Saare-Betoon OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12625863 OÜ Mõisaküla Registreeritud 10.03.2014
Võrdle

Saare-Betoon OÜ (OÜ), Mõisaküla, registrikood 12625863, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Valmis betoonisegu tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 318 500 € ja töötajaid 5.

Käive
318 500 €
↑ 80,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
14 545 €
↓ 2,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine · EMTAK 23

  • Käive · 2026 III kv 318 500 €
    tegevusala mediaan 63 103 € · ettevõtteid tegevusalal: 231
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 909 €
    tegevusala mediaan 1 860 € · ettevõtteid tegevusalal: 208
  • Müügitulu · 2025 872 743 €
    tegevusala mediaan 34 797 € · ettevõtteid tegevusalal: 376
  • Puhasrentaablus · 2025 -3,8 %
    tegevusala mediaan 2,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 309

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 318 500 € · +80,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 63 103 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 260 584 € Tegevusala mediaan: 62 349 €IV·232024 I kv Ettevõte: 46 807 € Tegevusala mediaan: 44 811 €2024 II kv Ettevõte: 216 170 € Tegevusala mediaan: 65 768 €II·242024 III kv Ettevõte: 239 818 € Tegevusala mediaan: 62 989 €2024 IV kv Ettevõte: 351 832 € Tegevusala mediaan: 62 089 €IV·242025 I kv Ettevõte: 78 705 € Tegevusala mediaan: 40 759 €2025 II kv Ettevõte: 196 893 € Tegevusala mediaan: 67 824 €II·252025 III kv Ettevõte: 310 098 € Tegevusala mediaan: 67 530 €2025 IV kv Ettevõte: 359 568 € Tegevusala mediaan: 64 934 €IV·252026 I kv Ettevõte: 77 940 € Tegevusala mediaan: 38 304 €2026 II kv Ettevõte: 176 253 € Tegevusala mediaan: 56 788 €II·262026 III kv Ettevõte: 318 500 € Tegevusala mediaan: 63 103 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 351 832 € Tegevusala mediaan: 62 089 €2025 I kv Ettevõte: 78 705 € Tegevusala mediaan: 40 759 €I·252025 II kv Ettevõte: 196 893 € Tegevusala mediaan: 67 824 €2025 III kv Ettevõte: 310 098 € Tegevusala mediaan: 67 530 €III·252025 IV kv Ettevõte: 359 568 € Tegevusala mediaan: 64 934 €2026 I kv Ettevõte: 77 940 € Tegevusala mediaan: 38 304 €I·262026 II kv Ettevõte: 176 253 € Tegevusala mediaan: 56 788 €2026 III kv Ettevõte: 318 500 € Tegevusala mediaan: 63 103 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 909 € · −2,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 860 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 822 € Tegevusala mediaan: 1 833 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 602 € Tegevusala mediaan: 1 772 €2024 II kv Ettevõte: 2 699 € Tegevusala mediaan: 1 679 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 765 € Tegevusala mediaan: 1 932 €2024 IV kv Ettevõte: 2 965 € Tegevusala mediaan: 2 075 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 707 € Tegevusala mediaan: 2 099 €2025 II kv Ettevõte: 2 766 € Tegevusala mediaan: 1 681 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 143 € Tegevusala mediaan: 1 973 €2025 IV kv Ettevõte: 3 023 € Tegevusala mediaan: 2 105 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 885 € Tegevusala mediaan: 1 818 €2026 II kv Ettevõte: 2 982 € Tegevusala mediaan: 1 762 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 909 € Tegevusala mediaan: 1 860 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 965 € Tegevusala mediaan: 2 075 €2025 I kv Ettevõte: 2 707 € Tegevusala mediaan: 2 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 766 € Tegevusala mediaan: 1 681 €2025 III kv Ettevõte: 3 143 € Tegevusala mediaan: 1 973 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 023 € Tegevusala mediaan: 2 105 €2026 I kv Ettevõte: 2 885 € Tegevusala mediaan: 1 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 982 € Tegevusala mediaan: 1 762 €2026 III kv Ettevõte: 2 909 € Tegevusala mediaan: 1 860 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 5IV·232024 I kv Ettevõte: 52024 II kv Ettevõte: 5II·242024 III kv Ettevõte: 52024 IV kv Ettevõte: 5IV·242025 I kv Ettevõte: 52025 II kv Ettevõte: 5II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 52026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 5III·260123452024 IV kv Ettevõte: 52025 I kv Ettevõte: 5I·252025 II kv Ettevõte: 52025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 5I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 36 027 €IV·232024 I kv Ettevõte: 12 173 €2024 II kv Ettevõte: 21 388 €II·242024 III kv Ettevõte: 26 216 €2024 IV kv Ettevõte: 27 177 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 813 €2025 II kv Ettevõte: 20 546 €II·252025 III kv Ettevõte: 47 433 €2025 IV kv Ettevõte: 52 537 €IV·252026 I kv Ettevõte: 20 440 €2026 II kv Ettevõte: 33 124 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 27 177 €2025 I kv Ettevõte: 2 813 €I·252025 II kv Ettevõte: 20 546 €2025 III kv Ettevõte: 47 433 €III·252025 IV kv Ettevõte: 52 537 €2026 I kv Ettevõte: 20 440 €I·262026 II kv Ettevõte: 33 124 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 318 500 — 14 545 5
2026 II kv 176 253 33 124 14 909 5
2026 I kv 77 940 20 440 14 425 5
2025 IV kv 359 568 52 537 15 113 5
2025 III kv 310 098 47 433 15 716 5
2025 II kv 196 893 20 546 13 832 5
2025 I kv 78 705 2 813 13 537 5
2024 IV kv 351 832 27 177 14 826 5
2024 III kv 239 818 26 216 13 825 5
2024 II kv 216 170 21 388 13 497 5
2024 I kv 46 807 12 173 13 009 5
2023 IV kv 260 584 36 027 14 112 5
2023 III kv 389 527 49 760 14 644 5
2023 II kv 308 941 34 365 13 174 5
2023 I kv 72 810 6 328 13 092 5
2022 IV kv 435 343 54 318 15 810 5
2022 III kv 423 234 44 412 13 183 5
2022 II kv 320 579 42 144 12 716 5
2022 I kv 31 822 13 440 12 300 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
970 €
Käive töötaja kohta kvartalis
63 700 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 872 743 € · −1,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 34 797 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 510 418 € Tegevusala mediaan: 39 889 €20192020 Ettevõte: 599 446 € Tegevusala mediaan: 34 987 €20202021 Ettevõte: 577 780 € Tegevusala mediaan: 39 699 €20212022 Ettevõte: 899 088 € Tegevusala mediaan: 38 606 €20222023 Ettevõte: 742 494 € Tegevusala mediaan: 34 260 €20232024 Ettevõte: 885 630 € Tegevusala mediaan: 35 834 €20242025 Ettevõte: 872 743 € Tegevusala mediaan: 34 797 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 510 418 € Tegevusala mediaan: 39 889 €20192020 Ettevõte: 599 446 € Tegevusala mediaan: 34 987 €2021 Ettevõte: 577 780 € Tegevusala mediaan: 39 699 €20212022 Ettevõte: 899 088 € Tegevusala mediaan: 38 606 €2023 Ettevõte: 742 494 € Tegevusala mediaan: 34 260 €20232024 Ettevõte: 885 630 € Tegevusala mediaan: 35 834 €2025 Ettevõte: 872 743 € Tegevusala mediaan: 34 797 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -33 253 € · −4,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 260 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 13 407 € Tegevusala mediaan: 511 €20192020 Ettevõte: 12 665 € Tegevusala mediaan: 309 €20202021 Ettevõte: 995 € Tegevusala mediaan: 741 €20212022 Ettevõte: 23 318 € Tegevusala mediaan: 711 €20222023 Ettevõte: 353 € Tegevusala mediaan: 169 €20232024 Ettevõte: -31 719 € Tegevusala mediaan: 181 €20242025 Ettevõte: -33 253 € Tegevusala mediaan: 260 €2025-40 000-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 13 407 € Tegevusala mediaan: 511 €20192020 Ettevõte: 12 665 € Tegevusala mediaan: 309 €2021 Ettevõte: 995 € Tegevusala mediaan: 741 €20212022 Ettevõte: 23 318 € Tegevusala mediaan: 711 €2023 Ettevõte: 353 € Tegevusala mediaan: 169 €20232024 Ettevõte: -31 719 € Tegevusala mediaan: 181 €2025 Ettevõte: -33 253 € Tegevusala mediaan: 260 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -3,8 % · −0,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,4 % · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-4-202462016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20192020 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 4,6 %20202021 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20212022 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20222023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20232024 Ettevõte: -3,6 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20242025 Ettevõte: -3,8 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2025-4-202462018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20192020 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 4,6 %2021 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20212022 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20232024 Ettevõte: -3,6 % Tegevusala mediaan: 2,5 %2025 Ettevõte: -3,8 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 578 388 € · +1,9% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 528 298 €20192020 Ettevõte: 500 763 €20202021 Ettevõte: 491 119 €20212022 Ettevõte: 556 713 €20222023 Ettevõte: 569 003 €20232024 Ettevõte: 567 468 €20242025 Ettevõte: 578 388 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 528 298 €20192020 Ettevõte: 500 763 €2021 Ettevõte: 491 119 €20212022 Ettevõte: 556 713 €2023 Ettevõte: 569 003 €20232024 Ettevõte: 567 468 €2025 Ettevõte: 578 388 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 197 234 € · −14,4% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 224 877 €20192020 Ettevõte: 237 542 €20202021 Ettevõte: 238 536 €20212022 Ettevõte: 261 854 €20222023 Ettevõte: 262 207 €20232024 Ettevõte: 230 487 €20242025 Ettevõte: 197 234 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 224 877 €20192020 Ettevõte: 237 542 €2021 Ettevõte: 238 536 €20212022 Ettevõte: 261 854 €2023 Ettevõte: 262 207 €20232024 Ettevõte: 230 487 €2025 Ettevõte: 197 234 €2025
Töötajad 2025: 5 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
0123452016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 3,520182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 320250123452018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 3,52019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 872 743 -33 253 132 710 578 388 197 234 5
2024 885 630 -31 719 133 366 567 468 230 487 5
2023 742 494 353 110 087 569 003 262 207 5
2022 899 088 23 318 132 023 556 713 261 854 5
2021 577 780 995 108 080 491 119 238 536 5
2020 599 446 12 665 94 457 500 763 237 542 5
2019 510 418 13 407 69 012 528 298 224 877 4
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-3,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-16,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-5,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
34,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
65,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,48
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
174 549 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 212 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 21.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • VALICECAR OÜ
    Juriidiline isik · 11102086 · 20 000 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 23631Valmis betoonisegu tootmine Põhitegevus
  • 77321Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30053091 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30053091 / 9
04.09.2020
Muutmiskanne Jõustunud
04.09.2020
PDF
Ä 30053091 / 8
06.04.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.04.2018
PDF
Ä 30053091 / 7
13.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2018
PDF
Ä 30053091 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30053091 / 5
07.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2017
PDF
Ä 30053091 / 4
06.03.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
06.03.2017
PDF
Ä 30053091 / 3
23.04.2015
Muutmiskanne Jõustunud
23.04.2015
PDF
Ä 30053091 / M1
09.04.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 09.05.2015 Puudused kõrvaldatud
23.04.2015
PDF
Ä 30053091 / 2
23.03.2015
Muutmiskanne Jõustunud
23.03.2015
PDF
Ä 30053091
10.03.2014
Esmakanne Jõustunud
10.03.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes