OÜ Linnuse Autoremont (OÜ), Kirumpää küla, registrikood 12624361, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 9 568 € ja töötajaid 0.
Käive
—
Riiklikud maksud
877 €
↑ 0,0%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
911 €
↑ 0,1%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 911 € · +0,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 877 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
877
911
1
2026 II kv
—
877
910
1
2026 I kv
—
863
895
1
2025 IV kv
—
835
866
1
2025 III kv
—
835
866
1
2025 II kv
—
839
888
1
2025 I kv
—
801
857
1
2024 IV kv
—
718
772
1
2024 III kv
—
718
772
1
2024 II kv
—
718
770
1
2024 I kv
—
695
747
1
2023 IV kv
—
649
697
1
2023 III kv
—
649
697
1
2023 II kv
—
649
697
1
2023 I kv
—
625
672
1
2022 IV kv
—
578
621
1
2022 III kv
—
578
621
1
2022 II kv
—
578
621
1
2022 I kv
—
578
620
1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
304 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 9 568 € · +26,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: 812 € · +270,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: 8,5 % · +14,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 4 573 € · +10,9% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 3 820 € · +27,0% võrreldes 2024Töötajad2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
9 568
812
8 504
4 573
3 820
0
2024
7 545
-476
7 830
4 125
3 008
0
2023
7 330
109
7 022
4 182
3 485
0
2022
6 440
-20
6 291
4 006
3 376
0
2021
6 075
-11
5 845
4 284
3 396
0
2020
6 584
-317
6 685
4 280
3 407
0
2019
9 605
1 151
8 041
5 794
3 724
1
2018
—
—
—
—
—
1
2017
—
—
—
—
—
1
2016
—
—
—
—
—
1
2015
—
—
—
—
—
2
2014
—
—
—
—
—
2
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.