Vesi ja Soojus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12732085 OÜ Vanamõisa küla Registreeritud 07.10.2014
Võrdle

Vesi ja Soojus OÜ (OÜ), Vanamõisa küla, registrikood 12732085, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 57 000 € ja töötajaid 2.

Käive
57 000 €
↓ 14,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
9 559 €
↓ 6,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
4 185 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 57 000 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 093 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 165 108 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 -3,0 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 57 000 € · −14,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 71 919 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 51 870 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 23 242 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 100 214 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 128 454 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 33 079 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 43 077 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 91 235 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 47 807 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 60 504 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 66 873 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 57 000 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 128 454 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 33 079 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 43 077 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 91 235 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 47 807 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 60 504 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 66 873 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 57 000 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 093 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 2 618 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 618 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 2 618 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 905 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 1 700 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 131 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: 2 233 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 233 € Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: 2 233 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 139 € Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: 2 093 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 093 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 700 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 2 131 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 233 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 2 233 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 233 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 2 139 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 093 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 2 093 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 9 559 € · −6,6% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 11 648 €IV·232024 I kv Ettevõte: 10 691 €2024 II kv Ettevõte: 7 220 €II·242024 III kv Ettevõte: 13 512 €2024 IV kv Ettevõte: 15 437 €IV·242025 I kv Ettevõte: 7 458 €2025 II kv Ettevõte: 7 908 €II·252025 III kv Ettevõte: 12 452 €2025 IV kv Ettevõte: 10 371 €IV·252026 I kv Ettevõte: 12 154 €2026 II kv Ettevõte: 10 236 €II·262026 III kv Ettevõte: 9 559 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 15 437 €2025 I kv Ettevõte: 7 458 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 908 €2025 III kv Ettevõte: 12 452 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 371 €2026 I kv Ettevõte: 12 154 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 236 €2026 III kv Ettevõte: 9 559 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 57 000 9 559 4 185 2
2026 II kv 66 873 10 236 4 185 2
2026 I kv 60 504 12 154 4 278 2
2025 IV kv 47 807 10 371 4 465 2
2025 III kv 91 235 12 452 4 465 2
2025 II kv 43 077 7 908 4 465 2
2025 I kv 33 079 7 458 4 262 2
2024 IV kv 128 454 15 437 3 399 2
2024 III kv 100 214 13 512 3 809 2
2024 II kv 23 242 7 220 5 236 2
2024 I kv 51 870 10 691 5 236 2
2023 IV kv 71 919 11 648 5 236 2
2023 III kv 42 499 7 650 5 236 2
2023 II kv 81 353 12 882 5 273 2
2023 I kv 76 244 16 746 8 964 2
2022 IV kv 164 414 19 875 3 457 2
2022 III kv 264 340 24 767 3 457 2
2022 II kv 109 150 13 306 3 457 2
2022 I kv 101 617 17 806 8 641 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
698 €
Käive töötaja kohta kvartalis
28 500 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 165 108 € · −24,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 228 008 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 138 130 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 262 662 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 421 281 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 193 604 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 218 146 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 165 108 € Tegevusala mediaan: 37 328 €202501002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 228 008 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 138 130 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 262 662 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 421 281 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 193 604 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 218 146 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 165 108 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -4 968 € · −174,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2 980 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: -1 146 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 12 694 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 25 036 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: -7 028 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 6 675 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: -4 968 € Tegevusala mediaan: 561 €2025-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -2 980 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: -1 146 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: 12 694 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 25 036 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: -7 028 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 6 675 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: -4 968 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -3,0 % · −6,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-4-202462016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: -0,8 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: -3,6 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: -3,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025-4-202462018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: -0,8 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: -3,6 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: -3,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 89 639 € · −5,6% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 52 754 €20192020 Ettevõte: 57 569 €20202021 Ettevõte: 79 227 €20212022 Ettevõte: 101 201 €20222023 Ettevõte: 92 112 €20232024 Ettevõte: 94 922 €20242025 Ettevõte: 89 639 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 52 754 €20192020 Ettevõte: 57 569 €2021 Ettevõte: 79 227 €20212022 Ettevõte: 101 201 €2023 Ettevõte: 92 112 €20232024 Ettevõte: 94 922 €2025 Ettevõte: 89 639 €2025
Omakapital, € 2025: 76 063 € · −6,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 44 801 €20192020 Ettevõte: 43 654 €20202021 Ettevõte: 56 348 €20212022 Ettevõte: 81 385 €20222023 Ettevõte: 74 356 €20232024 Ettevõte: 81 031 €20242025 Ettevõte: 76 063 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 44 801 €20192020 Ettevõte: 43 654 €2021 Ettevõte: 56 348 €20212022 Ettevõte: 81 385 €2023 Ettevõte: 74 356 €20232024 Ettevõte: 81 031 €2025 Ettevõte: 76 063 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 165 108 -4 968 41 258 89 639 76 063 2
2024 218 146 6 675 42 462 94 922 81 031 2
2023 193 604 -7 028 52 218 92 112 74 356 2
2022 421 281 25 036 48 133 101 201 81 385 2
2021 262 662 12 694 40 610 79 227 56 348 2
2020 138 130 -1 146 25 850 57 569 43 654 2
2019 228 008 -2 980 27 616 52 754 44 801 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-3,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-6,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-5,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
84,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
15,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
6,60
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
82 554 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 719 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 06.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 24.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 13.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 14.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 03.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43221Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10200829 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10200829 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 10200829 / 2
08.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.12.2017
PDF
Ä 10200829
07.10.2014
Esmakanne Jõustunud
07.10.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes