Pärnu rannaarenduse OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12611803 OÜ Tallinn Registreeritud 10.02.2014
Võrdle

Pärnu rannaarenduse OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12611803, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 14 680 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 588 €
Tööjõumaksud
1 098 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Müügitulu · 2025 14 680 €
    tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
  • Puhasrentaablus · 2025 24,7 %
    tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875

Maksud ja käive

2024 II kv – 2026 III kv
Töötajad 2026 II kv: 3
01232024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: —III·242025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: —III·252026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: —III·2601232024 II kv Ettevõte: 22024 III kv Ettevõte: —III·242025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: —III·252026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 588 €
05001 0001 5002 0002024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 550 €III·242025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 880 €III·252026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 1 588 €III·2605001 0001 5002 0002024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: 550 €III·242025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 880 €III·252026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 1 588 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 588 1 098 —
2026 II kv — — — 3
2025 III kv — 880 944 —
2025 II kv — — — 3
2024 III kv — 550 590 —
2024 II kv — — — 2

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 14 680 € · +78,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 760 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 6 185 € Tegevusala mediaan: 39 939 €20202021 Ettevõte: 11 242 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 263 €20222023 Ettevõte: 7 161 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 8 238 € Tegevusala mediaan: 46 351 €20242025 Ettevõte: 14 680 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 760 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 6 185 € Tegevusala mediaan: 39 939 €2021 Ettevõte: 11 242 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 263 €2023 Ettevõte: 7 161 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 8 238 € Tegevusala mediaan: 46 351 €2025 Ettevõte: 14 680 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 3 627 € · +181 250,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -25 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: 367 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 1 542 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: -1 224 € Tegevusala mediaan: 216 €20222023 Ettevõte: -691 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 2 € Tegevusala mediaan: 146 €20242025 Ettevõte: 3 627 € Tegevusala mediaan: 68 €2025-2 000-1 00001 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -25 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: 367 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 1 542 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: -1 224 € Tegevusala mediaan: 216 €2023 Ettevõte: -691 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 2 € Tegevusala mediaan: 146 €2025 Ettevõte: 3 627 € Tegevusala mediaan: 68 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 24,7 % · +24,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 0,8 %20202021 Ettevõte: 13,7 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %20222023 Ettevõte: -9,6 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20242025 Ettevõte: 24,7 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 0,8 %2021 Ettevõte: 13,7 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %2023 Ettevõte: -9,6 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025 Ettevõte: 24,7 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 6 764 € · +170,0% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 009 €20192020 Ettevõte: 5 376 €20202021 Ettevõte: 6 918 €20212022 Ettevõte: 5 694 €20222023 Ettevõte: 5 003 €20232024 Ettevõte: 2 505 €20242025 Ettevõte: 6 764 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 009 €20192020 Ettevõte: 5 376 €2021 Ettevõte: 6 918 €20212022 Ettevõte: 5 694 €2023 Ettevõte: 5 003 €20232024 Ettevõte: 2 505 €2025 Ettevõte: 6 764 €2025
Omakapital, € 2025: 6 132 € · +144,8% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 009 €20192020 Ettevõte: 5 376 €20202021 Ettevõte: 6 918 €20212022 Ettevõte: 5 694 €20222023 Ettevõte: 5 003 €20232024 Ettevõte: 2 505 €20242025 Ettevõte: 6 132 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 009 €20192020 Ettevõte: 5 376 €2021 Ettevõte: 6 918 €20212022 Ettevõte: 5 694 €2023 Ettevõte: 5 003 €20232024 Ettevõte: 2 505 €2025 Ettevõte: 6 132 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32025012342018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 14 680 3 627 3 568 6 764 6 132 1
2024 8 238 2 2 231 2 505 2 505 1
2023 7 161 -691 0 5 003 5 003 0
2022 0 -1 224 0 5 694 5 694 0
2021 11 242 1 542 1 550 6 918 6 918 1
2020 6 185 367 — 5 376 5 376 0
2019 5 760 -25 — 5 009 5 009 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
24,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
59,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
53,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
90,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
9,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
10,70
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
14 680 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
297 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 04.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 07.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 14.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 06.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 56112Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30052924 / 13
27.11.2024
Muutmiskanne Jõustunud
27.11.2024
PDF
Ä 30052924 / M5
21.11.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.12.2024 Puudused kõrvaldatud
21.11.2024
PDF
Ä 30052924 / 12
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 30052924 / 11
16.05.2022
Muutmiskanne Jõustunud
16.05.2022
PDF
Ä 30052924 / 10
12.01.2021
Muutmiskanne Jõustunud
12.01.2021
PDF
Ä 30052924 / 9
04.08.2020
Muutmiskanne Jõustunud
04.08.2020
PDF
Ä 30052924 / M4
29.07.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.08.2020 Puudused kõrvaldatud
04.08.2020
PDF
Ä 30052924 / M3
27.08.2019
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
27.08.2019
PDF
Ä 30052924 / 8
19.07.2019
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
30.09.2019
PDF
Ä 30052924 / M2
01.07.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.07.2019 Jõustunud
01.07.2019
PDF
Ä 30052924 / 7
10.04.2019
Muutmiskanne Jõustunud
10.04.2019
PDF
Ä 30052924 / 6
13.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2018
PDF
Ä 30052924 / 5
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 30052924 / 4
07.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2017
PDF
Ä 30052924 / 3
02.06.2016
Muutmiskanne Jõustunud
02.06.2016
PDF
Ä 30052924 / 2
13.08.2015
Muutmiskanne Jõustunud
13.08.2015
PDF
Ä 30052924 / M1
30.07.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 29.08.2015 Puudused kõrvaldatud
13.08.2015
PDF
Ä 30052924
10.02.2014
Esmakanne Jõustunud
10.02.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes