Merros Stuudio OÜ (OÜ), Muuga küla, registrikood 12752969, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 19 221 € ja töötajaid 1.
Käive
19 221 €
↑ 44,4%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 629 €
↑ 123,2%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
540 €
↑ 36,4%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Käive, € 2026 III kv: 19 221 € · +44,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 540 € · +36,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 629 € · +123,2% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
19 221
2 629
540
1
2026 II kv
13 307
1 178
396
1
2026 I kv
23 782
5 269
1 950
1
2025 IV kv
17 491
2 851
979
1
2025 III kv
18 240
3 623
979
1
2025 II kv
13 990
1 945
751
1
2025 I kv
17 012
3 331
973
1
2024 IV kv
13 537
1 540
139
1
2024 III kv
13 390
2 169
139
1
2024 II kv
12 425
1 884
139
1
2024 I kv
15 508
2 428
143
1
2023 IV kv
11 752
1 475
74
1
2023 III kv
9 281
1 432
147
1
2023 II kv
7 737
1 192
147
1
2023 I kv
8 894
1 386
147
1
2022 IV kv
8 604
1 334
98
1
2022 III kv
4 725
614
—
1
2022 II kv
9 865
1 595
—
—
2022 I kv
5 879
844
—
—
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
180 €
Käive töötaja kohta kvartalis
19 221 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 67 585 € · +12,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: -6 157 € · −130,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: -9,1 % · −43,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,2 % · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 34 998 € · −9,6% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 25 422 € · −19,5% võrreldes 2024Töötajad2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
67 585
-6 157
13 158
34 998
25 422
1
2024
60 343
20 444
3 022
38 718
31 580
1
2023
39 383
-8 252
3 083
24 067
11 135
1
2022
30 864
16 189
525
22 481
21 887
1
2021
20 518
4 892
3 732
9 343
5 698
1
2020
11 880
-6 348
2 799
7 331
2 500
1
2019
31 369
466
7 628
11 278
7 155
1
2018
—
—
—
—
—
1
2017
—
—
—
—
—
1
2016
—
—
—
—
—
1
2015
—
—
—
—
—
1
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
-9,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-24,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-17,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
72,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
27,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,32
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
67 585 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 097 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)