Transpordiremont OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12731424 OÜ Tallinn Registreeritud 06.10.2014
Võrdle

Transpordiremont OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12731424, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubavedu maanteel. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 165 935 € ja töötajaid 14.

Käive
165 935 €
↓ 16,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
29 960 €
↑ 57,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
10 106 €
↑ 6,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
14
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Käive · 2026 III kv 165 935 €
    tegevusala mediaan 29 505 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 554
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 722 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 134
  • Müügitulu · 2024 656 892 €
    tegevusala mediaan 31 666 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 038
  • Puhasrentaablus · 2024 3,6 %
    tegevusala mediaan 2,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 962

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 165 935 € · −16,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 125 402 € Tegevusala mediaan: 28 097 €IV·232024 I kv Ettevõte: 123 868 € Tegevusala mediaan: 21 794 €2024 II kv Ettevõte: 143 929 € Tegevusala mediaan: 26 442 €II·242024 III kv Ettevõte: 151 772 € Tegevusala mediaan: 27 160 €2024 IV kv Ettevõte: 198 150 € Tegevusala mediaan: 26 706 €IV·242025 I kv Ettevõte: 168 066 € Tegevusala mediaan: 21 631 €2025 II kv Ettevõte: 184 940 € Tegevusala mediaan: 25 269 €II·252025 III kv Ettevõte: 152 261 € Tegevusala mediaan: 26 730 €2025 IV kv Ettevõte: 138 850 € Tegevusala mediaan: 28 911 €IV·252026 I kv Ettevõte: 160 033 € Tegevusala mediaan: 22 939 €2026 II kv Ettevõte: 198 467 € Tegevusala mediaan: 29 392 €II·262026 III kv Ettevõte: 165 935 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 198 150 € Tegevusala mediaan: 26 706 €2025 I kv Ettevõte: 168 066 € Tegevusala mediaan: 21 631 €I·252025 II kv Ettevõte: 184 940 € Tegevusala mediaan: 25 269 €2025 III kv Ettevõte: 152 261 € Tegevusala mediaan: 26 730 €III·252025 IV kv Ettevõte: 138 850 € Tegevusala mediaan: 28 911 €2026 I kv Ettevõte: 160 033 € Tegevusala mediaan: 22 939 €I·262026 II kv Ettevõte: 198 467 € Tegevusala mediaan: 29 392 €2026 III kv Ettevõte: 165 935 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 722 € · +6,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 686 € Tegevusala mediaan: 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 567 € Tegevusala mediaan: 990 €2024 II kv Ettevõte: 1 038 € Tegevusala mediaan: 1 010 €II·242024 III kv Ettevõte: 816 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2024 IV kv Ettevõte: 883 € Tegevusala mediaan: 1 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: 742 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 721 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 636 € Tegevusala mediaan: 1 129 €2025 IV kv Ettevõte: 634 € Tegevusala mediaan: 1 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 733 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2026 II kv Ettevõte: 678 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 722 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 883 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 I kv Ettevõte: 742 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 721 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 636 € Tegevusala mediaan: 1 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: 634 € Tegevusala mediaan: 1 133 €2026 I kv Ettevõte: 733 € Tegevusala mediaan: 1 106 €I·262026 II kv Ettevõte: 678 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 722 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 14 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0510152023 IV kv Ettevõte: 9IV·232024 I kv Ettevõte: 92024 II kv Ettevõte: 10II·242024 III kv Ettevõte: 102024 IV kv Ettevõte: 10IV·242025 I kv Ettevõte: 112025 II kv Ettevõte: 12II·252025 III kv Ettevõte: 132025 IV kv Ettevõte: 13IV·252026 I kv Ettevõte: 122026 II kv Ettevõte: 14II·262026 III kv Ettevõte: 14III·260510152024 IV kv Ettevõte: 102025 I kv Ettevõte: 11I·252025 II kv Ettevõte: 122025 III kv Ettevõte: 13III·252025 IV kv Ettevõte: 132026 I kv Ettevõte: 12I·262026 II kv Ettevõte: 142026 III kv Ettevõte: 14III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 29 960 € · +57,8% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 12 350 €IV·232024 I kv Ettevõte: 12 850 €2024 II kv Ettevõte: 15 473 €II·242024 III kv Ettevõte: 20 880 €2024 IV kv Ettevõte: 20 077 €IV·242025 I kv Ettevõte: 20 409 €2025 II kv Ettevõte: 23 038 €II·252025 III kv Ettevõte: 19 751 €2025 IV kv Ettevõte: 15 909 €IV·252026 I kv Ettevõte: 19 356 €2026 II kv Ettevõte: 18 990 €II·262026 III kv Ettevõte: 29 960 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 20 077 €2025 I kv Ettevõte: 20 409 €I·252025 II kv Ettevõte: 23 038 €2025 III kv Ettevõte: 19 751 €III·252025 IV kv Ettevõte: 15 909 €2026 I kv Ettevõte: 19 356 €I·262026 II kv Ettevõte: 18 990 €2026 III kv Ettevõte: 29 960 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 165 935 29 960 10 106 14
2026 II kv 198 467 18 990 9 498 14
2026 I kv 160 033 19 356 8 793 12
2025 IV kv 138 850 15 909 8 241 13
2025 III kv 152 261 19 751 8 268 13
2025 II kv 184 940 23 038 8 657 12
2025 I kv 168 066 20 409 8 157 11
2024 IV kv 198 150 20 077 8 832 10
2024 III kv 151 772 20 880 8 164 10
2024 II kv 143 929 15 473 10 376 10
2024 I kv 123 868 12 850 5 099 9
2023 IV kv 125 402 12 350 6 173 9
2023 III kv 129 224 19 447 8 004 9
2023 II kv 158 641 30 761 9 854 9
2023 I kv 83 727 14 376 5 706 9
2022 IV kv 100 028 13 933 3 151 8
2022 III kv 148 032 19 110 5 246 8
2022 II kv 103 538 12 984 4 874 8
2022 I kv 71 830 10 204 4 817 7
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
241 €
Käive töötaja kohta kvartalis
11 853 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2014 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 656 892 € · +43,7% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 31 666 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
02004006008002014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172019 Ettevõte: 226 790 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 225 046 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 148 866 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 446 183 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 457 204 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 656 892 € Tegevusala mediaan: 31 666 €202402004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172019 Ettevõte: 226 790 € Tegevusala mediaan: 46 993 €2020 Ettevõte: 225 046 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 148 866 € Tegevusala mediaan: 39 390 €2022 Ettevõte: 446 183 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 457 204 € Tegevusala mediaan: 34 146 €2024 Ettevõte: 656 892 € Tegevusala mediaan: 31 666 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 23 356 € · −38,4% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 212 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172019 Ettevõte: 37 590 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: 95 615 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: 54 780 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 94 820 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: 37 912 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 23 356 € Tegevusala mediaan: 212 €2024020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172019 Ettevõte: 37 590 € Tegevusala mediaan: 743 €2020 Ettevõte: 95 615 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: 54 780 € Tegevusala mediaan: 838 €2022 Ettevõte: 94 820 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: 37 912 € Tegevusala mediaan: 223 €2024 Ettevõte: 23 356 € Tegevusala mediaan: 212 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 3,6 % · −4,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,3 % · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
010203040502014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172019 Ettevõte: 16,6 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: 42,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: 36,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: 21,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 8,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2024010203040502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172019 Ettevõte: 16,6 % Tegevusala mediaan: 3,1 %2020 Ettevõte: 42,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: 36,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2022 Ettevõte: 21,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 8,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2024 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 112 199 € · −17,0% võrreldes 2023
0501001502002502014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172019 Ettevõte: 248 124 €20192020 Ettevõte: 148 363 €20202021 Ettevõte: 153 895 €20212022 Ettevõte: 157 409 €20222023 Ettevõte: 135 232 €20232024 Ettevõte: 112 199 €20240501001502002502016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172019 Ettevõte: 248 124 €2020 Ettevõte: 148 363 €20202021 Ettevõte: 153 895 €2022 Ettevõte: 157 409 €20222023 Ettevõte: 135 232 €2024 Ettevõte: 112 199 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 63 768 € · −52,8% võrreldes 2023
0501001502002014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172019 Ettevõte: 94 374 €20192020 Ettevõte: 135 705 €20202021 Ettevõte: 153 895 €20212022 Ettevõte: 152 100 €20222023 Ettevõte: 135 232 €20232024 Ettevõte: 63 768 €20240501001502002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172019 Ettevõte: 94 374 €2020 Ettevõte: 135 705 €20202021 Ettevõte: 153 895 €2022 Ettevõte: 152 100 €20222023 Ettevõte: 135 232 €2024 Ettevõte: 63 768 €2024
Töötajad 2024: 8 · +14,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
024682014 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12024024682016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 656 892 23 356 81 731 112 199 63 768 8
2023 457 204 37 912 0 135 232 135 232 7
2022 446 183 94 820 0 157 409 152 100 7
2021 148 866 54 780 0 153 895 153 895 3
2020 225 046 95 615 0 148 363 135 705 3
2019 226 790 37 590 18 055 248 124 94 374 3
2017 — — — — — 4
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
3,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
36,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
20,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
56,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
43,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,79
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
82 112 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
851 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 11.11.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 10.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 08.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 17.12.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Roman Šabašev
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 30.12.2019

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49411Kaubavedu maanteel Põhitegevus
  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10200787 / M1
10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 13.10.2024 Puudused kõrvaldatud
02.08.2024
PDF
Ä 10200787 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10200787 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 10200787 / 3
08.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.12.2017
PDF
Ä 10200787 / 2
29.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
29.09.2016
PDF
Ä 10200787
06.10.2014
Esmakanne Jõustunud
06.10.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes