Alles klar puhastus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12695964 OÜ Suurupi küla Registreeritud 28.07.2014
Võrdle

Alles klar puhastus OÜ (OÜ), Suurupi küla, registrikood 12695964, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete üldpuhastus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 13 087 € ja töötajaid 4.

Käive
13 087 €
Riiklikud maksud
3 763 €
↑ 2,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 937 €
↓ 22,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Käive · 2026 III kv 13 087 €
    tegevusala mediaan 16 777 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 555
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 484 €
    tegevusala mediaan 1 039 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2024 110 452 €
    tegevusala mediaan 14 119 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 090
  • Puhasrentaablus · 2024 29,8 %
    tegevusala mediaan 5,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 210

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 13 087 € · +774,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 777 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 24 103 € Tegevusala mediaan: 15 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 27 925 € Tegevusala mediaan: 13 445 €2024 II kv Ettevõte: 28 217 € Tegevusala mediaan: 14 516 €II·242024 III kv Ettevõte: 26 110 € Tegevusala mediaan: 17 344 €2024 IV kv Ettevõte: 29 151 € Tegevusala mediaan: 15 565 €IV·242025 I kv Ettevõte: 26 473 € Tegevusala mediaan: 13 072 €2025 II kv Ettevõte: 26 672 € Tegevusala mediaan: 14 450 €II·252025 III kv Ettevõte: 21 289 € Tegevusala mediaan: 16 866 €2025 IV kv Ettevõte: 22 156 € Tegevusala mediaan: 16 002 €IV·252026 I kv Ettevõte: 23 095 € Tegevusala mediaan: 12 938 €2026 II kv Ettevõte: -1 941 € Tegevusala mediaan: 15 455 €II·262026 III kv Ettevõte: 13 087 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·26-10 000010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 29 151 € Tegevusala mediaan: 15 565 €2025 I kv Ettevõte: 26 473 € Tegevusala mediaan: 13 072 €I·252025 II kv Ettevõte: 26 672 € Tegevusala mediaan: 14 450 €2025 III kv Ettevõte: 21 289 € Tegevusala mediaan: 16 866 €III·252025 IV kv Ettevõte: 22 156 € Tegevusala mediaan: 16 002 €2026 I kv Ettevõte: 23 095 € Tegevusala mediaan: 12 938 €I·262026 II kv Ettevõte: -1 941 € Tegevusala mediaan: 15 455 €2026 III kv Ettevõte: 13 087 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 484 € · −2,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 039 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 988 € Tegevusala mediaan: 833 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 906 € Tegevusala mediaan: 858 €2024 II kv Ettevõte: 1 031 € Tegevusala mediaan: 827 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 260 € Tegevusala mediaan: 913 €2024 IV kv Ettevõte: 962 € Tegevusala mediaan: 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 398 € Tegevusala mediaan: 917 €2025 II kv Ettevõte: 783 € Tegevusala mediaan: 925 €II·252025 III kv Ettevõte: 509 € Tegevusala mediaan: 984 €2025 IV kv Ettevõte: 691 € Tegevusala mediaan: 979 €IV·252026 I kv Ettevõte: 728 € Tegevusala mediaan: 962 €2026 II kv Ettevõte: 497 € Tegevusala mediaan: 948 €II·262026 III kv Ettevõte: 484 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 962 € Tegevusala mediaan: 892 €2025 I kv Ettevõte: 1 398 € Tegevusala mediaan: 917 €I·252025 II kv Ettevõte: 783 € Tegevusala mediaan: 925 €2025 III kv Ettevõte: 509 € Tegevusala mediaan: 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 691 € Tegevusala mediaan: 979 €2026 I kv Ettevõte: 728 € Tegevusala mediaan: 962 €I·262026 II kv Ettevõte: 497 € Tegevusala mediaan: 948 €2026 III kv Ettevõte: 484 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · −20,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 5IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 4III·260123452024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 763 € · +2,3% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 8 223 €IV·232024 I kv Ettevõte: 20 489 €2024 II kv Ettevõte: 7 162 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 469 €2024 IV kv Ettevõte: 4 631 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 475 €2025 II kv Ettevõte: 7 399 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 706 €2025 IV kv Ettevõte: 6 988 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 625 €2026 II kv Ettevõte: 3 679 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 763 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 4 631 €2025 I kv Ettevõte: 8 475 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 399 €2025 III kv Ettevõte: 5 706 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 988 €2026 I kv Ettevõte: 6 625 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 679 €2026 III kv Ettevõte: 3 763 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 13 087 3 763 1 937 4
2026 II kv -1 941 3 679 2 483 5
2026 I kv 23 095 6 625 2 911 4
2025 IV kv 22 156 6 988 2 764 4
2025 III kv 21 289 5 706 2 035 4
2025 II kv 26 672 7 399 3 131 4
2025 I kv 26 473 8 475 4 194 3
2024 IV kv 29 151 4 631 3 849 4
2024 III kv 26 110 6 469 3 781 3
2024 II kv 28 217 7 162 4 123 4
2024 I kv 27 925 20 489 7 624 4
2023 IV kv 24 103 8 223 4 940 5
2023 III kv 25 766 8 424 4 753 6
2023 II kv 33 037 10 379 6 509 5
2023 I kv 59 406 28 498 10 138 6
2022 IV kv 58 564 16 244 7 205 8
2022 III kv 59 062 15 278 6 525 7
2022 II kv 55 633 14 648 5 977 9
2022 I kv 46 303 24 293 8 752 9
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
161 €
Käive töötaja kohta kvartalis
3 272 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 110 452 € · −16,7% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 14 119 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 206 688 € Tegevusala mediaan: 11 876 €20192020 Ettevõte: 178 312 € Tegevusala mediaan: 10 830 €20202021 Ettevõte: 171 175 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 224 866 € Tegevusala mediaan: 14 128 €20222023 Ettevõte: 132 601 € Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: 110 452 € Tegevusala mediaan: 14 119 €20240501001502002502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 206 688 € Tegevusala mediaan: 11 876 €2020 Ettevõte: 178 312 € Tegevusala mediaan: 10 830 €20202021 Ettevõte: 171 175 € Tegevusala mediaan: 12 134 €2022 Ettevõte: 224 866 € Tegevusala mediaan: 14 128 €20222023 Ettevõte: 132 601 € Tegevusala mediaan: 13 754 €2024 Ettevõte: 110 452 € Tegevusala mediaan: 14 119 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 32 894 € · +6,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 308 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 53 560 € Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: 62 412 € Tegevusala mediaan: 319 €20202021 Ettevõte: 64 832 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 95 685 € Tegevusala mediaan: 365 €20222023 Ettevõte: 30 938 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: 32 894 € Tegevusala mediaan: 308 €2024020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 53 560 € Tegevusala mediaan: 399 €2020 Ettevõte: 62 412 € Tegevusala mediaan: 319 €20202021 Ettevõte: 64 832 € Tegevusala mediaan: 332 €2022 Ettevõte: 95 685 € Tegevusala mediaan: 365 €20222023 Ettevõte: 30 938 € Tegevusala mediaan: 383 €2024 Ettevõte: 32 894 € Tegevusala mediaan: 308 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 29,8 % · +6,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,7 % · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
010203040502015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25,9 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 35,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: 37,9 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 42,6 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: 23,3 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 29,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2024010203040502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25,9 % Tegevusala mediaan: 7,8 %2020 Ettevõte: 35,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: 37,9 % Tegevusala mediaan: 7,3 %2022 Ettevõte: 42,6 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: 23,3 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2024 Ettevõte: 29,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 191 160 € · +12,4% võrreldes 2023
0501001502002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 121 820 €20192020 Ettevõte: 132 040 €20202021 Ettevõte: 144 686 €20212022 Ettevõte: 194 742 €20222023 Ettevõte: 170 114 €20232024 Ettevõte: 191 160 €20240501001502002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 121 820 €2020 Ettevõte: 132 040 €20202021 Ettevõte: 144 686 €2022 Ettevõte: 194 742 €20222023 Ettevõte: 170 114 €2024 Ettevõte: 191 160 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 182 645 € · +22,0% võrreldes 2023
0501001502002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 95 884 €20192020 Ettevõte: 108 296 €20202021 Ettevõte: 123 128 €20212022 Ettevõte: 168 813 €20222023 Ettevõte: 149 751 €20232024 Ettevõte: 182 645 €20240501001502002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 95 884 €2020 Ettevõte: 108 296 €20202021 Ettevõte: 123 128 €2022 Ettevõte: 168 813 €20222023 Ettevõte: 149 751 €2024 Ettevõte: 182 645 €2024
Töötajad 2024: 2 · −50,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
02468102015 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 1202402468102017 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 110 452 32 894 35 367 191 160 182 645 2
2023 132 601 30 938 49 085 170 114 149 751 4
2022 224 866 95 685 59 796 194 742 168 813 4
2021 171 175 64 832 56 023 144 686 123 128 4
2020 178 312 62 412 69 138 132 040 108 296 4
2019 206 688 53 560 80 898 121 820 95 884 8
2018 — — — — — 8
2017 — — — — — 10
2016 — — — — — 7
2015 — — — — — 6

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
29,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
18,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
17,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
19,22
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
55 226 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 474 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 23.09.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 15.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 19.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 09.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 07.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81211Hoonete üldpuhastus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10198285 / M4
10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 13.10.2024 Puudused kõrvaldatud
17.07.2024
PDF
Ä 10198285 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10198285 / M3
17.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 17.10.2018 Puudused kõrvaldatud
15.10.2018
PDF
Ä 10198285 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10198285 / 3
07.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2017
PDF
Ä 10198285 / 2
03.01.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.01.2017
PDF
Ä 10198285 / M2
30.12.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 09.01.2017 Puudused kõrvaldatud
30.12.2016
PDF
Ä 10198285
28.07.2014
Esmakanne Jõustunud
28.07.2014
PDF
Ä 10198285 / M1
23.07.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.08.2014 Puudused kõrvaldatud
28.07.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes