Fortis Elektriinsenerid OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12591153
OÜ Türi linn Registreeritud 31.12.2013
Võrdle
Fortis Elektriinsenerid OÜ (OÜ), Türi linn, registrikood 12591153, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elektripaigaldustööd. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 467 749 € ja töötajaid 14.
Käive
467 749 €
↑ 50,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
85 657 €
↑ 48,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
42 261 €
↑ 23,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
14
−5 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43
Käive · 2026 III kv 467 749 €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
Tööjõumaksud töötaja kohta 3 019 €
parem kui 90% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
Müügitulu · 2025 1,3 mln €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
Puhasrentaablus · 2025 4,0 %
parem kui 50% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 467 749 € · +50,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 2023 IV kv
Ettevõte: 553 809 €
Tegevusala mediaan: 23 403 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 305 724 €
Tegevusala mediaan: 16 922 € 2024 II kv
Ettevõte: 512 886 €
Tegevusala mediaan: 18 660 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 408 066 €
Tegevusala mediaan: 21 547 € 2024 IV kv
Ettevõte: 271 189 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 354 587 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € 2025 II kv
Ettevõte: 236 602 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 323 093 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € 2025 IV kv
Ettevõte: 356 413 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 309 431 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € 2026 II kv
Ettevõte: 310 424 €
Tegevusala mediaan: 20 462 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 467 749 €
Tegevusala mediaan: 23 017 € III·26 0 100 200 300 400 500 2024 IV kv
Ettevõte: 271 189 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € 2025 I kv
Ettevõte: 354 587 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 236 602 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € 2025 III kv
Ettevõte: 323 093 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 356 413 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € 2026 I kv
Ettevõte: 309 431 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 310 424 €
Tegevusala mediaan: 20 462 € 2026 III kv
Ettevõte: 467 749 €
Tegevusala mediaan: 23 017 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 3 019 € · +67,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 287 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 442 €
Tegevusala mediaan: 1 105 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 272 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 511 €
Tegevusala mediaan: 1 141 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 524 €
Tegevusala mediaan: 1 178 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 281 €
Tegevusala mediaan: 1 177 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 304 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 557 €
Tegevusala mediaan: 1 250 € 2025 IV kv
Ettevõte: 3 244 €
Tegevusala mediaan: 1 270 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 170 €
Tegevusala mediaan: 1 202 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 807 €
Tegevusala mediaan: 1 197 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 019 €
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 524 €
Tegevusala mediaan: 1 178 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 281 €
Tegevusala mediaan: 1 177 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 304 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 557 €
Tegevusala mediaan: 1 250 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 244 €
Tegevusala mediaan: 1 270 € 2026 I kv
Ettevõte: 2 170 €
Tegevusala mediaan: 1 202 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 807 €
Tegevusala mediaan: 1 197 € 2026 III kv
Ettevõte: 3 019 €
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 14 · −26,3% võrreldes 2026 II kv
0 5 10 15 20 2023 IV kv
Ettevõte: 15 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 16 2024 II kv
Ettevõte: 16 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 16 2024 IV kv
Ettevõte: 15 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 17 2025 II kv
Ettevõte: 13 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 14 2025 IV kv
Ettevõte: 13 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 16 2026 II kv
Ettevõte: 19 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 14 III·26 0 5 10 15 20 2024 IV kv
Ettevõte: 15 2025 I kv
Ettevõte: 17 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 13 2025 III kv
Ettevõte: 14 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 13 2026 I kv
Ettevõte: 16 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 19 2026 III kv
Ettevõte: 14 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 85 657 € · +48,4% võrreldes 2026 II kv
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2023 IV kv
Ettevõte: 75 966 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 54 599 € 2024 II kv
Ettevõte: 68 696 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 71 181 € 2024 IV kv
Ettevõte: 61 142 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 67 272 € 2025 II kv
Ettevõte: 68 676 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 61 933 € 2025 IV kv
Ettevõte: 81 861 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 61 813 € 2026 II kv
Ettevõte: 57 729 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 85 657 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2024 IV kv
Ettevõte: 61 142 € 2025 I kv
Ettevõte: 67 272 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 68 676 € 2025 III kv
Ettevõte: 61 933 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 81 861 € 2026 I kv
Ettevõte: 61 813 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 57 729 € 2026 III kv
Ettevõte: 85 657 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 1 264 146 € · −13,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 770 062 €
Tegevusala mediaan: 37 051 € 2019 2020
Ettevõte: 693 973 €
Tegevusala mediaan: 33 953 € 2020 2021
Ettevõte: 950 304 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2021 2022
Ettevõte: 1 166 600 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2022 2023
Ettevõte: 1 392 014 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 1 457 775 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2024 2025
Ettevõte: 1 264 146 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 0 500 1 000 1 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 770 062 €
Tegevusala mediaan: 37 051 € 2019 2020
Ettevõte: 693 973 €
Tegevusala mediaan: 33 953 € 2021
Ettevõte: 950 304 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2021 2022
Ettevõte: 1 166 600 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2023
Ettevõte: 1 392 014 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 1 457 775 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2025
Ettevõte: 1 264 146 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 51 098 € · +188,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
-75 000 -50 000 -25 000 0 25 000 50 000 75 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -49 157 €
Tegevusala mediaan: 1 030 € 2019 2020
Ettevõte: 5 931 €
Tegevusala mediaan: 507 € 2020 2021
Ettevõte: 6 296 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2021 2022
Ettevõte: 44 048 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2022 2023
Ettevõte: 58 863 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: -57 612 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2024 2025
Ettevõte: 51 098 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 -75 000 -50 000 -25 000 0 25 000 50 000 75 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -49 157 €
Tegevusala mediaan: 1 030 € 2019 2020
Ettevõte: 5 931 €
Tegevusala mediaan: 507 € 2021
Ettevõte: 6 296 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2021 2022
Ettevõte: 44 048 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2023
Ettevõte: 58 863 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: -57 612 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2025
Ettevõte: 51 098 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 4,0 % · +8,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
-8 -5 -3 0 3 5 8 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -6,4 %
Tegevusala mediaan: 5,3 % 2019 2020
Ettevõte: 0,9 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2020 2021
Ettevõte: 0,7 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2021 2022
Ettevõte: 3,8 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2022 2023
Ettevõte: 4,2 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: -4,0 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2024 2025
Ettevõte: 4,0 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 -8 -5 -3 0 3 5 8 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -6,4 %
Tegevusala mediaan: 5,3 % 2019 2020
Ettevõte: 0,9 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2021
Ettevõte: 0,7 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2021 2022
Ettevõte: 3,8 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2023
Ettevõte: 4,2 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: -4,0 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2025
Ettevõte: 4,0 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 397 834 € · +29,3% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 119 899 € 2019 2020
Ettevõte: 181 658 € 2020 2021
Ettevõte: 207 583 € 2021 2022
Ettevõte: 258 961 € 2022 2023
Ettevõte: 376 655 € 2023 2024
Ettevõte: 307 725 € 2024 2025
Ettevõte: 397 834 € 2025 0 100 200 300 400 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 119 899 € 2019 2020
Ettevõte: 181 658 € 2021
Ettevõte: 207 583 € 2021 2022
Ettevõte: 258 961 € 2023
Ettevõte: 376 655 € 2023 2024
Ettevõte: 307 725 € 2025
Ettevõte: 397 834 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 172 245 € · +42,2% võrreldes 2024
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 61 520 € 2019 2020
Ettevõte: 67 451 € 2020 2021
Ettevõte: 73 748 € 2021 2022
Ettevõte: 117 796 € 2022 2023
Ettevõte: 176 659 € 2023 2024
Ettevõte: 121 147 € 2024 2025
Ettevõte: 172 245 € 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 61 520 € 2019 2020
Ettevõte: 67 451 € 2021
Ettevõte: 73 748 € 2021 2022
Ettevõte: 117 796 € 2023
Ettevõte: 176 659 € 2023 2024
Ettevõte: 121 147 € 2025
Ettevõte: 172 245 € 2025
Töötajad 2025: 15 · −6,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 5 10 15 20 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 14
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 14
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 14
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 16
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 15
Tegevusala mediaan: 1 2025 0 5 10 15 20 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 14
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 14
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 14
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 16
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 15
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
25.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
02.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
28.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
30.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
23.08.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
02.11.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanikuna ettevõtetes
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
43211 Elektripaigaldustööd
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes