OÜ Johanna Ulfsak

Registrisse kantud Registrikood 12542733 OÜ Tallinn Registreeritud 25.09.2013
Võrdle

OÜ Johanna Ulfsak (OÜ), Tallinn, registrikood 12542733, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu disainerite tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 16 128 € ja töötajaid .

Käive
16 128 €
↑ 75,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 730 €
↑ 211,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus · EMTAK 74

  • Käive · 2026 III kv 16 128 €
    tegevusala mediaan 9 241 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 535
  • Müügitulu · 2025 49 329 €
    tegevusala mediaan 6 586 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 527
  • Puhasrentaablus · 2025 18,4 %
    tegevusala mediaan 10,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 370

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 16 128 € · +75,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 241 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 2 116 € Tegevusala mediaan: 9 748 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 514 € Tegevusala mediaan: 8 800 €2024 II kv Ettevõte: 1 704 € Tegevusala mediaan: 8 979 €II·242024 III kv Ettevõte: 615 € Tegevusala mediaan: 8 833 €2024 IV kv Ettevõte: 4 693 € Tegevusala mediaan: 9 241 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 828 € Tegevusala mediaan: 8 747 €2025 II kv Ettevõte: 17 189 € Tegevusala mediaan: 9 000 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 198 € Tegevusala mediaan: 8 642 €2025 IV kv Ettevõte: 18 276 € Tegevusala mediaan: 9 633 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 434 € Tegevusala mediaan: 8 768 €2026 II kv Ettevõte: 9 210 € Tegevusala mediaan: 9 055 €II·262026 III kv Ettevõte: 16 128 € Tegevusala mediaan: 9 241 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 4 693 € Tegevusala mediaan: 9 241 €2025 I kv Ettevõte: 1 828 € Tegevusala mediaan: 8 747 €I·252025 II kv Ettevõte: 17 189 € Tegevusala mediaan: 9 000 €2025 III kv Ettevõte: 6 198 € Tegevusala mediaan: 8 642 €III·252025 IV kv Ettevõte: 18 276 € Tegevusala mediaan: 9 633 €2026 I kv Ettevõte: 5 434 € Tegevusala mediaan: 8 768 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 210 € Tegevusala mediaan: 9 055 €2026 III kv Ettevõte: 16 128 € Tegevusala mediaan: 9 241 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 730 € · +211,4% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 133 €IV·232024 I kv Ettevõte: 152 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 38 €2024 IV kv Ettevõte: 47 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 617 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 941 €2025 IV kv Ettevõte: 2 834 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 1 198 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 730 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 47 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 617 €2025 III kv Ettevõte: 2 941 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 834 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 198 €2026 III kv Ettevõte: 3 730 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 16 128 3 730 — —
2026 II kv 9 210 1 198 — —
2026 I kv 5 434 — — —
2025 IV kv 18 276 2 834 — —
2025 III kv 6 198 2 941 — —
2025 II kv 17 189 617 — —
2025 I kv 1 828 — — —
2024 IV kv 4 693 47 — —
2024 III kv 615 38 — —
2024 II kv 1 704 — — —
2024 I kv 2 514 152 — —
2023 IV kv 2 116 133 — —
2023 III kv 1 815 41 — —
2023 II kv 6 299 1 155 — —
2023 I kv 3 674 1 130 — —
2022 IV kv 6 871 68 — —
2022 III kv 1 638 76 — —
2022 II kv 10 683 191 — —
2022 I kv 10 090 940 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 49 329 € · +461,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 6 586 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 24 600 € Tegevusala mediaan: 6 967 €20192020 Ettevõte: 11 468 € Tegevusala mediaan: 6 200 €20202021 Ettevõte: 20 828 € Tegevusala mediaan: 6 669 €20212022 Ettevõte: 24 160 € Tegevusala mediaan: 6 917 €20222023 Ettevõte: 14 325 € Tegevusala mediaan: 6 395 €20232024 Ettevõte: 8 789 € Tegevusala mediaan: 6 500 €20242025 Ettevõte: 49 329 € Tegevusala mediaan: 6 586 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 24 600 € Tegevusala mediaan: 6 967 €20192020 Ettevõte: 11 468 € Tegevusala mediaan: 6 200 €2021 Ettevõte: 20 828 € Tegevusala mediaan: 6 669 €20212022 Ettevõte: 24 160 € Tegevusala mediaan: 6 917 €2023 Ettevõte: 14 325 € Tegevusala mediaan: 6 395 €20232024 Ettevõte: 8 789 € Tegevusala mediaan: 6 500 €2025 Ettevõte: 49 329 € Tegevusala mediaan: 6 586 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 9 074 € · +5 792,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 107 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -17 € Tegevusala mediaan: 375 €20192020 Ettevõte: 4 206 € Tegevusala mediaan: 289 €20202021 Ettevõte: 4 006 € Tegevusala mediaan: 454 €20212022 Ettevõte: -5 169 € Tegevusala mediaan: 251 €20222023 Ettevõte: -1 047 € Tegevusala mediaan: 217 €20232024 Ettevõte: 154 € Tegevusala mediaan: 183 €20242025 Ettevõte: 9 074 € Tegevusala mediaan: 107 €2025-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -17 € Tegevusala mediaan: 375 €20192020 Ettevõte: 4 206 € Tegevusala mediaan: 289 €2021 Ettevõte: 4 006 € Tegevusala mediaan: 454 €20212022 Ettevõte: -5 169 € Tegevusala mediaan: 251 €2023 Ettevõte: -1 047 € Tegevusala mediaan: 217 €20232024 Ettevõte: 154 € Tegevusala mediaan: 183 €2025 Ettevõte: 9 074 € Tegevusala mediaan: 107 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 18,4 % · +16,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,4 % · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 13,6 %20192020 Ettevõte: 36,7 % Tegevusala mediaan: 14,5 %20202021 Ettevõte: 19,2 % Tegevusala mediaan: 16,1 %20212022 Ettevõte: -21,4 % Tegevusala mediaan: 12,9 %20222023 Ettevõte: -7,3 % Tegevusala mediaan: 13,2 %20232024 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20242025 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 10,4 %2025-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 13,6 %20192020 Ettevõte: 36,7 % Tegevusala mediaan: 14,5 %2021 Ettevõte: 19,2 % Tegevusala mediaan: 16,1 %20212022 Ettevõte: -21,4 % Tegevusala mediaan: 12,9 %2023 Ettevõte: -7,3 % Tegevusala mediaan: 13,2 %20232024 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2025 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 10,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 16 418 € · +507,4% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 490 €20192020 Ettevõte: 9 664 €20202021 Ettevõte: 10 753 €20212022 Ettevõte: 5 835 €20222023 Ettevõte: 2 537 €20232024 Ettevõte: 2 703 €20242025 Ettevõte: 16 418 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 490 €20192020 Ettevõte: 9 664 €2021 Ettevõte: 10 753 €20212022 Ettevõte: 5 835 €2023 Ettevõte: 2 537 €20232024 Ettevõte: 2 703 €2025 Ettevõte: 16 418 €2025
Omakapital, € 2025: 11 765 € · +337,2% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 541 €20192020 Ettevõte: 6 747 €20202021 Ettevõte: 10 753 €20212022 Ettevõte: 5 584 €20222023 Ettevõte: 2 537 €20232024 Ettevõte: 2 691 €20242025 Ettevõte: 11 765 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 541 €20192020 Ettevõte: 6 747 €2021 Ettevõte: 10 753 €20212022 Ettevõte: 5 584 €2023 Ettevõte: 2 537 €20232024 Ettevõte: 2 691 €2025 Ettevõte: 11 765 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 49 329 9 074 0 16 418 11 765 0
2024 8 789 154 0 2 703 2 691 0
2023 14 325 -1 047 0 2 537 2 537 0
2022 24 160 -5 169 0 5 835 5 584 0
2021 20 828 4 006 0 10 753 10 753 0
2020 11 468 4 206 0 9 664 6 747 0
2019 24 600 -17 0 6 490 2 541 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
18,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
77,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
55,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
71,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
28,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,07
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 14.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 22.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.01.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 02.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 74141Muu disainerite tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10187923 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10187923 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 10187923 / 3
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 10187923 / 2
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10187923
25.09.2013
Esmakanne Jõustunud
25.09.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes