Kolga Teenused OÜ
Kolga Teenused OÜ (OÜ), Kolga alevik, registrikood 12570621, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud kaeve- ja mullatööd. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 27 527 €parem kui 43% ettevõteteltegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
- Puhasrentaablus · 2025 30,1 %parem kui 85% ettevõteteltegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | 6 635 | 1 385 | — | — |
| 2026 I kv | 2 865 | 526 | — | — |
| 2025 IV kv | 6 701 | 1 483 | — | — |
| 2025 III kv | 14 278 | 1 062 | — | — |
| 2025 II kv | 6 325 | 1 289 | — | — |
| 2025 I kv | 2 165 | 279 | — | — |
| 2024 IV kv | 2 233 | 412 | — | — |
| 2024 III kv | — | — | — | — |
| 2024 II kv | — | — | — | — |
| 2024 I kv | 11 882 | 1 384 | — | — |
| 2023 IV kv | — | 56 | — | — |
| 2023 III kv | 4 080 | 239 | — | — |
| 2023 II kv | 23 856 | 2 308 | — | — |
| 2023 I kv | — | 56 | — | — |
| 2022 IV kv | 9 959 | 341 | — | — |
| 2022 III kv | 4 221 | 218 | — | — |
| 2022 II kv | 16 881 | 71 | — | — |
| 2022 I kv | 6 405 | 24 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 527 | 8 273 | 0 | 29 699 | 10 366 | 0 |
| 2024 | 5 375 | -11 174 | 0 | 26 573 | 2 093 | 0 |
| 2023 | 36 675 | -2 850 | 0 | 33 903 | 13 267 | 0 |
| 2022 | 37 465 | 13 882 | 0 | 26 628 | 16 117 | 0 |
| 2021 | 9 258 | 2 235 | 0 | 2 235 | 2 235 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 23.10.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 25.11.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 10.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 05.01.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 09.08.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 29.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Raner PaapJuhatuse liige · alates 15.11.2013
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Raner PaapFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Raner Paapotsene osalus · alates 21.01.2019
Asutajad ja muud isikud
- Raner PaapAsutaja · 2 500 € · 06.11.2013
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 43129Muud kaeve- ja mullatööd Põhitegevus
- 02401Metsamajandust abistavad tegevused
- 47529Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 49411Kaubavedu maanteel
- 77311Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 81231Muu puhastustegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10189452 / M7 02.09.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 06.12.2024 | Puudused kõrvaldatud 26.11.2024 |
|
| Ä 10189452 / M6 10.07.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 13.10.2024 | Puudused kõrvaldatud 24.08.2024 |
|
| Ä 10189452 / 6 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 10189452 / 5 03.03.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.03.2020 |
||
| Ä 10189452 / M5 26.04.2018 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 26.10.2018 | Puudused kõrvaldatud 09.10.2018 |
|
| Ä 10189452 / 4 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 10189452 / 3 06.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2017 |
||
| Ä 10189452 / M4 06.06.2016 |
Korraldav määrus | Jõustunud 06.06.2016 |
||
| Ä 10189452 / M3 09.02.2016 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 12.08.2016 | Puudused kõrvaldatud 05.06.2016 |
|
| Ä 10189452 / 2 18.11.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.11.2015 |
||
| Ä 10189452 15.11.2013 |
Esmakanne | Jõustunud 15.11.2013 |
||
| Ä 10189452 / M2 11.11.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.12.2013 | Puudused kõrvaldatud 15.11.2013 |
|
| Ä 10189452 / M1 06.11.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 06.12.2013 | Puudused kõrvaldatud 15.11.2013 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes