Anu-Kristin Tara Teenused OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12593710 OÜ Tallinn Registreeritud 06.01.2014
Võrdle

Anu-Kristin Tara Teenused OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12593710, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Maastiku hooldus ja korrashoid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 10 412 € ja töötajaid .

Käive
10 412 €
↑ 7,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 526 €
↑ 26,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 000 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Käive · 2026 III kv 10 412 €
    tegevusala mediaan 16 771 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 556
  • Müügitulu · 2025 38 037 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
  • Puhasrentaablus · 2025 3,3 %
    tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 10 412 € · +7,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 771 € · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 19 634 € Tegevusala mediaan: 16 032 €IV·232024 I kv Ettevõte: 7 575 € Tegevusala mediaan: 13 445 €2024 II kv Ettevõte: 14 149 € Tegevusala mediaan: 14 542 €II·242024 III kv Ettevõte: 22 748 € Tegevusala mediaan: 17 344 €2024 IV kv Ettevõte: 21 399 € Tegevusala mediaan: 15 560 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 188 € Tegevusala mediaan: 13 063 €2025 II kv Ettevõte: 6 151 € Tegevusala mediaan: 14 450 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 804 € Tegevusala mediaan: 16 859 €2025 IV kv Ettevõte: 5 286 € Tegevusala mediaan: 15 994 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 092 € Tegevusala mediaan: 12 925 €2026 II kv Ettevõte: 9 685 € Tegevusala mediaan: 15 445 €II·262026 III kv Ettevõte: 10 412 € Tegevusala mediaan: 16 771 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 21 399 € Tegevusala mediaan: 15 560 €2025 I kv Ettevõte: 6 188 € Tegevusala mediaan: 13 063 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 151 € Tegevusala mediaan: 14 450 €2025 III kv Ettevõte: 9 804 € Tegevusala mediaan: 16 859 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 286 € Tegevusala mediaan: 15 994 €2026 I kv Ettevõte: 3 092 € Tegevusala mediaan: 12 925 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 685 € Tegevusala mediaan: 15 445 €2026 III kv Ettevõte: 10 412 € Tegevusala mediaan: 16 771 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 526 € · +26,0% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 5 148 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 585 €2024 II kv Ettevõte: 2 963 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 561 €2024 IV kv Ettevõte: 4 612 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 274 €2025 II kv Ettevõte: 1 413 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 306 €2025 IV kv Ettevõte: 1 872 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 539 €2026 II kv Ettevõte: 2 004 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 526 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 612 €2025 I kv Ettevõte: 2 274 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 413 €2025 III kv Ettevõte: 1 306 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 872 €2026 I kv Ettevõte: 1 539 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 004 €2026 III kv Ettevõte: 2 526 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 10 412 2 526 1 000 —
2026 II kv 9 685 2 004 1 000 —
2026 I kv 3 092 1 539 1 008 —
2025 IV kv 5 286 1 872 1 023 —
2025 III kv 9 804 1 306 1 023 —
2025 II kv 6 151 1 413 908 —
2025 I kv 6 188 2 274 1 182 —
2024 IV kv 21 399 4 612 1 153 —
2024 III kv 22 748 5 561 1 153 —
2024 II kv 14 149 2 963 1 153 —
2024 I kv 7 575 2 585 1 431 —
2023 IV kv 19 634 5 148 1 988 —
2023 III kv 20 950 5 570 1 988 —
2023 II kv 8 324 2 729 1 988 —
2023 I kv 8 143 3 147 1 988 —
2022 IV kv 16 584 4 040 1 988 —
2022 III kv 18 755 5 132 1 988 —
2022 II kv 9 325 3 085 1 988 —
2022 I kv 5 518 2 673 1 988 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 38 037 € · −41,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 51 101 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 60 672 € Tegevusala mediaan: 10 815 €20202021 Ettevõte: 57 493 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 51 648 € Tegevusala mediaan: 14 158 €20222023 Ettevõte: 56 331 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 65 000 € Tegevusala mediaan: 14 121 €20242025 Ettevõte: 38 037 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 51 101 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 60 672 € Tegevusala mediaan: 10 815 €2021 Ettevõte: 57 493 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 51 648 € Tegevusala mediaan: 14 158 €2023 Ettevõte: 56 331 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 65 000 € Tegevusala mediaan: 14 121 €2025 Ettevõte: 38 037 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 238 € · −95,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 17 805 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 19 156 € Tegevusala mediaan: 318 €20202021 Ettevõte: 6 961 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 7 686 € Tegevusala mediaan: 366 €20222023 Ettevõte: 12 912 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: 26 648 € Tegevusala mediaan: 306 €20242025 Ettevõte: 1 238 € Tegevusala mediaan: 384 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 17 805 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 19 156 € Tegevusala mediaan: 318 €2021 Ettevõte: 6 961 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 7 686 € Tegevusala mediaan: 366 €2023 Ettevõte: 12 912 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: 26 648 € Tegevusala mediaan: 306 €2025 Ettevõte: 1 238 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 3,3 % · −37,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
010203040502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 34,8 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 31,6 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: 12,1 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 14,9 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: 22,9 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 41,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025010203040502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 34,8 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 31,6 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: 12,1 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 14,9 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: 22,9 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 41,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 109 222 € · +1,9% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 28 080 €20192020 Ettevõte: 47 735 €20202021 Ettevõte: 56 906 €20212022 Ettevõte: 64 401 €20222023 Ettevõte: 77 745 €20232024 Ettevõte: 107 153 €20242025 Ettevõte: 109 222 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 28 080 €20192020 Ettevõte: 47 735 €2021 Ettevõte: 56 906 €20212022 Ettevõte: 64 401 €2023 Ettevõte: 77 745 €20232024 Ettevõte: 107 153 €2025 Ettevõte: 109 222 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 101 431 € · +1,2% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 26 830 €20192020 Ettevõte: 45 986 €20202021 Ettevõte: 52 947 €20212022 Ettevõte: 60 634 €20222023 Ettevõte: 73 546 €20232024 Ettevõte: 100 194 €20242025 Ettevõte: 101 431 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 26 830 €20192020 Ettevõte: 45 986 €2021 Ettevõte: 52 947 €20212022 Ettevõte: 60 634 €2023 Ettevõte: 73 546 €20232024 Ettevõte: 100 194 €2025 Ettevõte: 101 431 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 38 037 1 238 14 247 109 222 101 431 0
2024 65 000 26 648 15 051 107 153 100 194 0
2023 56 331 12 912 19 950 77 745 73 546 1
2022 51 648 7 686 19 950 64 401 60 634 1
2021 57 493 6 961 11 313 56 906 52 947 1
2020 60 672 19 156 9 209 47 735 45 986 1
2019 51 101 17 805 1 995 28 080 26 830 1
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
3,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
92,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
7,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
13,53
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 24.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81301Maastiku hooldus ja korrashoid Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10191506 / 6
11.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
11.10.2023
PDF
Ä 10191506 / 5
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 10191506 / 4
29.05.2019
Muutmiskanne Jõustunud
29.05.2019
PDF
Ä 10191506 / 3
23.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
23.05.2018
PDF
Ä 10191506 / M1
09.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 10.09.2018 Puudused kõrvaldatud
27.05.2018
PDF
Ä 10191506 / 2
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10191506
06.01.2014
Esmakanne Jõustunud
06.01.2014
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes