Mindreks Metall OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12709100
OÜ Ahja alevik Registreeritud 26.08.2014
Võrdle
Mindreks Metall OÜ (OÜ), Ahja alevik, registrikood 12709100, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 381 773 € ja töötajaid 8.
Käive
381 773 €
↑ 45,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
17 758 €
↑ 72,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
14 996 €
↑ 48,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
8
+1 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed · EMTAK 25
Käive · 2026 III kv 381 773 €
parem kui 81% ettevõtetel
tegevusala mediaan 54 051 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 358
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 875 €
parem kui 48% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 944 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 121
Müügitulu · 2025 655 948 €
parem kui 79% ettevõtetel
tegevusala mediaan 71 144 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 712
Puhasrentaablus · 2025 2,0 %
parem kui 44% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 414
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 381 773 € · +45,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 54 051 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2023 IV kv
Ettevõte: 171 710 €
Tegevusala mediaan: 47 931 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 125 085 €
Tegevusala mediaan: 39 673 € 2024 II kv
Ettevõte: 183 165 €
Tegevusala mediaan: 43 108 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 221 863 €
Tegevusala mediaan: 46 432 € 2024 IV kv
Ettevõte: 311 063 €
Tegevusala mediaan: 49 785 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 131 920 €
Tegevusala mediaan: 42 425 € 2025 II kv
Ettevõte: 213 513 €
Tegevusala mediaan: 50 007 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 256 945 €
Tegevusala mediaan: 48 528 € 2025 IV kv
Ettevõte: 266 414 €
Tegevusala mediaan: 53 452 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 202 373 €
Tegevusala mediaan: 45 198 € 2026 II kv
Ettevõte: 261 921 €
Tegevusala mediaan: 54 700 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 381 773 €
Tegevusala mediaan: 54 051 € III·26 0 100 200 300 400 2024 IV kv
Ettevõte: 311 063 €
Tegevusala mediaan: 49 785 € 2025 I kv
Ettevõte: 131 920 €
Tegevusala mediaan: 42 425 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 213 513 €
Tegevusala mediaan: 50 007 € 2025 III kv
Ettevõte: 256 945 €
Tegevusala mediaan: 48 528 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 266 414 €
Tegevusala mediaan: 53 452 € 2026 I kv
Ettevõte: 202 373 €
Tegevusala mediaan: 45 198 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 261 921 €
Tegevusala mediaan: 54 700 € 2026 III kv
Ettevõte: 381 773 €
Tegevusala mediaan: 54 051 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 875 € · +30,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 944 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 2023 IV kv
Ettevõte: 1 821 €
Tegevusala mediaan: 1 751 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 387 €
Tegevusala mediaan: 1 757 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 111 €
Tegevusala mediaan: 1 735 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 087 €
Tegevusala mediaan: 1 864 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 351 €
Tegevusala mediaan: 1 892 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 178 €
Tegevusala mediaan: 1 847 € 2025 II kv
Ettevõte: 2 967 €
Tegevusala mediaan: 1 858 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 040 €
Tegevusala mediaan: 1 902 € 2025 IV kv
Ettevõte: 2 325 €
Tegevusala mediaan: 2 028 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 364 €
Tegevusala mediaan: 1 906 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 439 €
Tegevusala mediaan: 1 845 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 875 €
Tegevusala mediaan: 1 944 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 351 €
Tegevusala mediaan: 1 892 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 178 €
Tegevusala mediaan: 1 847 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 967 €
Tegevusala mediaan: 1 858 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 040 €
Tegevusala mediaan: 1 902 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 2 325 €
Tegevusala mediaan: 2 028 € 2026 I kv
Ettevõte: 2 364 €
Tegevusala mediaan: 1 906 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 439 €
Tegevusala mediaan: 1 845 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 875 €
Tegevusala mediaan: 1 944 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 8 · +14,3% võrreldes 2026 II kv
0 2 4 6 8 2023 IV kv
Ettevõte: 7 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 7 2024 II kv
Ettevõte: 6 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 8 2024 IV kv
Ettevõte: 8 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 7 2025 II kv
Ettevõte: 6 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 7 2025 IV kv
Ettevõte: 6 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 5 2026 II kv
Ettevõte: 7 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 8 III·26 0 2 4 6 8 2024 IV kv
Ettevõte: 8 2025 I kv
Ettevõte: 7 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 6 2025 III kv
Ettevõte: 7 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 6 2026 I kv
Ettevõte: 5 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 7 2026 III kv
Ettevõte: 8 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 17 758 € · +72,7% võrreldes 2026 II kv
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2023 IV kv
Ettevõte: 16 861 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 13 433 € 2024 II kv
Ettevõte: 6 024 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 23 620 € 2024 IV kv
Ettevõte: 32 002 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 15 803 € 2025 II kv
Ettevõte: 22 409 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 16 555 € 2025 IV kv
Ettevõte: 19 420 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 6 458 € 2026 II kv
Ettevõte: 10 284 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 17 758 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2024 IV kv
Ettevõte: 32 002 € 2025 I kv
Ettevõte: 15 803 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 22 409 € 2025 III kv
Ettevõte: 16 555 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 19 420 € 2026 I kv
Ettevõte: 6 458 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 10 284 € 2026 III kv
Ettevõte: 17 758 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 655 948 € · +6,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 71 144 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 800 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 269 354 €
Tegevusala mediaan: 87 578 € 2019 2020
Ettevõte: 287 167 €
Tegevusala mediaan: 80 652 € 2020 2021
Ettevõte: 380 944 €
Tegevusala mediaan: 85 610 € 2021 2022
Ettevõte: 782 044 €
Tegevusala mediaan: 84 505 € 2022 2023
Ettevõte: 566 475 €
Tegevusala mediaan: 79 655 € 2023 2024
Ettevõte: 618 280 €
Tegevusala mediaan: 75 081 € 2024 2025
Ettevõte: 655 948 €
Tegevusala mediaan: 71 144 € 2025 0 200 400 600 800 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 269 354 €
Tegevusala mediaan: 87 578 € 2019 2020
Ettevõte: 287 167 €
Tegevusala mediaan: 80 652 € 2021
Ettevõte: 380 944 €
Tegevusala mediaan: 85 610 € 2021 2022
Ettevõte: 782 044 €
Tegevusala mediaan: 84 505 € 2023
Ettevõte: 566 475 €
Tegevusala mediaan: 79 655 € 2023 2024
Ettevõte: 618 280 €
Tegevusala mediaan: 75 081 € 2025
Ettevõte: 655 948 €
Tegevusala mediaan: 71 144 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 12 831 € · +447,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 904 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
-100 000 -50 000 0 50 000 100 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 11 355 €
Tegevusala mediaan: 3 345 € 2019 2020
Ettevõte: 9 034 €
Tegevusala mediaan: 1 618 € 2020 2021
Ettevõte: -82 889 €
Tegevusala mediaan: 2 495 € 2021 2022
Ettevõte: 94 761 €
Tegevusala mediaan: 3 066 € 2022 2023
Ettevõte: -46 165 €
Tegevusala mediaan: 1 431 € 2023 2024
Ettevõte: 2 342 €
Tegevusala mediaan: 714 € 2024 2025
Ettevõte: 12 831 €
Tegevusala mediaan: 904 € 2025 -100 000 -50 000 0 50 000 100 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 11 355 €
Tegevusala mediaan: 3 345 € 2019 2020
Ettevõte: 9 034 €
Tegevusala mediaan: 1 618 € 2021
Ettevõte: -82 889 €
Tegevusala mediaan: 2 495 € 2021 2022
Ettevõte: 94 761 €
Tegevusala mediaan: 3 066 € 2023
Ettevõte: -46 165 €
Tegevusala mediaan: 1 431 € 2023 2024
Ettevõte: 2 342 €
Tegevusala mediaan: 714 € 2025
Ettevõte: 12 831 €
Tegevusala mediaan: 904 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 2,0 % · +1,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
-30 -20 -10 0 10 20 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 4,2 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2019 2020
Ettevõte: 3,1 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2020 2021
Ettevõte: -21,8 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2021 2022
Ettevõte: 12,1 %
Tegevusala mediaan: 5,1 % 2022 2023
Ettevõte: -8,1 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023 2024
Ettevõte: 0,4 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2024 2025
Ettevõte: 2,0 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2025 -30 -20 -10 0 10 20 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 4,2 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2019 2020
Ettevõte: 3,1 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2021
Ettevõte: -21,8 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2021 2022
Ettevõte: 12,1 %
Tegevusala mediaan: 5,1 % 2023
Ettevõte: -8,1 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023 2024
Ettevõte: 0,4 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025
Ettevõte: 2,0 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 581 168 € · +20,3% võrreldes 2024
0 200 400 600 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 207 090 € 2019 2020
Ettevõte: 208 882 € 2020 2021
Ettevõte: 159 454 € 2021 2022
Ettevõte: 364 612 € 2022 2023
Ettevõte: 444 931 € 2023 2024
Ettevõte: 483 006 € 2024 2025
Ettevõte: 581 168 € 2025 0 200 400 600 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 207 090 € 2019 2020
Ettevõte: 208 882 € 2021
Ettevõte: 159 454 € 2021 2022
Ettevõte: 364 612 € 2023
Ettevõte: 444 931 € 2023 2024
Ettevõte: 483 006 € 2025
Ettevõte: 581 168 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 166 906 € · +8,2% võrreldes 2024
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 177 535 € 2019 2020
Ettevõte: 186 569 € 2020 2021
Ettevõte: 103 255 € 2021 2022
Ettevõte: 198 016 € 2022 2023
Ettevõte: 151 851 € 2023 2024
Ettevõte: 154 193 € 2024 2025
Ettevõte: 166 906 € 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 177 535 € 2019 2020
Ettevõte: 186 569 € 2021
Ettevõte: 103 255 € 2021 2022
Ettevõte: 198 016 € 2023
Ettevõte: 151 851 € 2023 2024
Ettevõte: 154 193 € 2025
Ettevõte: 166 906 € 2025
Töötajad 2025: 6 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
0 2 4 6 8 2016
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 4 2018 2019
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 3 2020 2021
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 3 2022 2023
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 3 2023 2024
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 3 2024 2025
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 3 2025 0 2 4 6 8 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 4 2019
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 3 2021
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 3 2023
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 3 2023 2024
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 3 2025
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 3 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
27.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
26.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
20.05.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
12.04.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
27.05.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
01.07.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
05.06.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanikuna ettevõtetes
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
25221 Muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine
Põhitegevus
25119 Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
46649 Muude masinate ja seadmete hulgimüük
46891 Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
49411 Kaubavedu maanteel
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes