Fertas Kangru OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12610034 OÜ Kangru alevik Registreeritud 06.02.2014
Võrdle

Fertas Kangru OÜ (OÜ), Kangru alevik, registrikood 12610034, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Eriarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2024
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 50 539 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 4 035 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 2 850 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 300 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 300 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 200 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 50 539 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 4 035 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 2 850 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 300 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 300 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 200 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -142 € · −2 740,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6 411 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: -3 251 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 699 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: -1 441 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: -34 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: -5 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: -142 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025-4 000-2 00002 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6 411 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: -3 251 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 699 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: -1 441 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: -34 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: -5 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: -142 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: 24,5 % · +105,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 13,0 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
-100-75-50-250252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 12,7 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: -80,6 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 24,5 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,3 %2025-100-75-50-250252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 12,7 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: -80,6 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 24,5 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 51 466 € · −0,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 78 060 €20192020 Ettevõte: 52 388 €20202021 Ettevõte: 53 087 €20212022 Ettevõte: 51 646 €20222023 Ettevõte: 51 612 €20232024 Ettevõte: 51 608 €20242025 Ettevõte: 51 466 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 78 060 €20192020 Ettevõte: 52 388 €2021 Ettevõte: 53 087 €20212022 Ettevõte: 51 646 €2023 Ettevõte: 51 612 €20232024 Ettevõte: 51 608 €2025 Ettevõte: 51 466 €2025
Omakapital, € 2025: 35 583 € · −0,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 44 257 €20192020 Ettevõte: 36 506 €20202021 Ettevõte: 37 205 €20212022 Ettevõte: 35 764 €20222023 Ettevõte: 35 730 €20232024 Ettevõte: 35 725 €20242025 Ettevõte: 35 583 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 44 257 €20192020 Ettevõte: 36 506 €2021 Ettevõte: 37 205 €20212022 Ettevõte: 35 764 €2023 Ettevõte: 35 730 €20232024 Ettevõte: 35 725 €2025 Ettevõte: 35 583 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -142 0 51 466 35 583 0
2024 200 -5 0 51 608 35 725 0
2023 300 -34 0 51 612 35 730 0
2022 300 -1 441 0 51 646 35 764 0
2021 2 850 699 0 53 087 37 205 0
2020 4 035 -3 251 0 52 388 36 506 0
2019 50 539 6 411 0 78 060 44 257 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-0,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
69,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
30,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,24
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 13.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 20.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 18.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 19.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 02.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86221Eriarstiabi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10192630 / 6
17.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
17.04.2026
PDF
Ä 10192630 / 5
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 10192630 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10192630 / 3
07.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2017
PDF
Ä 10192630 / 2
26.05.2017
Muutmiskanne Jõustunud
26.05.2017
PDF
Ä 10192630
06.02.2014
Esmakanne Jõustunud
06.02.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes