Vana-Jõgeva Ehitus OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12672742
OÜ Vana-Jõgeva küla Registreeritud 10.06.2014
Võrdle
Vana-Jõgeva Ehitus OÜ (OÜ), Vana-Jõgeva küla, registrikood 12672742, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 12 073 € ja töötajaid 0.
2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41
Müügitulu · 2024 12 073 €
parem kui 33% ettevõtetel
tegevusala mediaan 37 693 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 372
Puhasrentaablus · 2024 9,9 %
parem kui 67% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 756
Maksud ja käive
2023 I kv – 2026 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2023 IV kv: 9 € · tegevusala mediaan 1 145 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 I kv
Ettevõte: 36 €
Tegevusala mediaan: 1 119 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 20 €
Tegevusala mediaan: 1 060 € 2023 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 118 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 9 €
Tegevusala mediaan: 1 145 € 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 097 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 083 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 142 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 179 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 188 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 149 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 254 € IV·25 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 166 € II·26 0 500 1 000 1 500 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 097 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 142 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 179 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 188 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 149 € II·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 254 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 166 € II·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2025 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 IV kv
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2023 I kv
Ettevõte: 2 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 2 2023 III kv
Ettevõte: 1 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 2 2024 I kv
Ettevõte: 2 I·24 2024 II kv
Ettevõte: 1 2024 III kv
Ettevõte: 1 III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2024 I kv
Ettevõte: 2 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: — II·26
Riiklikud maksud , € 2026 II kv: 25 € · +0,0% võrreldes 2025 IV kv
0 10 20 30 40 2023 I kv
Ettevõte: 33 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 6 € 2023 III kv
Ettevõte: — III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 4 € 2024 I kv
Ettevõte: — I·24 2024 II kv
Ettevõte: — 2024 III kv
Ettevõte: — III·24 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: 25 € 2025 IV kv
Ettevõte: 25 € IV·25 2026 II kv
Ettevõte: 25 € II·26 0 5 10 15 20 25 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: 25 € II·25 2025 IV kv
Ettevõte: 25 € 2026 II kv
Ettevõte: 25 € II·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2015 – 2024
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2024: 12 073 € · +141,2% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 37 693 € · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 36 029 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2019 2020
Ettevõte: 28 600 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2020 2021
Ettevõte: 9 345 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 10 885 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 2023
Ettevõte: 5 005 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 12 073 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2024 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 36 029 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2020
Ettevõte: 28 600 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2020 2021
Ettevõte: 9 345 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2022
Ettevõte: 10 885 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 2023
Ettevõte: 5 005 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2024
Ettevõte: 12 073 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2024: 1 192 € · +149,9% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 108 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
-15 000 -10 000 -5 000 0 5 000 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -3 160 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2019 2020
Ettevõte: -12 694 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2020 2021
Ettevõte: -1 508 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 2 954 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 2023
Ettevõte: -2 390 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 1 192 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2024 -15 000 -10 000 -5 000 0 5 000 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -3 160 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2020
Ettevõte: -12 694 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2020 2021
Ettevõte: -1 508 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2022
Ettevõte: 2 954 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 2023
Ettevõte: -2 390 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2024
Ettevõte: 1 192 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: 9,9 % · +57,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
-60 -40 -20 0 20 40 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -8,8 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: -44,4 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2020 2021
Ettevõte: -16,1 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 27,1 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 2023
Ettevõte: -47,8 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 9,9 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2024 -60 -40 -20 0 20 40 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -8,8 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2020
Ettevõte: -44,4 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2020 2021
Ettevõte: -16,1 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2022
Ettevõte: 27,1 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 2023
Ettevõte: -47,8 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2024
Ettevõte: 9,9 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2024: 1 623 € · −15,9% võrreldes 2023
0 10 000 20 000 30 000 2015
Ettevõte: — 2015 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 25 464 € 2019 2020
Ettevõte: 6 455 € 2020 2021
Ettevõte: 3 376 € 2021 2022
Ettevõte: 3 543 € 2022 2023
Ettevõte: 1 930 € 2023 2024
Ettevõte: 1 623 € 2024 0 10 000 20 000 30 000 2017
Ettevõte: — 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 25 464 € 2020
Ettevõte: 6 455 € 2020 2021
Ettevõte: 3 376 € 2022
Ettevõte: 3 543 € 2022 2023
Ettevõte: 1 930 € 2024
Ettevõte: 1 623 € 2024
Omakapital , € 2024: 1 622 € · −16,0% võrreldes 2023
0 5 000 10 000 15 000 2015
Ettevõte: — 2015 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 14 068 € 2019 2020
Ettevõte: 2 500 € 2020 2021
Ettevõte: 3 092 € 2021 2022
Ettevõte: 2 820 € 2022 2023
Ettevõte: 1 930 € 2023 2024
Ettevõte: 1 622 € 2024 0 5 000 10 000 15 000 2017
Ettevõte: — 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 14 068 € 2020
Ettevõte: 2 500 € 2020 2021
Ettevõte: 3 092 € 2022
Ettevõte: 2 820 € 2022 2023
Ettevõte: 1 930 € 2024
Ettevõte: 1 622 € 2024
Töötajad 2024: 0 · −100,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2015
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
18.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
02.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.05.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
29.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
16.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
20.11.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Põhitegevus
43129 Muud kaeve- ja mullatööd
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes