Andrick Tatler OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12601390
OÜ Tallinn Registreeritud 21.01.2014
Võrdle
Andrick Tatler OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12601390, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41
Müügitulu · 2024 15 000 €
parem kui 35% ettevõtetel
tegevusala mediaan 37 693 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 372
Puhasrentaablus · 2024 6,5 %
parem kui 61% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 756
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 26 427 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 258 197 €
Tegevusala mediaan: 19 618 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 21 373 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 26 160 € 2024 IV kv
Ettevõte: 34 724 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 0 10 20 30 40 2024 IV kv
Ettevõte: 34 724 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv
0 20 000 40 000 60 000 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 € 2024 II kv
Ettevõte: 57 259 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 668 € 2024 IV kv
Ettevõte: 8 307 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 310 € 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: 258 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 56 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 375 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2024 IV kv
Ettevõte: 8 307 € 2025 I kv
Ettevõte: 310 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 258 € 2026 I kv
Ettevõte: 56 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 375 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2015 – 2024
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2024: 15 000 € · tegevusala mediaan 37 693 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2019 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 15 000 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2024 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2024
Ettevõte: 15 000 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2024: 981 € · +273,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 108 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-3 000 -2 000 -1 000 0 1 000 2 000 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 1 005 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2019 2020
Ettevõte: 1 516 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2020 2021
Ettevõte: -679 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: -2 305 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 2023
Ettevõte: -567 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 981 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2024 -3 000 -2 000 -1 000 0 1 000 2 000 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 1 005 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2020
Ettevõte: 1 516 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2020 2021
Ettevõte: -679 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2022
Ettevõte: -2 305 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 2023
Ettevõte: -567 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2024
Ettevõte: 981 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: 6,5 % · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
0 2 4 6 8 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2020 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 6,5 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2024 0 2 4 6 8 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2020 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2022
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2024
Ettevõte: 6,5 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2024: 706 332 € · −1,1% võrreldes 2023
0 200 400 600 800 1 000 2015
Ettevõte: — 2015 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 712 878 € 2019 2020
Ettevõte: 723 904 € 2020 2021
Ettevõte: 717 596 € 2021 2022
Ettevõte: 804 271 € 2022 2023
Ettevõte: 714 064 € 2023 2024
Ettevõte: 706 332 € 2024 0 200 400 600 800 1 000 2017
Ettevõte: — 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 712 878 € 2020
Ettevõte: 723 904 € 2020 2021
Ettevõte: 717 596 € 2022
Ettevõte: 804 271 € 2022 2023
Ettevõte: 714 064 € 2024
Ettevõte: 706 332 € 2024
Omakapital , € 2024: 3 882 € · +33,8% võrreldes 2023
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2015
Ettevõte: — 2015 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 4 936 € 2019 2020
Ettevõte: 6 452 € 2020 2021
Ettevõte: 5 773 € 2021 2022
Ettevõte: 3 468 € 2022 2023
Ettevõte: 2 901 € 2023 2024
Ettevõte: 3 882 € 2024 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2017
Ettevõte: — 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 4 936 € 2020
Ettevõte: 6 452 € 2020 2021
Ettevõte: 5 773 € 2022
Ettevõte: 3 468 € 2022 2023
Ettevõte: 2 901 € 2024
Ettevõte: 3 882 € 2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2015
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
26.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
27.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
28.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
20.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
02.07.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
04.11.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes