OÜ Jaagupere talu

Registrisse kantud Registrikood 12534014 OÜ Helda küla Registreeritud 10.09.2013
Võrdle

OÜ Jaagupere talu (OÜ), Helda küla, registrikood 12534014, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Segapõllumajandus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 48 404 € ja töötajaid .

Käive
48 404 €
↑ 4 740,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
10 536 €
↑ 4 290,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 48 404 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Müügitulu · 2025 82 604 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 31,1 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 48 404 € · +4 740,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 22 000 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 32 506 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 052 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 48 358 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 17 743 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 3 763 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 065 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 55 034 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 615 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 1 000 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 48 404 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 48 358 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 17 743 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 763 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 6 065 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 55 034 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 9 615 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 000 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 48 404 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 10 536 € · +4 290,0% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 4 087 €IV·232024 I kv Ettevõte: 188 €2024 II kv Ettevõte: 5 753 €II·242024 III kv Ettevõte: 468 €2024 IV kv Ettevõte: 5 591 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 213 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 664 €2025 IV kv Ettevõte: 10 288 €IV·252026 I kv Ettevõte: 494 €2026 II kv Ettevõte: 240 €II·262026 III kv Ettevõte: 10 536 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 5 591 €2025 I kv Ettevõte: 2 213 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 664 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 288 €2026 I kv Ettevõte: 494 €I·262026 II kv Ettevõte: 240 €2026 III kv Ettevõte: 10 536 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 48 404 10 536 — —
2026 II kv 1 000 240 — —
2026 I kv 9 615 494 494 —
2025 IV kv 55 034 10 288 — —
2025 III kv 6 065 664 — —
2025 II kv 3 763 — — —
2025 I kv 17 743 2 213 188 —
2024 IV kv 48 358 5 591 250 —
2024 III kv 3 052 468 — —
2024 II kv 32 506 5 753 — —
2024 I kv — 188 188 —
2023 IV kv 22 000 4 087 — —
2023 III kv 8 582 885 216 —
2023 II kv 13 428 2 014 — —
2023 I kv 17 426 2 620 188 —
2022 IV kv 25 564 4 522 — —
2022 III kv 15 211 881 — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv 7 502 1 549 308 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 82 604 € · −1,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 12 135 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 30 741 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 34 983 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 48 276 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 43 936 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 83 917 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 82 604 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 12 135 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 30 741 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 34 983 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 48 276 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 43 936 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 83 917 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 82 604 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 25 658 € · +18,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 469 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 8 720 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: 2 037 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 5 218 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 10 411 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 21 710 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 25 658 € Tegevusala mediaan: 392 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 469 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 8 720 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: 2 037 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 5 218 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 10 411 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 21 710 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 25 658 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 31,1 % · +5,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0102030402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 12,1 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 28,4 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 23,7 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 25,9 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 31,1 % Tegevusala mediaan: 10,0 %20250102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 12,1 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 28,4 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 23,7 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 25,9 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 31,1 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 154 638 € · +128,5% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 21 885 €20192020 Ettevõte: 73 539 €20202021 Ettevõte: 60 070 €20212022 Ettevõte: 57 686 €20222023 Ettevõte: 69 555 €20232024 Ettevõte: 67 664 €20242025 Ettevõte: 154 638 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 21 885 €20192020 Ettevõte: 73 539 €2021 Ettevõte: 60 070 €20212022 Ettevõte: 57 686 €2023 Ettevõte: 69 555 €20232024 Ettevõte: 67 664 €2025 Ettevõte: 154 638 €2025
Omakapital, € 2025: 89 662 € · +40,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 18 678 €20192020 Ettevõte: 27 398 €20202021 Ettevõte: 29 299 €20212022 Ettevõte: 34 518 €20222023 Ettevõte: 44 932 €20232024 Ettevõte: 64 004 €20242025 Ettevõte: 89 662 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 18 678 €20192020 Ettevõte: 27 398 €2021 Ettevõte: 29 299 €20212022 Ettevõte: 34 518 €2023 Ettevõte: 44 932 €20232024 Ettevõte: 64 004 €2025 Ettevõte: 89 662 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 82 604 25 658 0 154 638 89 662 0
2024 83 917 21 710 0 67 664 64 004 0
2023 43 936 10 411 0 69 555 44 932 0
2022 48 276 5 218 0 57 686 34 518 0
2021 34 983 2 037 0 60 070 29 299 0
2020 30 741 8 720 1 832 73 539 27 398 0
2019 12 135 1 469 0 21 885 18 678 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
31,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
28,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
16,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
58,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
42,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,47
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.12.2024 – 30.11.2025 06.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.12.2023 – 30.11.2024 03.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.12.2022 – 30.11.2023 03.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.12.2021 – 30.11.2022 01.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.12.2020 – 30.11.2021 07.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.12.2019 – 30.11.2020 06.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.12.2018 – 30.11.2019 21.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01501Segapõllumajandus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30052020 / M6
06.06.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 09.09.2026 Puudused kõrvaldatud
07.06.2026
PDF
Ä 30052020 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 30052020 / M5
20.12.2018
Korraldav määrus 19.01.2019 Puudused kõrvaldatud
18.01.2019
PDF
Ä 30052020 / 5
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30052020 / 4
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 30052020 / 3
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 30052020 / M4
22.08.2017
Korraldav määrus Jõustunud
22.08.2017
PDF
Ä 30052020 / 2
15.05.2014
Muutmiskanne Jõustunud
15.05.2014
PDF
Ä 30052020 / M3
12.05.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.06.2014 Puudused kõrvaldatud
14.05.2014
PDF
Ä 30052020 / M2
10.04.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.05.2014 Puudused kõrvaldatud
14.05.2014
PDF
Ä 30052020 / M1
10.03.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 09.04.2014 Jõustunud
10.03.2014
PDF
Ä 30052020
10.09.2013
Esmakanne Jõustunud
10.09.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes