NordCare Estonia OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12664828 OÜ Tallinn Registreeritud 22.05.2014
Võrdle

NordCare Estonia OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12664828, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 39 313 € ja töötajaid 2.

Käive
39 313 €
↑ 14,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
5 758 €
↑ 6,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
434 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 39 313 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 217 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 115 139 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 80,5 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 39 313 € · +14,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 40 082 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 37 469 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 31 733 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 35 130 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 34 629 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 29 733 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 39 361 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 28 462 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 32 695 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 35 216 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 34 206 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 39 313 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 34 629 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 29 733 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 39 361 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 28 462 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 32 695 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 35 216 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 34 206 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 39 313 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 217 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 159 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 990 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 318 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 318 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 318 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 335 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 213 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 434 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 217 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 217 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 318 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 335 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 213 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 434 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 217 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 217 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 5 758 € · +6,3% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 4 515 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 832 €2024 II kv Ettevõte: 5 485 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 439 €2024 IV kv Ettevõte: 3 096 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 154 €2025 II kv Ettevõte: 4 777 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 993 €2025 IV kv Ettevõte: 5 604 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 344 €2026 II kv Ettevõte: 5 417 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 758 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 3 096 €2025 I kv Ettevõte: 3 154 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 777 €2025 III kv Ettevõte: 3 993 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 604 €2026 I kv Ettevõte: 5 344 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 417 €2026 III kv Ettevõte: 5 758 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 39 313 5 758 434 2
2026 II kv 34 206 5 417 434 2
2026 I kv 35 216 5 344 322 2
2025 IV kv 32 695 5 604 434 1
2025 III kv 28 462 3 993 322 2
2025 II kv 39 361 4 777 213 1
2025 I kv 29 733 3 154 669 2
2024 IV kv 34 629 3 096 318 1
2024 III kv 35 130 4 439 318 1
2024 II kv 31 733 5 485 318 1
2024 I kv 37 469 5 832 990 1
2023 IV kv 40 082 4 515 318 2
2023 III kv 22 458 3 794 538 1
2023 II kv 32 446 4 707 538 1
2023 I kv 29 156 4 649 758 2
2022 IV kv 36 234 4 782 318 2
2022 III kv 23 506 2 331 97 1
2022 II kv 25 001 2 110 97 1
2022 I kv 25 548 2 240 97 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
72 €
Käive töötaja kohta kvartalis
19 657 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 115 139 € · −4,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
02550751001252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 42 383 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 43 908 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 75 864 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 92 173 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 106 528 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 120 460 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 115 139 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 42 383 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 43 908 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 75 864 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 92 173 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 106 528 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 120 460 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 115 139 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 92 700 € · +91,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 17 281 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 10 809 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 24 694 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 32 377 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 55 125 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 48 453 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 92 700 € Tegevusala mediaan: 0 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 17 281 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 10 809 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 24 694 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 32 377 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 55 125 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 48 453 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 92 700 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 80,5 % · +40,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0204060801002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 40,8 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 24,6 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 32,6 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 35,1 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 51,7 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 40,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: 80,5 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20250204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 40,8 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 24,6 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 32,6 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 35,1 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 51,7 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 40,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: 80,5 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 385 341 € · −1,5% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 58 269 €20192020 Ettevõte: 65 426 €20202021 Ettevõte: 92 084 €20212022 Ettevõte: 128 802 €20222023 Ettevõte: 173 913 €20232024 Ettevõte: 391 242 €20242025 Ettevõte: 385 341 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 58 269 €20192020 Ettevõte: 65 426 €2021 Ettevõte: 92 084 €20212022 Ettevõte: 128 802 €2023 Ettevõte: 173 913 €20232024 Ettevõte: 391 242 €2025 Ettevõte: 385 341 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 312 331 € · +42,2% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 48 173 €20192020 Ettevõte: 58 982 €20202021 Ettevõte: 83 676 €20212022 Ettevõte: 116 053 €20222023 Ettevõte: 171 178 €20232024 Ettevõte: 219 631 €20242025 Ettevõte: 312 331 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 48 173 €20192020 Ettevõte: 58 982 €2021 Ettevõte: 83 676 €20212022 Ettevõte: 116 053 €2023 Ettevõte: 171 178 €20232024 Ettevõte: 219 631 €2025 Ettevõte: 312 331 €2025
Töötajad 2025: 2 · +100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 115 139 92 700 9 564 385 341 312 331 2
2024 120 460 48 453 9 377 391 242 219 631 1
2023 106 528 55 125 11 507 173 913 171 178 1
2022 92 173 32 377 7 767 128 802 116 053 1
2021 75 864 24 694 7 304 92 084 83 676 1
2020 43 908 10 809 7 355 65 426 58 982 1
2019 42 383 17 281 3 883 58 269 48 173 1
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
80,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
29,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
24,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
81,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
18,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
57 570 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
399 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 24.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 03.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 03.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47111Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10196222 / M2
22.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 21.11.2023 Puudused kõrvaldatud
25.10.2023
PDF
Ä 10196222 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10196222 / 4
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 10196222 / 3
07.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2017
PDF
Ä 10196222 / 2
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
Ä 10196222
22.05.2014
Esmakanne Jõustunud
22.05.2014
PDF
Ä 10196222 / M1
20.05.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.05.2014 Puudused kõrvaldatud
22.05.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes