SANLAWRENZ OÜ
SANLAWRENZ OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12679764, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Küünetehnikuteenused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 36 133 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 677 €parem kui 31% ettevõteteltegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
- Müügitulu · 2025 36 133 €parem kui 88% ettevõteteltegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
- Puhasrentaablus · 2025 0,5 %parem kui 41% ettevõteteltegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 280 | 1 353 | 2 |
| 2026 II kv | — | 1 170 | 1 213 | 2 |
| 2026 I kv | — | 1 711 | 1 750 | 2 |
| 2025 IV kv | — | 1 696 | 1 776 | 2 |
| 2025 III kv | — | 2 332 | 2 500 | 2 |
| 2025 II kv | — | 2 743 | 2 910 | 3 |
| 2025 I kv | — | 2 627 | 2 778 | 2 |
| 2024 IV kv | — | 2 170 | 2 302 | 2 |
| 2024 III kv | — | 1 516 | 1 608 | 2 |
| 2024 II kv | — | 1 490 | 1 582 | 1 |
| 2024 I kv | — | 1 952 | 2 096 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 2 114 | 2 285 | 2 |
| 2023 III kv | — | 1 621 | 1 734 | 2 |
| 2023 II kv | — | 2 463 | 2 677 | 1 |
| 2023 I kv | — | 1 772 | 1 959 | 3 |
| 2022 IV kv | — | 1 604 | 1 789 | 2 |
| 2022 III kv | — | 3 360 | 3 643 | 2 |
| 2022 II kv | — | 3 427 | 3 713 | 3 |
| 2022 I kv | — | 3 619 | 3 906 | 3 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 133 | 180 | 28 200 | 5 340 | 3 663 | 0 |
| 2024 | 31 186 | 15 | 27 777 | 7 821 | 3 483 | 1 |
| 2023 | 37 654 | 151 | 32 790 | 6 981 | 3 468 | 1 |
| 2022 | 35 870 | 596 | 35 914 | 5 479 | 3 317 | 1 |
| 2021 | 39 356 | 70 | 32 173 | 8 038 | 2 721 | 1 |
| 2020 | 25 445 | -601 | 19 848 | 7 089 | 2 651 | 1 |
| 2019 | 29 870 | -7 335 | 26 978 | 5 731 | 3 252 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 04.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 11.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 31.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 01.07.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 28.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 28.09.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Anna BassovaJuhatuse liige · alates 25.09.2017
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Anna BassovaFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Anna Bassovaotsene osalus · alates 24.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Anna KöslerAsutaja · 1 250 € · 25.06.2014
- Jekaterina SaenkoAsutaja · 1 250 € · 25.06.2014
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 96222Küünetehnikuteenused Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10197314 / 10 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10197314 / 9 20.04.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.04.2023 |
||
| Ä 10197314 / 8 01.04.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.04.2021 |
||
| Ä 10197314 / 7 25.03.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.03.2020 |
||
| Ä 10197314 / M6 18.03.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.03.2020 | Puudused kõrvaldatud 25.03.2020 |
|
| Ä 10197314 / M5 27.02.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.03.2020 | Puudused kõrvaldatud 25.03.2020 |
|
| Ä 10197314 / M4 10.02.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.03.2020 | Puudused kõrvaldatud 25.03.2020 |
|
| Ä 10197314 / 6 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 10197314 / 5 07.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.12.2017 |
||
| Ä 10197314 / 4 16.10.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.10.2017 |
||
| Ä 10197314 / M3 25.09.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 15.10.2017 | Puudused kõrvaldatud 09.10.2017 |
|
| Ä 10197314 / 3 25.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.09.2017 |
||
| Ä 10197314 / M2 21.08.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.09.2017 | Puudused kõrvaldatud 18.09.2017 |
|
| Ä 10197314 / M1 17.07.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.08.2017 | Puudused kõrvaldatud 18.09.2017 |
|
| Ä 10197314 / 2 16.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.09.2016 |
||
| Ä 10197314 26.06.2014 |
Esmakanne | Jõustunud 26.06.2014 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes