Talumaasikad 2 OÜ

Likvideerimisel Registrikood 12672414 OÜ Kiia küla Registreeritud 09.06.2014
Võrdle

Talumaasikad 2 OÜ (OÜ), Kiia küla, registrikood 12672414, staatus: likvideerimisel. Põhitegevusala: Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
0 €
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2023

2024 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Müügitulu · 2024 0 €
    tegevusala mediaan 9 086 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 276

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, € 2024: 0 € · tegevusala mediaan 9 086 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 086 €202402 5005 0007 50010 00012 5002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 12 025 €2020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 481 €2022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 287 €2024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 0 € · tegevusala mediaan 190 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 190 €202405001 0001 5002 0002 5002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 2 132 €2020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 638 €2022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 125 €2024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 190 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 2 500 € · +0,0% võrreldes 2023
05001 0001 5002 0002 5002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 500 €20192020 Ettevõte: 2 500 €20202021 Ettevõte: 2 500 €20212022 Ettevõte: 2 500 €20222023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: 2 500 €202405001 0001 5002 0002 5002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 500 €2020 Ettevõte: 2 500 €20202021 Ettevõte: 2 500 €2022 Ettevõte: 2 500 €20222023 Ettevõte: 2 500 €2024 Ettevõte: 2 500 €2024
Omakapital, € 2024: 2 500 € · +0,0% võrreldes 2023
05001 0001 5002 0002 5002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 500 €20192020 Ettevõte: 2 500 €20202021 Ettevõte: 2 500 €20212022 Ettevõte: 2 500 €20222023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: 2 500 €202405001 0001 5002 0002 5002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 500 €2020 Ettevõte: 2 500 €20202021 Ettevõte: 2 500 €2022 Ettevõte: 2 500 €20222023 Ettevõte: 2 500 €2024 Ettevõte: 2 500 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02015 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 0 0 0 2 500 2 500 0
2023 0 0 0 2 500 2 500 0
2022 0 0 0 2 500 2 500 0
2021 0 0 0 2 500 2 500 0
2020 0 0 0 2 500 2 500 0
2019 451 451 0 2 500 2 500 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Omakapitali rentaablus (ROE)
0,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 05.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 16.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Omanikud

  • Lauri Ulm
    Füüsiline isik · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

  • Lauri Ulm
    otsene osalus · alates 19.10.2018
  • Urmas Ulm
    otsene osalus · alates 19.10.2018

Asutajad ja muud isikud

  • Lauri Ulm
    Asutaja · 2 500 € · 03.06.2014
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01251Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus Põhitegevus

Muudatuste ajalugu

Mis Väärtus Periood
Staatus Likvideerimisel 23.01.2020 – praegu
Staatus Registrisse kantud 09.06.2014 – praegu
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10196650 / 8
07.07.2025
Eitav kandemäärus Jõustunud
01.08.2025
PDF
Ä 10196650 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10196650 / M3
01.06.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 01.07.2022 Puudused kõrvaldatud
29.06.2022
PDF
Ä 10196650 / 6
03.05.2022
Eitav kandemäärus Jõustunud
03.06.2022
PDF
Ä 10196650 / 5
23.01.2020
Lõpetamiskanne Jõustunud
23.01.2020
PDF
Ä 10196650 / 4
14.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2018
PDF
Ä 10196650 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 10196650 / 2
13.11.2015
Muutmiskanne Jõustunud
13.11.2015
PDF
Ä 10196650 / M2
10.11.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.11.2015 Puudused kõrvaldatud
13.11.2015
PDF
Ä 10196650
09.06.2014
Esmakanne Jõustunud
09.06.2014
PDF
Ä 10196650 / M1
04.06.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.06.2014 Puudused kõrvaldatud
06.06.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes