M.K. International OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12618797 OÜ Haabneeme alevik Registreeritud 25.02.2014
Võrdle

M.K. International OÜ (OÜ), Haabneeme alevik, registrikood 12618797, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 240 263 € ja töötajaid 2.

Käive
240 263 €
↑ 20,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
5 122 €
↓ 39,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 240 263 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 561 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 1,5 mln €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 0,3 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 240 263 € · +20,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
02004006002023 IV kv Ettevõte: 506 065 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 347 557 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 357 493 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 492 104 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 451 387 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 429 194 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 333 625 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 390 590 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 530 481 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 416 018 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 199 354 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 240 263 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 451 387 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 429 194 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 333 625 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 390 590 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 530 481 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 416 018 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 199 354 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 240 263 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 561 € · −39,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 3 523 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 763 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 4 282 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 224 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 4 010 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 407 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 3 524 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 502 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 2 618 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 958 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 4 224 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 561 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 010 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 3 407 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 524 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 4 502 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 618 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 1 958 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 224 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 2 561 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 5IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·26012342024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 3 233 €IV·232024 I kv Ettevõte: 12 214 €2024 II kv Ettevõte: 391 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 644 €2024 IV kv Ettevõte: 1 634 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 815 €2025 II kv Ettevõte: 10 257 €II·252025 III kv Ettevõte: 18 840 €2025 IV kv Ettevõte: 3 982 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 287 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 1 634 €2025 I kv Ettevõte: 1 815 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 257 €2025 III kv Ettevõte: 18 840 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 982 €2026 I kv Ettevõte: 4 287 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 240 263 — 5 122 2
2026 II kv 199 354 — 8 447 2
2026 I kv 416 018 4 287 7 831 4
2025 IV kv 530 481 3 982 10 472 4
2025 III kv 390 590 18 840 18 007 4
2025 II kv 333 625 10 257 14 097 4
2025 I kv 429 194 1 815 10 221 3
2024 IV kv 451 387 1 634 12 031 3
2024 III kv 492 104 2 644 12 673 3
2024 II kv 357 493 391 12 845 3
2024 I kv 347 557 12 214 13 525 2
2023 IV kv 506 065 3 233 17 617 5
2023 III kv 564 194 7 731 15 546 5
2023 II kv 241 709 12 671 15 622 4
2023 I kv 505 939 18 104 20 935 5
2022 IV kv 662 872 11 453 20 446 6
2022 III kv 500 794 7 156 17 881 5
2022 II kv 917 938 — 16 887 5
2022 I kv 657 007 18 087 24 174 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
854 €
Käive töötaja kohta kvartalis
120 132 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 539 024 € · −9,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 400 287 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 1 632 216 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 1 914 866 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 2 183 474 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 1 790 522 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 1 697 191 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 1 539 024 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 400 287 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 1 632 216 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 1 914 866 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 2 183 474 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 1 790 522 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 1 697 191 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 1 539 024 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 4 483 € · −64,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 18 405 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 39 338 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 22 303 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 27 913 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 13 066 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 12 581 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 4 483 € Tegevusala mediaan: 127 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 18 405 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 39 338 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 22 303 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 27 913 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 13 066 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 12 581 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 4 483 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,3 % · −0,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
0123452016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20250123452018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 399 752 € · +23,0% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 190 529 €20192020 Ettevõte: 242 987 €20202021 Ettevõte: 421 367 €20212022 Ettevõte: 431 107 €20222023 Ettevõte: 363 718 €20232024 Ettevõte: 324 877 €20242025 Ettevõte: 399 752 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 190 529 €20192020 Ettevõte: 242 987 €2021 Ettevõte: 421 367 €20212022 Ettevõte: 431 107 €2023 Ettevõte: 363 718 €20232024 Ettevõte: 324 877 €2025 Ettevõte: 399 752 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 244 509 € · +1,9% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 102 878 €20192020 Ettevõte: 142 216 €20202021 Ettevõte: 164 519 €20212022 Ettevõte: 214 379 €20222023 Ettevõte: 227 445 €20232024 Ettevõte: 240 026 €20242025 Ettevõte: 244 509 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 102 878 €20192020 Ettevõte: 142 216 €2021 Ettevõte: 164 519 €20212022 Ettevõte: 214 379 €2023 Ettevõte: 227 445 €20232024 Ettevõte: 240 026 €2025 Ettevõte: 244 509 €2025
Töötajad 2025: 4 · −20,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
02462016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 2202502462018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 539 024 4 483 151 511 399 752 244 509 4
2024 1 697 191 12 581 160 221 324 877 240 026 5
2023 1 790 522 13 066 205 667 363 718 227 445 6
2022 2 183 474 27 913 228 553 431 107 214 379 6
2021 1 914 866 22 303 261 872 421 367 164 519 6
2020 1 632 216 39 338 155 889 242 987 142 216 6
2019 1 400 287 18 405 129 989 190 529 102 878 5
2018 — — — — — 5
2017 — — — — — 5
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
61,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
38,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,32
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
384 756 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 156 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 10.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 20.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 10.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 23.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 07.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 20.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46131Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10193234 / 9
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 10193234 / 8
06.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
06.05.2020
PDF
Ä 10193234 / M2
05.05.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 15.05.2020 Puudused kõrvaldatud
05.05.2020
PDF
Ä 10193234 / 7
18.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
18.11.2019
PDF
Ä 10193234 / M1
02.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 02.10.2018 Puudused kõrvaldatud
06.08.2018
PDF
Ä 10193234 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10193234 / 5
07.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2017
PDF
Ä 10193234 / 4
01.02.2016
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2016
PDF
Ä 10193234 / 3
13.07.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
13.07.2015
PDF
Ä 10193234 / 2
06.05.2014
Muutmiskanne Jõustunud
06.05.2014
PDF
Ä 10193234
25.02.2014
Esmakanne Jõustunud
25.02.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes