Sell Invest Group OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12752745 OÜ Vakari küla Registreeritud 13.11.2014
Võrdle

Sell Invest Group OÜ (OÜ), Vakari küla, registrikood 12752745, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puhkekülad ja puhkelaagrid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 39 394 € ja töötajaid 5.

Käive
39 394 €
↑ 124,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
9 797 €
↑ 102,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
7 035 €
↑ 38,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Käive · 2026 III kv 39 394 €
    tegevusala mediaan 14 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 209
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 407 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 655
  • Müügitulu · 2024 264 722 €
    tegevusala mediaan 13 526 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 259
  • Puhasrentaablus · 2024 9,9 %
    tegevusala mediaan 5,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 845

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 39 394 € · +124,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 443 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 62 312 € Tegevusala mediaan: 7 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 62 111 € Tegevusala mediaan: 7 423 €2024 II kv Ettevõte: 76 671 € Tegevusala mediaan: 7 782 €II·242024 III kv Ettevõte: 121 951 € Tegevusala mediaan: 14 910 €2024 IV kv Ettevõte: 21 431 € Tegevusala mediaan: 7 255 €IV·242025 I kv Ettevõte: 14 098 € Tegevusala mediaan: 5 990 €2025 II kv Ettevõte: 8 309 € Tegevusala mediaan: 6 555 €II·252025 III kv Ettevõte: 45 140 € Tegevusala mediaan: 14 664 €2025 IV kv Ettevõte: 36 880 € Tegevusala mediaan: 6 790 €IV·252026 I kv Ettevõte: 47 847 € Tegevusala mediaan: 6 401 €2026 II kv Ettevõte: 17 567 € Tegevusala mediaan: 7 586 €II·262026 III kv Ettevõte: 39 394 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26010203040502024 IV kv Ettevõte: 21 431 € Tegevusala mediaan: 7 255 €2025 I kv Ettevõte: 14 098 € Tegevusala mediaan: 5 990 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 309 € Tegevusala mediaan: 6 555 €2025 III kv Ettevõte: 45 140 € Tegevusala mediaan: 14 664 €III·252025 IV kv Ettevõte: 36 880 € Tegevusala mediaan: 6 790 €2026 I kv Ettevõte: 47 847 € Tegevusala mediaan: 6 401 €I·262026 II kv Ettevõte: 17 567 € Tegevusala mediaan: 7 586 €2026 III kv Ettevõte: 39 394 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 407 € · +38,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 1 696 € Tegevusala mediaan: 899 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 268 € Tegevusala mediaan: 932 €2024 II kv Ettevõte: 693 € Tegevusala mediaan: 860 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 133 € Tegevusala mediaan: 1 068 €2024 IV kv Ettevõte: 2 829 € Tegevusala mediaan: 1 035 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 646 € Tegevusala mediaan: 1 046 €2025 II kv Ettevõte: 1 012 € Tegevusala mediaan: 974 €II·252025 III kv Ettevõte: 574 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 837 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 920 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2026 II kv Ettevõte: 1 016 € Tegevusala mediaan: 970 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 407 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 829 € Tegevusala mediaan: 1 035 €2025 I kv Ettevõte: 1 646 € Tegevusala mediaan: 1 046 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 012 € Tegevusala mediaan: 974 €2025 III kv Ettevõte: 574 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 837 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 920 € Tegevusala mediaan: 1 105 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 016 € Tegevusala mediaan: 970 €2026 III kv Ettevõte: 1 407 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02468102023 IV kv Ettevõte: 9IV·232024 I kv Ettevõte: 102024 II kv Ettevõte: 6II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 52026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 5III·260123452024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 5I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 9 797 € · +102,4% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 21 186 €IV·232024 I kv Ettevõte: 24 308 €2024 II kv Ettevõte: 3 751 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 644 €2024 IV kv Ettevõte: 4 141 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 483 €2025 II kv Ettevõte: 3 587 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 784 €2025 IV kv Ettevõte: 2 334 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 898 €2026 II kv Ettevõte: 4 841 €II·262026 III kv Ettevõte: 9 797 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 4 141 €2025 I kv Ettevõte: 4 483 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 587 €2025 III kv Ettevõte: 5 784 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 334 €2026 I kv Ettevõte: 4 898 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 841 €2026 III kv Ettevõte: 9 797 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 39 394 9 797 7 035 5
2026 II kv 17 567 4 841 5 079 5
2026 I kv 47 847 4 898 4 599 5
2025 IV kv 36 880 2 334 4 185 5
2025 III kv 45 140 5 784 2 872 5
2025 II kv 8 309 3 587 2 023 2
2025 I kv 14 098 4 483 3 292 2
2024 IV kv 21 431 4 141 2 829 1
2024 III kv 121 951 14 644 8 532 4
2024 II kv 76 671 3 751 4 157 6
2024 I kv 62 111 24 308 22 677 10
2023 IV kv 62 312 21 186 15 260 9
2023 III kv 156 259 2 686 3 143 6
2023 II kv 43 899 — 6 202 7
2023 I kv 25 538 — 4 172 3
2022 IV kv 16 746 8 728 5 354 2
2022 III kv 106 521 7 048 4 642 3
2022 II kv 33 182 4 094 1 768 3
2022 I kv 40 841 4 518 3 284 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
469 €
Käive töötaja kohta kvartalis
7 879 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 264 722 € · −31,8% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 13 526 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
01002003004002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 500 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 5 496 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 159 330 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 236 618 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 387 984 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 264 722 € Tegevusala mediaan: 13 526 €202401002003004002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 500 € Tegevusala mediaan: 15 012 €2020 Ettevõte: 5 496 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 159 330 € Tegevusala mediaan: 12 221 €2022 Ettevõte: 236 618 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 387 984 € Tegevusala mediaan: 13 864 €2024 Ettevõte: 264 722 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 26 124 € · −21,7% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 175 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 500 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 15 095 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 70 080 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: 33 365 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 26 124 € Tegevusala mediaan: 175 €2024020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 500 € Tegevusala mediaan: 780 €2020 Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 15 095 € Tegevusala mediaan: 231 €2022 Ettevõte: 70 080 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: 33 365 € Tegevusala mediaan: 140 €2024 Ettevõte: 26 124 € Tegevusala mediaan: 175 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 9,9 % · +1,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,5 % · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
0204060801002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 19,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 29,6 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: 8,6 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 9,9 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20240204060801002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 8,0 %2020 Ettevõte: 19,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 8,0 %2022 Ettevõte: 29,6 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: 8,6 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2024 Ettevõte: 9,9 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 878 392 € · +3,3% võrreldes 2023
02004006008001 0002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 15 217 €20192020 Ettevõte: 50 964 €20202021 Ettevõte: 175 811 €20212022 Ettevõte: 313 070 €20222023 Ettevõte: 850 629 €20232024 Ettevõte: 878 392 €202402004006008001 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 15 217 €2020 Ettevõte: 50 964 €20202021 Ettevõte: 175 811 €2022 Ettevõte: 313 070 €20222023 Ettevõte: 850 629 €2024 Ettevõte: 878 392 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 160 323 € · +19,5% võrreldes 2023
0501001502002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 15 017 €20192020 Ettevõte: 16 102 €20202021 Ettevõte: 31 197 €20212022 Ettevõte: 100 944 €20222023 Ettevõte: 134 199 €20232024 Ettevõte: 160 323 €20240501001502002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 15 017 €2020 Ettevõte: 16 102 €20202021 Ettevõte: 31 197 €2022 Ettevõte: 100 944 €20222023 Ettevõte: 134 199 €2024 Ettevõte: 160 323 €2024
Töötajad 2024: 8 · +14,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
024682015 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12024024682017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 264 722 26 124 80 749 878 392 160 323 8
2023 387 984 33 365 109 195 850 629 134 199 7
2022 236 618 70 080 37 398 313 070 100 944 5
2021 159 330 15 095 26 769 175 811 31 197 2
2020 5 496 1 085 4 688 50 964 16 102 2
2019 10 500 10 500 0 15 217 15 017 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
9,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
16,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
18,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
81,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,50
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
33 090 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
841 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 05.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • Est Trading Partner OÜ
    Asutaja · 2 500 € · 13.11.2014
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55203Puhkekülad ja puhkelaagrid Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10202159 / 16
08.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2025
PDF
Ä 10202159 / M6
10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 09.08.2024 Puudused kõrvaldatud
13.08.2024
PDF
Ä 10202159 / 15
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10202159 / 14
25.11.2022
Muutmiskanne Jõustunud
25.11.2022
PDF
Ä 10202159 / 13
12.05.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
12.05.2021
PDF
Ä 10202159 / 12
23.09.2020
Muutmiskanne Jõustunud
23.09.2020
PDF
Ä 10202159 / 11
01.09.2020
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2020
PDF
Ä 10202159 / 10
10.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
10.08.2020
PDF
Ä 10202159 / 9
20.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
20.05.2020
PDF
Ä 10202159 / M5
19.05.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.06.2020 Puudused kõrvaldatud
20.05.2020
PDF
Ä 10202159 / M4
27.02.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.03.2020 Puudused kõrvaldatud
27.02.2020
PDF
Ä 10202159 / 8
27.02.2020
Muutmiskanne Jõustunud
27.02.2020
PDF
Ä 10202159 / 7
15.11.2018
Muutmiskanne Jõustunud
15.11.2018
PDF
Ä 10202159 / M3
14.11.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.11.2018 Puudused kõrvaldatud
14.11.2018
PDF
Ä 10202159 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10202159 / 5
08.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.12.2017
PDF
Ä 10202159 / 4
28.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
28.06.2017
PDF
Ä 10202159 / 3
31.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2016
PDF
Ä 10202159 / M2
20.07.2016
Korraldav määrus 19.08.2016 Puudused kõrvaldatud
25.07.2016
PDF
Ä 10202159 / 2
24.05.2016
Muutmiskanne Jõustunud
24.05.2016
PDF
Ä 10202159
13.11.2014
Esmakanne Jõustunud
13.11.2014
PDF
Ä 10202159 / M1
10.11.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.12.2014 Puudused kõrvaldatud
13.11.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes