Tulundusühistu Eesti Rannapüügi Ühistu

Likvideerimisel Registrikood 12643625 Tulundusühistu Tallinn Registreeritud 10.04.2014
Võrdle

Tulundusühistu Eesti Rannapüügi Ühistu (Tulundusühistu), Tallinn, registrikood 12643625, staatus: likvideerimisel. Põhitegevusala: Kala, vähilaadsete ja limuste töötlemine ja säilitamine. EMTA andmetel oli 2026 I kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toiduainete tootmine · EMTAK 10

  • Müügitulu · 2024 0 €
    tegevusala mediaan 20 780 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 118

Maksud ja käive

2023 II kv – 2026 I kv
Käive, € 2026 I kv: 0 € · tegevusala mediaan 42 208 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 55 557 €II·232023 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 48 494 €2023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 54 156 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 728 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 55 467 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 52 453 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 55 699 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 267 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 781 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 42 511 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 43 779 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 42 208 €I·26020 00040 00060 0002024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 55 467 €2024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 52 453 €III·242024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 55 699 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 267 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 781 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 42 511 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 43 779 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 42 208 €I·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, € 2024: 0 € · tegevusala mediaan 20 780 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 30 835 €20192020 Ettevõte: 237 € Tegevusala mediaan: 25 856 €20202021 Ettevõte: 75 € Tegevusala mediaan: 27 831 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 27 183 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 465 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 780 €2024010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 30 835 €2020 Ettevõte: 237 € Tegevusala mediaan: 25 856 €20202021 Ettevõte: 75 € Tegevusala mediaan: 27 831 €2022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 27 183 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 465 €2024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 780 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 0 € · +100,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 84 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
-400-20002004006002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -203 € Tegevusala mediaan: 589 €20192020 Ettevõte: 34 € Tegevusala mediaan: 313 €20202021 Ettevõte: -128 € Tegevusala mediaan: 539 €20212022 Ettevõte: -203 € Tegevusala mediaan: 195 €20222023 Ettevõte: -203 € Tegevusala mediaan: 144 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 84 €2024-400-20002004006002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -203 € Tegevusala mediaan: 589 €2020 Ettevõte: 34 € Tegevusala mediaan: 313 €20202021 Ettevõte: -128 € Tegevusala mediaan: 539 €2022 Ettevõte: -203 € Tegevusala mediaan: 195 €20222023 Ettevõte: -203 € Tegevusala mediaan: 144 €2024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 84 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 5 666 € · +0,0% võrreldes 2023
02 0004 0006 0008 0002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 170 €20192020 Ettevõte: 6 455 €20202021 Ettevõte: 5 666 €20212022 Ettevõte: 5 666 €20222023 Ettevõte: 5 666 €20232024 Ettevõte: 5 666 €202402 0004 0006 0008 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 170 €2020 Ettevõte: 6 455 €20202021 Ettevõte: 5 666 €2022 Ettevõte: 5 666 €20222023 Ettevõte: 5 666 €2024 Ettevõte: 5 666 €2024
Omakapital, € 2024: 398 € · +0,0% võrreldes 2023
02004006008001 0002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 898 €20192020 Ettevõte: 932 €20202021 Ettevõte: 804 €20212022 Ettevõte: 601 €20222023 Ettevõte: 398 €20232024 Ettevõte: 398 €202402004006008001 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 898 €2020 Ettevõte: 932 €20202021 Ettevõte: 804 €2022 Ettevõte: 601 €20222023 Ettevõte: 398 €2024 Ettevõte: 398 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
012342015 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32024012342017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 0 0 0 5 666 398 0
2023 0 -203 0 5 666 398 0
2022 0 -203 0 5 666 601 0
2021 75 -128 — 5 666 804 0
2020 237 34 — 6 455 932 0
2019 — -203 — 6 170 898 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Omakapitali rentaablus (ROE)
0,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
7,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
93,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.07.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 17.07.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 20.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 24.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 10201Kala, vähilaadsete ja limuste töötlemine ja säilitamine Põhitegevus

Muudatuste ajalugu

Mis Väärtus Periood
Staatus Likvideerimisel 11.03.2026 – praegu
Staatus Registrisse kantud 10.04.2014 – praegu
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10194881 / 7
11.03.2026
Lõpetamiskanne Jõustunud
11.03.2026
PDF
Ä 10194881 / M5
13.07.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 16.10.2025 Puudused kõrvaldatud
31.07.2025
PDF
Ä 10194881 / M4
07.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 10.10.2024 Puudused kõrvaldatud
19.07.2024
PDF
Ä 10194881 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10194881 / 5
07.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2017
PDF
Ä 10194881 / 4
12.04.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.04.2017
PDF
Ä 10194881 / M3
04.04.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 04.05.2017 Puudused kõrvaldatud
12.04.2017
PDF
Ä 10194881 / M2
20.02.2017
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
20.02.2017
PDF
Ä 10194881 / 3
20.01.2017
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
24.03.2017
PDF
Ä 10194881 / M1
02.01.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.01.2017 Jõustunud
02.01.2017
PDF
Ä 10194881 / 2
01.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2016
PDF
Ä 10194881
10.04.2014
Esmakanne Jõustunud
10.04.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes