OÜ L-Wood
Registrisse kantud Registrikood 12602603
OÜ Tartu linn Registreeritud 23.01.2014
Võrdle
OÜ L-Wood (OÜ), Tartu linn, registrikood 12602603, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Küttepuude tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 200 € ja töötajaid 5.
Käive
200 €
↓ 97,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 963 €
↓ 37,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
4 405 €
↓ 9,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02
Käive · 2026 III kv 200 €
parem kui 2% ettevõtetel
tegevusala mediaan 14 400 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 834
Tööjõumaksud töötaja kohta 881 €
parem kui 25% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 226 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 276
Müügitulu · 2025 178 114 €
parem kui 81% ettevõtetel
tegevusala mediaan 29 224 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 730
Puhasrentaablus · 2025 1,8 %
parem kui 42% ettevõtetel
tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 137
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 200 € · −97,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 400 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 2023 IV kv
Ettevõte: 101 609 €
Tegevusala mediaan: 18 002 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 116 124 €
Tegevusala mediaan: 20 304 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 400 €
Tegevusala mediaan: 19 485 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 45 458 €
Tegevusala mediaan: 15 991 € 2024 IV kv
Ettevõte: 45 524 €
Tegevusala mediaan: 20 393 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 28 000 €
Tegevusala mediaan: 19 023 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 19 272 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 38 264 €
Tegevusala mediaan: 14 822 € 2025 IV kv
Ettevõte: 139 849 €
Tegevusala mediaan: 18 964 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 17 087 € 2026 II kv
Ettevõte: 9 400 €
Tegevusala mediaan: 18 725 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 200 €
Tegevusala mediaan: 14 400 € III·26 0 50 100 150 2024 IV kv
Ettevõte: 45 524 €
Tegevusala mediaan: 20 393 € 2025 I kv
Ettevõte: 28 000 €
Tegevusala mediaan: 19 023 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 19 272 € 2025 III kv
Ettevõte: 38 264 €
Tegevusala mediaan: 14 822 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 139 849 €
Tegevusala mediaan: 18 964 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 17 087 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 9 400 €
Tegevusala mediaan: 18 725 € 2026 III kv
Ettevõte: 200 €
Tegevusala mediaan: 14 400 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 881 € · −9,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 226 € · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 IV kv
Ettevõte: 1 016 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 730 €
Tegevusala mediaan: 1 091 € 2024 II kv
Ettevõte: 735 €
Tegevusala mediaan: 1 128 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 853 €
Tegevusala mediaan: 1 119 € 2024 IV kv
Ettevõte: 871 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 886 €
Tegevusala mediaan: 1 209 € 2025 II kv
Ettevõte: 872 €
Tegevusala mediaan: 1 257 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 004 €
Tegevusala mediaan: 1 175 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 017 €
Tegevusala mediaan: 1 287 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 015 €
Tegevusala mediaan: 1 232 € 2026 II kv
Ettevõte: 976 €
Tegevusala mediaan: 1 221 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 881 €
Tegevusala mediaan: 1 226 € III·26 0 500 1 000 1 500 2024 IV kv
Ettevõte: 871 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € 2025 I kv
Ettevõte: 886 €
Tegevusala mediaan: 1 209 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 872 €
Tegevusala mediaan: 1 257 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 004 €
Tegevusala mediaan: 1 175 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 017 €
Tegevusala mediaan: 1 287 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 015 €
Tegevusala mediaan: 1 232 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 976 €
Tegevusala mediaan: 1 221 € 2026 III kv
Ettevõte: 881 €
Tegevusala mediaan: 1 226 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 5 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 2 4 6 2023 IV kv
Ettevõte: 6 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 6 2024 II kv
Ettevõte: 6 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 5 2024 IV kv
Ettevõte: 5 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 5 2025 II kv
Ettevõte: 5 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 5 2025 IV kv
Ettevõte: 5 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 5 2026 II kv
Ettevõte: 5 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 5 III·26 0 1 2 3 4 5 2024 IV kv
Ettevõte: 5 2025 I kv
Ettevõte: 5 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 5 2025 III kv
Ettevõte: 5 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 5 2026 I kv
Ettevõte: 5 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 5 2026 III kv
Ettevõte: 5 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 3 963 € · −37,8% võrreldes 2026 II kv
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2023 IV kv
Ettevõte: 18 434 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 15 643 € 2024 II kv
Ettevõte: 4 093 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 9 839 € 2024 IV kv
Ettevõte: 13 187 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 139 € 2025 II kv
Ettevõte: 4 136 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 12 421 € 2025 IV kv
Ettevõte: 34 822 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 4 760 € 2026 II kv
Ettevõte: 6 367 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 963 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2024 IV kv
Ettevõte: 13 187 € 2025 I kv
Ettevõte: 4 139 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 136 € 2025 III kv
Ettevõte: 12 421 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 34 822 € 2026 I kv
Ettevõte: 4 760 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 6 367 € 2026 III kv
Ettevõte: 3 963 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 178 114 € · +49,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 224 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 500 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 93 483 €
Tegevusala mediaan: 26 014 € 2019 2020
Ettevõte: 293 541 €
Tegevusala mediaan: 20 720 € 2020 2021
Ettevõte: 355 695 €
Tegevusala mediaan: 23 073 € 2021 2022
Ettevõte: 417 807 €
Tegevusala mediaan: 30 000 € 2022 2023
Ettevõte: 247 751 €
Tegevusala mediaan: 26 753 € 2023 2024
Ettevõte: 119 214 €
Tegevusala mediaan: 26 865 € 2024 2025
Ettevõte: 178 114 €
Tegevusala mediaan: 29 224 € 2025 0 100 200 300 400 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 93 483 €
Tegevusala mediaan: 26 014 € 2019 2020
Ettevõte: 293 541 €
Tegevusala mediaan: 20 720 € 2021
Ettevõte: 355 695 €
Tegevusala mediaan: 23 073 € 2021 2022
Ettevõte: 417 807 €
Tegevusala mediaan: 30 000 € 2023
Ettevõte: 247 751 €
Tegevusala mediaan: 26 753 € 2023 2024
Ettevõte: 119 214 €
Tegevusala mediaan: 26 865 € 2025
Ettevõte: 178 114 €
Tegevusala mediaan: 29 224 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 3 279 € · −66,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 275 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 10 960 €
Tegevusala mediaan: 1 201 € 2019 2020
Ettevõte: 11 433 €
Tegevusala mediaan: 519 € 2020 2021
Ettevõte: 10 567 €
Tegevusala mediaan: 841 € 2021 2022
Ettevõte: 23 028 €
Tegevusala mediaan: 1 888 € 2022 2023
Ettevõte: 5 395 €
Tegevusala mediaan: 626 € 2023 2024
Ettevõte: 9 835 €
Tegevusala mediaan: 488 € 2024 2025
Ettevõte: 3 279 €
Tegevusala mediaan: 275 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 10 960 €
Tegevusala mediaan: 1 201 € 2019 2020
Ettevõte: 11 433 €
Tegevusala mediaan: 519 € 2021
Ettevõte: 10 567 €
Tegevusala mediaan: 841 € 2021 2022
Ettevõte: 23 028 €
Tegevusala mediaan: 1 888 € 2023
Ettevõte: 5 395 €
Tegevusala mediaan: 626 € 2023 2024
Ettevõte: 9 835 €
Tegevusala mediaan: 488 € 2025
Ettevõte: 3 279 €
Tegevusala mediaan: 275 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 1,8 % · −6,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
0 3 5 8 10 13 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 11,7 %
Tegevusala mediaan: 8,6 % 2019 2020
Ettevõte: 3,9 %
Tegevusala mediaan: 6,8 % 2020 2021
Ettevõte: 3,0 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2021 2022
Ettevõte: 5,5 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2022 2023
Ettevõte: 2,2 %
Tegevusala mediaan: 6,9 % 2023 2024
Ettevõte: 8,2 %
Tegevusala mediaan: 6,0 % 2024 2025
Ettevõte: 1,8 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2025 0 3 5 8 10 13 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 11,7 %
Tegevusala mediaan: 8,6 % 2019 2020
Ettevõte: 3,9 %
Tegevusala mediaan: 6,8 % 2021
Ettevõte: 3,0 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2021 2022
Ettevõte: 5,5 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2023
Ettevõte: 2,2 %
Tegevusala mediaan: 6,9 % 2023 2024
Ettevõte: 8,2 %
Tegevusala mediaan: 6,0 % 2025
Ettevõte: 1,8 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 644 394 € · −8,8% võrreldes 2024
0 200 400 600 800 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 386 674 € 2019 2020
Ettevõte: 399 087 € 2020 2021
Ettevõte: 628 911 € 2021 2022
Ettevõte: 514 401 € 2022 2023
Ettevõte: 699 356 € 2023 2024
Ettevõte: 706 315 € 2024 2025
Ettevõte: 644 394 € 2025 0 200 400 600 800 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 386 674 € 2019 2020
Ettevõte: 399 087 € 2021
Ettevõte: 628 911 € 2021 2022
Ettevõte: 514 401 € 2023
Ettevõte: 699 356 € 2023 2024
Ettevõte: 706 315 € 2025
Ettevõte: 644 394 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 162 850 € · +2,1% võrreldes 2024
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 99 313 € 2019 2020
Ettevõte: 110 746 € 2020 2021
Ettevõte: 121 313 € 2021 2022
Ettevõte: 144 341 € 2022 2023
Ettevõte: 149 736 € 2023 2024
Ettevõte: 159 571 € 2024 2025
Ettevõte: 162 850 € 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 99 313 € 2019 2020
Ettevõte: 110 746 € 2021
Ettevõte: 121 313 € 2021 2022
Ettevõte: 144 341 € 2023
Ettevõte: 149 736 € 2023 2024
Ettevõte: 159 571 € 2025
Ettevõte: 162 850 € 2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 5 2016
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 1 2025 0 1 2 3 4 5 2018
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
29.05.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
04.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
29.03.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
21.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
11.04.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
27.04.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
02.07.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Kommertspandid
Nr
Pandisumma
Pandipidaja
Periood
1
150 000 €
Swedbank AS
28.11.2022 – kehtib
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
02202 Küttepuude tootmine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes