Laagri Tennisekeskus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12695289 OÜ Laagri alevik Registreeritud 25.07.2014
Võrdle

Laagri Tennisekeskus OÜ (OÜ), Laagri alevik, registrikood 12695289, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiehitiste käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 53 320 € ja töötajaid .

Käive
53 320 €
↑ 0,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
45 212 €
↑ 1 508,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Käive · 2026 III kv 53 320 €
    tegevusala mediaan 13 701 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 404
  • Müügitulu · 2025 650 054 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615
  • Puhasrentaablus · 2025 38,0 %
    tegevusala mediaan 3,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 951

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 53 320 € · +0,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502023 IV kv Ettevõte: 191 514 € Tegevusala mediaan: 12 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 187 742 € Tegevusala mediaan: 11 936 €2024 II kv Ettevõte: 184 177 € Tegevusala mediaan: 12 398 €II·242024 III kv Ettevõte: 72 110 € Tegevusala mediaan: 13 742 €2024 IV kv Ettevõte: 200 217 € Tegevusala mediaan: 11 913 €IV·242025 I kv Ettevõte: 200 462 € Tegevusala mediaan: 12 525 €2025 II kv Ettevõte: 189 126 € Tegevusala mediaan: 12 683 €II·252025 III kv Ettevõte: 77 702 € Tegevusala mediaan: 14 227 €2025 IV kv Ettevõte: 184 466 € Tegevusala mediaan: 11 875 €IV·252026 I kv Ettevõte: 104 778 € Tegevusala mediaan: 12 067 €2026 II kv Ettevõte: 52 866 € Tegevusala mediaan: 12 735 €II·262026 III kv Ettevõte: 53 320 € Tegevusala mediaan: 13 701 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 200 217 € Tegevusala mediaan: 11 913 €2025 I kv Ettevõte: 200 462 € Tegevusala mediaan: 12 525 €I·252025 II kv Ettevõte: 189 126 € Tegevusala mediaan: 12 683 €2025 III kv Ettevõte: 77 702 € Tegevusala mediaan: 14 227 €III·252025 IV kv Ettevõte: 184 466 € Tegevusala mediaan: 11 875 €2026 I kv Ettevõte: 104 778 € Tegevusala mediaan: 12 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 52 866 € Tegevusala mediaan: 12 735 €2026 III kv Ettevõte: 53 320 € Tegevusala mediaan: 13 701 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 45 212 € · +1 508,4% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 32 377 €IV·232024 I kv Ettevõte: 29 988 €2024 II kv Ettevõte: 34 355 €II·242024 III kv Ettevõte: 9 189 €2024 IV kv Ettevõte: 36 703 €IV·242025 I kv Ettevõte: 36 373 €2025 II kv Ettevõte: 32 498 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 907 €2025 IV kv Ettevõte: 34 367 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 279 €2026 II kv Ettevõte: 2 811 €II·262026 III kv Ettevõte: 45 212 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 36 703 €2025 I kv Ettevõte: 36 373 €I·252025 II kv Ettevõte: 32 498 €2025 III kv Ettevõte: 6 907 €III·252025 IV kv Ettevõte: 34 367 €2026 I kv Ettevõte: 9 279 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 811 €2026 III kv Ettevõte: 45 212 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 53 320 45 212 — —
2026 II kv 52 866 2 811 — —
2026 I kv 104 778 9 279 — —
2025 IV kv 184 466 34 367 — —
2025 III kv 77 702 6 907 — —
2025 II kv 189 126 32 498 — —
2025 I kv 200 462 36 373 — —
2024 IV kv 200 217 36 703 — —
2024 III kv 72 110 9 189 — —
2024 II kv 184 177 34 355 — —
2024 I kv 187 742 29 988 — —
2023 IV kv 191 514 32 377 — —
2023 III kv 75 843 4 629 — —
2023 II kv 184 490 11 236 — —
2023 I kv 181 825 2 552 — —
2022 IV kv 197 665 4 249 371 —
2022 III kv 69 789 4 081 1 112 —
2022 II kv 157 467 14 974 1 112 1
2022 I kv 159 820 25 476 1 051 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 650 054 € · −0,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 425 038 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 364 530 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 411 042 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 583 060 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 637 332 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 651 793 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 650 054 € Tegevusala mediaan: 0 €202502004006008002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 425 038 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 364 530 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 411 042 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 583 060 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 637 332 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 651 793 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 650 054 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 247 073 € · +24,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 161 185 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 148 089 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: 134 703 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: 237 920 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 181 911 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: 199 327 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: 247 073 € Tegevusala mediaan: 10 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 161 185 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 148 089 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: 134 703 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: 237 920 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 181 911 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: 199 327 € Tegevusala mediaan: 33 €2025 Ettevõte: 247 073 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 38,0 % · +7,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,2 % · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
010203040502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 37,9 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20192020 Ettevõte: 40,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 32,8 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20212022 Ettevõte: 40,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 28,5 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20232024 Ettevõte: 30,6 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20242025 Ettevõte: 38,0 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025010203040502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 37,9 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20192020 Ettevõte: 40,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 32,8 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20212022 Ettevõte: 40,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 28,5 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20232024 Ettevõte: 30,6 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025 Ettevõte: 38,0 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 3 951 105 € · −2,8% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 304 183 €20192020 Ettevõte: 2 357 206 €20202021 Ettevõte: 3 601 553 €20212022 Ettevõte: 3 853 287 €20222023 Ettevõte: 4 150 543 €20232024 Ettevõte: 4 064 117 €20242025 Ettevõte: 3 951 105 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 304 183 €20192020 Ettevõte: 2 357 206 €2021 Ettevõte: 3 601 553 €20212022 Ettevõte: 3 853 287 €2023 Ettevõte: 4 150 543 €20232024 Ettevõte: 4 064 117 €2025 Ettevõte: 3 951 105 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 1 528 587 € · +19,3% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 379 562 €20192020 Ettevõte: 527 651 €20202021 Ettevõte: 662 355 €20212022 Ettevõte: 900 276 €20222023 Ettevõte: 1 082 187 €20232024 Ettevõte: 1 281 514 €20242025 Ettevõte: 1 528 587 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 379 562 €20192020 Ettevõte: 527 651 €2021 Ettevõte: 662 355 €20212022 Ettevõte: 900 276 €2023 Ettevõte: 1 082 187 €20232024 Ettevõte: 1 281 514 €2025 Ettevõte: 1 528 587 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02462016 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250123452018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 650 054 247 073 0 3 951 105 1 528 587 0
2024 651 793 199 327 0 4 064 117 1 281 514 0
2023 637 332 181 911 0 4 150 543 1 082 187 0
2022 583 060 237 920 6 198 3 853 287 900 276 1
2021 411 042 134 703 9 152 3 601 553 662 355 1
2020 364 530 148 089 9 218 2 357 206 527 651 1
2019 425 038 161 185 8 618 2 304 183 379 562 1
2018 — — — — — 5
2017 — — — — — 6
2016 — — — — — 5
2015 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
38,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
16,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
38,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
61,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,39
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 03.07.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 16.05.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.04.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Oskar Saarne
    Juhatuse liige · alates 25.07.2014
  • Üllar Tali
    Juhatuse liige · alates 25.07.2014
  • Rain Rõigas
    Juhatuse liige · alates 26.04.2017
  • Nasdaq CSD SE
    Osade registripidaja · alates 28.09.2017

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 93111Spordiehitiste käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10198328 / 8
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 10198328 / 7
07.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2017
PDF
Ä 10198328 / 6
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 10198328 / 5
13.05.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.05.2017
PDF
Ä 10198328 / 4
26.04.2017
Muutmiskanne Jõustunud
26.04.2017
PDF
Ä 10198328 / M1
17.04.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 02.05.2017 Puudused kõrvaldatud
26.04.2017
PDF
Ä 10198328 / 3
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10198328 / 2
17.06.2016
Muutmiskanne Jõustunud
17.06.2016
PDF
Ä 10198328
25.07.2014
Esmakanne Jõustunud
25.07.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes