Mar.Mar Agency OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12654824
OÜ Tallinn Registreeritud 30.04.2014
Võrdle
Mar.Mar Agency OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12654824, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude masinate ja seadmete hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
750 €
↓ 4,9% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46
Müügitulu · 2025 49 514 €
parem kui 47% ettevõtetel
tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
Puhasrentaablus · 2025 226,4 %
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2023 IV kv
Ettevõte: 11 879 €
Tegevusala mediaan: 69 842 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 5 860 €
Tegevusala mediaan: 60 423 € 2024 II kv
Ettevõte: 191 061 €
Tegevusala mediaan: 66 207 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 157 468 €
Tegevusala mediaan: 63 101 € 2024 IV kv
Ettevõte: 3 575 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 74 127 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € 2025 II kv
Ettevõte: 29 968 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € 2026 II kv
Ettevõte: 116 625 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 0 25 50 75 100 125 2024 IV kv
Ettevõte: 3 575 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € 2025 I kv
Ettevõte: 74 127 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 29 968 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 116 625 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 750 € · −4,9% võrreldes 2026 II kv
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 126 € 2024 II kv
Ettevõte: 259 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 239 € 2024 IV kv
Ettevõte: 589 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 42 € 2025 II kv
Ettevõte: 4 010 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: 3 672 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 947 € 2026 II kv
Ettevõte: 789 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 750 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2024 IV kv
Ettevõte: 589 € 2025 I kv
Ettevõte: 42 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 010 € 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 672 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 947 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 789 € 2026 III kv
Ettevõte: 750 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 49 514 € · −81,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 2 864 775 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 3 878 044 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2020 2021
Ettevõte: 1 950 459 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 282 767 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2022 2023
Ettevõte: 2 083 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 268 892 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2024 2025
Ettevõte: 49 514 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 2 864 775 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 3 878 044 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2021
Ettevõte: 1 950 459 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 282 767 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2023
Ettevõte: 2 083 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 268 892 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2025
Ettevõte: 49 514 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 112 103 € · +11 304,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-600 -400 -200 0 200 400 600 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -103 520 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 407 671 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2020 2021
Ettevõte: 81 497 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: -489 720 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2022 2023
Ettevõte: -310 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 983 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2024 2025
Ettevõte: 112 103 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 -600 -400 -200 0 200 400 600 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -103 520 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 407 671 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2021
Ettevõte: 81 497 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: -489 720 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2023
Ettevõte: -310 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 983 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2025
Ettevõte: 112 103 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 226,4 % · +226,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-200 -100 0 100 200 300 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -3,6 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 10,5 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2020 2021
Ettevõte: 4,2 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: -173,2 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2022 2023
Ettevõte: -14,9 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 0,4 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2024 2025
Ettevõte: 226,4 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 -200 -100 0 100 200 300 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -3,6 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 10,5 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2021
Ettevõte: 4,2 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: -173,2 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023
Ettevõte: -14,9 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 0,4 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025
Ettevõte: 226,4 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 236 407 € · −75,9% võrreldes 2024
0 200 400 600 800 1 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 442 700 € 2019 2020
Ettevõte: 774 638 € 2020 2021
Ettevõte: 717 840 € 2021 2022
Ettevõte: 563 839 € 2022 2023
Ettevõte: 840 824 € 2023 2024
Ettevõte: 979 559 € 2024 2025
Ettevõte: 236 407 € 2025 0 200 400 600 800 1 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 442 700 € 2019 2020
Ettevõte: 774 638 € 2021
Ettevõte: 717 840 € 2021 2022
Ettevõte: 563 839 € 2023
Ettevõte: 840 824 € 2023 2024
Ettevõte: 979 559 € 2025
Ettevõte: 236 407 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 114 801 € · +4 155,0% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 578 € 2019 2020
Ettevõte: 410 249 € 2020 2021
Ettevõte: 491 746 € 2021 2022
Ettevõte: 2 025 € 2022 2023
Ettevõte: 1 715 € 2023 2024
Ettevõte: 2 698 € 2024 2025
Ettevõte: 114 801 € 2025 0 100 200 300 400 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 2 578 € 2019 2020
Ettevõte: 410 249 € 2021
Ettevõte: 491 746 € 2021 2022
Ettevõte: 2 025 € 2023
Ettevõte: 1 715 € 2023 2024
Ettevõte: 2 698 € 2025
Ettevõte: 114 801 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
27.04.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
20.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
08.08.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
12.08.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
29.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
15.09.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
46649 Muude masinate ja seadmete hulgimüük
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes