Rannamõisa Keskus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12693681 OÜ Tallinn Registreeritud 22.07.2014
Võrdle

Rannamõisa Keskus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12693681, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda kinnisvara ost ja müük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 365 € ja töötajaid .

Käive
2 365 €
↑ 0,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
345 €
↑ 11,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 2 365 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Müügitulu · 2024 8 974 €
    tegevusala mediaan 12 853 € · ettevõtteid tegevusalal: 31 545
  • Puhasrentaablus · 2024 -115,6 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 591

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 2 365 € · +0,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 013 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 2 265 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 523 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 2 132 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 028 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 2 455 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 333 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 2 158 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 431 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 2 354 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 365 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 2 132 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 2 028 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 455 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 2 333 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 158 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 2 431 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 354 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 2 365 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 345 € · +11,7% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 591 €IV·232024 I kv Ettevõte: 161 €2024 II kv Ettevõte: 919 €II·242024 III kv Ettevõte: 318 €2024 IV kv Ettevõte: 885 €IV·242025 I kv Ettevõte: 349 €2025 II kv Ettevõte: 1 411 €II·252025 III kv Ettevõte: 336 €2025 IV kv Ettevõte: 1 404 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 537 €2026 II kv Ettevõte: 309 €II·262026 III kv Ettevõte: 345 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 885 €2025 I kv Ettevõte: 349 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 411 €2025 III kv Ettevõte: 336 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 404 €2026 I kv Ettevõte: 1 537 €I·262026 II kv Ettevõte: 309 €2026 III kv Ettevõte: 345 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 365 345 — —
2026 II kv 2 354 309 — —
2026 I kv 2 431 1 537 — —
2025 IV kv 2 158 1 404 — —
2025 III kv 2 333 336 — —
2025 II kv 2 455 1 411 — —
2025 I kv 2 028 349 — —
2024 IV kv 2 132 885 — —
2024 III kv 2 523 318 — —
2024 II kv 2 265 919 — —
2024 I kv 2 013 161 — —
2023 IV kv — 591 — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv 350 40 — —
2023 I kv 500 689 — —
2022 IV kv — 591 — —
2022 III kv 1 816 328 — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv — 591 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, € 2024: 8 974 € · +499,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 12 853 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25 524 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 2 755 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 1 816 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 1 498 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 8 974 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2024010 00020 00030 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25 524 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2020 Ettevõte: 2 755 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €2022 Ettevõte: 1 816 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 1 498 € Tegevusala mediaan: 12 224 €2024 Ettevõte: 8 974 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2024: -10 377 € · −26,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 256 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-1 500-1 000-50005002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 465 360 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -2 798 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -7 938 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -12 930 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -8 228 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -10 377 € Tegevusala mediaan: 256 €2024-1 500-1 000-50005002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 465 360 € Tegevusala mediaan: 205 €2020 Ettevõte: -2 798 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -7 938 € Tegevusala mediaan: 251 €2022 Ettevõte: -12 930 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -8 228 € Tegevusala mediaan: 154 €2024 Ettevõte: -10 377 € Tegevusala mediaan: 256 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -115,6 % · +433,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-6 000-4 000-2 00002 0002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -5 741,1 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -101,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -712,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -549,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -115,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2024-6 000-4 000-2 00002 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -5 741,1 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2020 Ettevõte: -101,6 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %2022 Ettevõte: -712,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -549,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2024 Ettevõte: -115,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 477 076 € · −0,4% võrreldes 2023
01002003004005002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 434 543 €20192020 Ettevõte: 406 569 €20202021 Ettevõte: 492 263 €20212022 Ettevõte: 480 120 €20222023 Ettevõte: 479 090 €20232024 Ettevõte: 477 076 €202401002003004005002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 434 543 €2020 Ettevõte: 406 569 €20202021 Ettevõte: 492 263 €2022 Ettevõte: 480 120 €20222023 Ettevõte: 479 090 €2024 Ettevõte: 477 076 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 321 755 € · −3,1% võrreldes 2023
01002003004002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 364 025 €20192020 Ettevõte: 361 227 €20202021 Ettevõte: 353 289 €20212022 Ettevõte: 340 359 €20222023 Ettevõte: 332 132 €20232024 Ettevõte: 321 755 €202401002003004002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 364 025 €2020 Ettevõte: 361 227 €20202021 Ettevõte: 353 289 €2022 Ettevõte: 340 359 €20222023 Ettevõte: 332 132 €2024 Ettevõte: 321 755 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02015 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 8 974 -10 377 477 076 321 755 0
2023 1 498 -8 228 479 090 332 132 0
2022 1 816 -12 930 480 120 340 359 0
2021 0 -7 938 492 263 353 289 0
2020 2 755 -2 798 406 569 361 227 0
2019 25 524 -1 465 360 434 543 364 025 0
2018 — — — — 0
2017 — — — — 0
2016 — — — — 0
2015 — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-115,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-3,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
67,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
32,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,07
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 03.10.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.12.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 15.12.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68111Enda kinnisvara ost ja müük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10198214 / M3
10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 09.08.2024 Puudused kõrvaldatud
13.08.2024
PDF
Ä 10198214 / M2
08.11.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 08.12.2023 Puudused kõrvaldatud
05.12.2023
PDF
Ä 10198214 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10198214 / 8
23.05.2022
Muutmiskanne Jõustunud
23.05.2022
PDF
Ä 10198214 / 7
21.09.2020
Muutmiskanne Jõustunud
21.09.2020
PDF
Ä 10198214 / 6
28.02.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
28.02.2020
PDF
Ä 10198214 / 5
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10198214 / 4
07.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2017
PDF
Ä 10198214 / 3
21.10.2015
Muutmiskanne Jõustunud
21.10.2015
PDF
Ä 10198214 / 2
24.10.2014
Muutmiskanne Jõustunud
24.10.2014
PDF
Ä 10198214 / M1
10.10.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 09.11.2014 Puudused kõrvaldatud
23.10.2014
PDF
Ä 10198214
22.07.2014
Esmakanne Jõustunud
22.07.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes