
Tegevusala mediaan: 3,6 % 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 18,2 %
Tegevusala mediaan: 8,0 % 2019 2020
Ettevõte: 1,6 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8,0 % 2021 2022
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7,6 % 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2023 2024
Ettevõte: 77,9 %
Tegevusala mediaan: 5,5 % 2025
Ettevõte: 166,8 %
Tegevusala mediaan: 3,6 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 96 953 € · +172,7% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 42 079 € 2019 2020
Ettevõte: 21 361 € 2020 2021
Ettevõte: 21 355 € 2021 2022
Ettevõte: 21 355 € 2022 2023
Ettevõte: 21 355 € 2023 2024
Ettevõte: 35 553 € 2024 2025
Ettevõte: 96 953 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 42 079 € 2019 2020
Ettevõte: 21 361 € 2021
Ettevõte: 21 355 € 2021 2022
Ettevõte: 21 355 € 2023
Ettevõte: 21 355 € 2023 2024
Ettevõte: 35 553 € 2025
Ettevõte: 96 953 € 2025
Omakapital , € 2025: 95 053 € · +200,3% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 17 329 € 2019 2020
Ettevõte: 17 461 € 2020 2021
Ettevõte: 17 455 € 2021 2022
Ettevõte: 17 455 € 2022 2023
Ettevõte: 17 455 € 2023 2024
Ettevõte: 31 653 € 2024 2025
Ettevõte: 95 053 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 17 329 € 2019 2020
Ettevõte: 17 461 € 2021
Ettevõte: 17 455 € 2021 2022
Ettevõte: 17 455 € 2023
Ettevõte: 17 455 € 2023 2024
Ettevõte: 31 653 € 2025
Ettevõte: 95 053 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
15.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
24.05.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
26.04.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
15.08.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
15.10.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
22.10.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
31.10.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
55203 Puhkekülad ja puhkelaagrid
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes