Kivisalu Grupp OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12758908 OÜ Tartu linn Registreeritud 26.11.2014
Võrdle

Kivisalu Grupp OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 12758908, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kinnisvarateenuste vahendusteenus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 670 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
2 405 €
↓ 33,3% võrreldes: 2022 I kv
Tööjõumaksud
2 607 €
↓ 33,3% võrreldes: 2022 I kv
Töötajad
—

2022 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 670 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471

Maksud ja käive

2022 I kv – 2022 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2022 I kv: 3 911 € · tegevusala mediaan 562 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002022 I kv Ettevõte: 3 911 € Tegevusala mediaan: 562 €I·222022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 566 €II·2201 0002 0003 0004 0002022 I kv Ettevõte: 3 911 € Tegevusala mediaan: 562 €2022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 566 €II·22
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2022 I kv: 1
0,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: —II·220,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 12022 II kv Ettevõte: —II·22
Riiklikud maksud, € 2022 II kv: 2 405 € · −33,3% võrreldes 2022 I kv
01 0002 0003 0004 0002022 I kv Ettevõte: 3 607 €I·222022 II kv Ettevõte: 2 405 €II·2201 0002 0003 0004 0002022 I kv Ettevõte: 3 607 €2022 II kv Ettevõte: 2 405 €II·22
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2022 II kv — 2 405 2 607 —
2022 I kv — 3 607 3 911 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 670 € · −51,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 24 172 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 32 770 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 21 926 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 1 266 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 613 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 1 379 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 670 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 24 172 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 32 770 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 21 926 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 1 266 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 613 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 1 379 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 670 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 29 671 € · +2 768,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 929 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 41 572 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -11 586 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -15 171 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 595 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -1 112 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 29 671 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16 929 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 41 572 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -11 586 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -15 171 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 595 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -1 112 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 29 671 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -80,6 % · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
-1 500-1 000-50005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 70,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 126,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -52,8 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -1 198,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -80,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-1 500-1 000-50005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 70,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 126,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -52,8 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -1 198,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -80,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 442 415 € · +992,4% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 43 699 €20192020 Ettevõte: 85 272 €20202021 Ettevõte: 59 263 €20212022 Ettevõte: 41 015 €20222023 Ettevõte: 41 610 €20232024 Ettevõte: 40 499 €20242025 Ettevõte: 442 415 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 43 699 €20192020 Ettevõte: 85 272 €2021 Ettevõte: 59 263 €20212022 Ettevõte: 41 015 €2023 Ettevõte: 41 610 €20232024 Ettevõte: 40 499 €2025 Ettevõte: 442 415 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 442 415 € · +992,4% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 43 699 €20192020 Ettevõte: 85 272 €20202021 Ettevõte: 56 186 €20212022 Ettevõte: 41 015 €20222023 Ettevõte: 41 610 €20232024 Ettevõte: 40 499 €20242025 Ettevõte: 442 415 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 43 699 €20192020 Ettevõte: 85 272 €2021 Ettevõte: 56 186 €20212022 Ettevõte: 41 015 €2023 Ettevõte: 41 610 €20232024 Ettevõte: 40 499 €2025 Ettevõte: 442 415 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 670 29 671 0 442 415 442 415 0
2024 1 379 -1 112 0 40 499 40 499 0
2023 613 595 0 41 610 41 610 0
2022 1 266 -15 171 12 310 41 015 41 015 1
2021 21 926 -11 586 24 619 59 263 56 186 1
2020 32 770 41 572 0 85 272 85 272 0
2019 24 172 16 929 0 43 699 43 699 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
4 428,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
6,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 06.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.01.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.01.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68311Kinnisvarateenuste vahendusteenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20069604 / 8
22.09.2026
Muutmiskanne Jõustunud
22.09.2026
PDF
Ä 20069604 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20069604 / 6
10.01.2022
Muutmiskanne Jõustunud
10.01.2022
PDF
Ä 20069604 / 5
05.03.2021
Muutmiskanne Jõustunud
05.03.2021
PDF
Ä 20069604 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20069604 / 3
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
Ä 20069604 / 2
08.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.12.2017
PDF
Ä 20069604
26.11.2014
Esmakanne Jõustunud
26.11.2014
PDF
Ä 20069604 / M2
25.11.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.12.2014 Puudused kõrvaldatud
26.11.2014
PDF
Ä 20069604 / M1
24.11.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.12.2014 Puudused kõrvaldatud
26.11.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes